Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

čiolė, tai nuostabu smile.gif
tikrai grazu... tas biesinimas tikrai pridejo grozio smile.gif wub.gif 4u.gif 4u.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2009 12 11, 09:53)
Sveikos merginos  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif  Na va pasiBieSinau ir padariau  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

labai gražiai "biesas" viską išryškino lotuliukas.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zundyte: 11 gruodžio 2009 - 10:12
ciole thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
čiolė, bigsmile.gif thumbup.gif thumbup.gif liuks žiūrisi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2009 12 10, 18:42)
Na ką laukėt, ane?  ;D Pabūsiu nekukli ir pasakysiu, kad šiam darbui  tobulesnio rėmo nėra sukurta  cool.gif


Vyras teisus. Čia dvigubas rėmelis? jeigu ne, išduok paslaptį, kaip tą vidinį auksinį kraštelį sukurpei bigsmile.gif

P.S. gal kas norit galite priminti, kurioj parapijoj šitų virėjų schemų galima rasti? Dabar toptelėjo, kad žinau žmogų, kuriam jos ivsai tiktų dovanų doh.gif
Papildyta:
QUOTE(rita7777 @ 2009 12 10, 17:48)
Ačiū mergaitės kas atsiliepėt į mano prašymą padėti dėl užrašo su vynu, bet va tas žmogus toks prie bajeriuko tai norėtųsi kažko tokio šmaikštaus, būtent jam skirto, o tas klasikinis toks na labai rimtas, tai net nežinau ką daryti  ax.gif  gal dar kokių minčių?  blush2.gif  juk žinot daugiau galvų geriau už vieną (o dar be to už vieną tuščią  lotuliukas.gif )


o kodėl "rimtas". Visai geras posakis, universalus. kas nori - supranta rimtai, kas nori - su jumoru. Aš palaikyčiau Toli, geresnio varianto nelabai matau ax.gif
Atsakyti
Čiole. ogo tas BieSas kiek prideda thumbup.gif Kaip tikros vynuogytės drinks_cheers.gif Tai gal jau nebesibiesinkim,nes daug gražiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2009 12 10, 12:53)
manau, kad gali buti juodas BS mirksiukas.gif

Taigi, su BS kažkaip susitvarkysiu, bet kaip suprast kokia spalva praleista? g.gif Paveiksliukas blogos kokybės, nesimato, tik įmanoma nuspėti, kad kažkokia rausva. doh.gif Na dar nesusidūriau su netvarkingu spalvu raktu. schmoll.gif
Atsakyti
čiole, BS gerai, pagyvino visa vaizda, dabar dar skaniau atrodo thumbup.gif ir uzrasine grazi, tokia kukli, bet subtili wub.gif
Atsakyti
Čiole, o jau kokia grožybė. wub.gif
Atsakyti
Senai čia bebuvau, kiek grožybių!
Atsakyti
Dėkoju visoms už pagyras mano virėjui blush2.gif 4u.gif

QUOTE(kasiopeja @ 2009 12 11, 11:56)
Vyras teisus. Čia dvigubas rėmelis? jeigu ne, išduok paslaptį, kaip tą vidinį auksinį kraštelį sukurpei  bigsmile.gif


Rėmas vienas ir toks jau buvo, o tokie yra Kalvarijų g. 77, "Rėmai ir rėmeliai", man kaštavo su dviem kartonais 35x35cm, matiniu stiklu apie 118litų su 10proc. nuolaida.
O schemos nebeturiu, tad pasidalinti nepavyks blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2009 12 11, 11:45)

Rėmas vienas ir toks jau buvo, o tokie yra Kalvarijų g. 77, "Rėmai ir rėmeliai", man kaštavo su dviem kartonais 35x35cm, matiniu stiklu apie 118litų su 10proc. nuolaida.
O schemos nebeturiu, tad pasidalinti nepavyks blush2.gif


atrodo tikrai prabangiai thumbup.gif
O schemų aš mačiau pas kažkurią merginą berods gallery.ru, bet kaip visada - kai reikia, tai ir nebeprisimenu doh.gif
Atsakyti