Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

QUOTE(Dantiste @ 2009 12 11, 16:55)

RP Dolce Nevicata,

labai gražu wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2009 12 11, 22:47)
N kartu pirkau ir pirksiu.  smile.gif Kaip ir medziagas, ir beveik daugmaz viska.

Dantiste, labai labai grazu. Sedevriukas.  4u.gif Skleidzia nerealia ramybe.  wub.gif


Nu aš ten dar naujokė,tai pamokint prašom,kaip pigiai ką rast. Pvz pažėjau vakar Zweigart lino kainas. Tai jos tos pačios,kaip kad netinėse pardėse. Tai man jau geriau iš jų tada pirkt,nei iš ebay. Daug girdėjau,kad žmonės popigiai prisiperka,bet aš tai nieko nerandu,nes nemoku. Čia faktas,kaip blynas blush2.gif
Atsakyti
Toli, Paukščiuk, aciu labai aciuks.gif
Atsakyti
Sveikos, gal kas žinote kur internete būtų galima pigiau įsigyti siuvinėjimui skirtų reikmenų? ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fatališkoji: 12 gruodžio 2009 - 14:08
QUOTE(Fatališkoji @ 2009 12 12, 13:58)

Sveikos, gal kokia labiau patyrusi siuvinėtoja galėtu pasakyti kokias spalvas atitiktų DMC siūliukus šie Madeiros kodai?  ax.gif

čia susirask
http://www.findstitc...,madeira/to,dmc
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 12 12, 15:06)


Labai ačiū! 4u.gif
Atsakyti
na ,merginos ,baigiau savo atvirukus ,atiduodu jūsų teismui blush2.gif blush2.gif pirmoje daugiau realios spalvos,antrame -truputi iš arčiau,fotikas mano labai paprastas,neleidžia iš labai arti fotkint blush2.gif blush2.gif
user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 12 12, 18:29)
na ,merginos ,baigiau savo atvirukus ,atiduodu jūsų teismui blush2.gif  blush2.gif  pirmoje daugiau realios spalvos,antrame -truputi iš arčiau,fotikas mano labai paprastas,neleidžia iš labai arti fotkint blush2.gif  blush2.gif




4u.gif 4u.gif 4u.gif Zavingi atvirukai, tikrai nudziuginsi artimuosius savo darbeliais.
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 12 12, 18:29)
na ,merginos ,baigiau savo atvirukus ,atiduodu jūsų teismui

Labai mieli wub.gif o kaip tu klijavai? as tai isivaizduoju kad reikia det aplink ta ovala lipnios juostos, kad siuvini prispaust, ir paskui palei krastus kad ta kita lapa uzdejus jis gerai priliptu g.gif ar jus gal su klijais klijuojat? g.gif
Atsakyti
aš klijavau su dvipuse lipnia juostele 5 mm pločio,pirkau senukuose ,berods TESA firmos,vokiška kažkokia.apkarpiau kiekvieno siuvinio tiek ,kad tilptų į atviruką,sucentravau,priklijavau ant atviruko juostelę,nuėmiau apsauginį sluoksnį ir tada priklijavau siuvinuką ,ant viršaus siuvinuko ,kraštuose vėl priklijavau juostelės ir prispaudžiau atviruko vieną dalį..taip gavosi dvigubas atvirukas...lengviau negu galvojau thumbup.gif .Ovaliai neklijavau ,ir taip pagal visus keturis kraštus klijuotas siuvinukas(apkarpytas keturkampiu) gerai prisiklijuoja ir niekas nesislankioja

ačiukas už pastebėjimus wub.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labai gražūs ir simaptiški atvirukai. Šaunuolė.
Atsakyti
Zundyte super thumbup.gif thumbup.gif koks grožis ir aš užsimaniau gaut tokį sveikinimo atviruką ax.gif ax.gif O man draugė atsiuntė atvirukų rinkinukų, bet ten atvirukai yra ne trigubo lenkimo, o tik dvigubo.... Bet manau reikia užklijuot panašios spalvos lapą iš vidaus ir bus viskas gerai... Ar ne?... g.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo čiolė: 12 gruodžio 2009 - 19:49