Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

QUOTE(dovyda @ 2009 12 10, 12:53)
kiskute, foto nekartojam ax.gif

Isimylejai? tai susirankioji medziageles , adata i rankas ir turesi thumbup.gif


Atsiprasau blush2.gif
tai kad pirma reikia pabaigrti sita, kur siuvineju, o ir taip jis stovi jau beveik menuo nejudinamas, bet nuo kitos savaites turetu viskas pasitaisyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Inesiuuu @ 2009 12 10, 13:06)
drinks_cheers.gif  jungiuosi prie klausimo 4u.gif

ir aš jungiuos blush2.gif ,man jau reiktų po truputi pradėt siuvinėt,,o aš dar siūlų net neturiu,prisipažinkit kas čia žadėjo ,gal jau nelaukt ir čia siūlus pirktis?Pykčio jokio nėra ,tik kad laikas spaudžia mirksiukas.gif

beje pasakysiu vieną dalyką: Kaune Kasiūlų parduotuvėje pabrango DMC siūliukai,dabar perkant iki 10 vienetų kainuoja 2Lt,jei iki 30-1.90Lt,jei virš 30-1.80Lt..internete kaina ta pati ,klausiau ,taip kad kaunietėms labiau apsimoka pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje,jei nedaug perkate mirksiukas.gif ..kitų kainų nežinau ,ar pakilo ,pirkau dar atvirukus ,tai kaina tokia pat ,tikriausiai čia tik siūlai pabrango
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zundyte: 10 gruodžio 2009 - 13:44
QUOTE(dovyda @ 2009 12 10, 12:53)
a kas cia bus per DIDELIS darbas ? mirksiukas.gif

Bus kada nors Mirabilia plunksnu feja, bet kol kas tik sparno galiuka issiuvinejau doh.gif na gal kitoms ner labai didelis, bet mano mastais tai tikrai taip, 193 x 243 kryziuku blush2.gif kazkaip net nustebau kai atsimatavau medziaga, maniau kad bus daug mazesne hihihi.gif
Papildyta:
QUOTE(zundyte @ 2009 12 10, 14:44)
kitų kainų nežinau ,ar pakilo ,pirkau dar atvirukus ,tai kaina tokia pat ,tikriausiai čia tik siūlai pabrango

Atrodo kad MH karoliukai pabrange, lyg po 4lt dabar.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dantiste: 10 gruodžio 2009 - 14:03
Aš tai Klaipėdoj pirkausi vienos spalvos DMC, tai mokėjau 1,90 lt... g.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 12 10, 14:44)
ir aš jungiuos blush2.gif ,man jau reiktų po truputi pradėt siuvinėt,,o aš dar siūlų net neturiu,prisipažinkit kas čia žadėjo ,gal jau nelaukt ir čia siūlus pirktis?Pykčio jokio nėra ,tik kad laikas spaudžia mirksiukas.gif

beje pasakysiu vieną dalyką: Kaune Kasiūlų parduotuvėje pabrango DMC siūliukai,dabar perkant iki 10 vienetų kainuoja 2Lt,jei iki 30-1.90Lt,jei virš 30-1.80Lt..internete kaina ta pati ,klausiau ,taip kad kaunietėms labiau apsimoka pirkti internetu ir atsiimti parduotuvėje,jei nedaug perkate mirksiukas.gif ..kitų kainų nežinau ,ar pakilo ,pirkau dar atvirukus ,tai kaina tokia pat ,tikriausiai čia tik siūlai pabrango


schmoll.gif teks traukti į Ka"siūlus", ten savaitgalį DMC buvo po 1,8 lt.
Atsakyti
Na aš kiek žinau siūlų pardavimo vietų Klaipėdoje tai visur po 1,90Lt DMC rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(SheMe @ 2009 12 10, 17:14)
Na aš kiek žinau siūlų pardavimo vietų Klaipėdoje tai visur po 1,90Lt DMC rolleyes.gif

drinks_cheers.gif

Ar matėt naujoj autobusų stoly siuvinėjimo reikmenų parduotuvikė atsidarė. mačiau DMC ir Anchor po 1,90lt, medžiaga apie 42lt kainuoja.

O taip tai pigiausia iš siuvinėjimo magijos užsisakyt ir pasiimt asmeniškai
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 12 10, 21:04)
drinks_cheers.gif

Ar matėt naujoj autobusų stoly siuvinėjimo reikmenų parduotuvikė atsidarė. mačiau DMC ir Anchor po 1,90lt, medžiaga apie 42lt kainuoja.

O taip tai pigiausia iš siuvinėjimo magijos užsisakyt ir pasiimt asmeniškai

Taip, mačiau, jau ne kartą apsipirkau ten, tik nežinau ar ilgai parduotuvė ten išsilaikys nes labai jau tuščia tame krašte g.gif
Atsakyti
Ačiū mergaitės kas atsiliepėt į mano prašymą padėti dėl užrašo su vynu, bet va tas žmogus toks prie bajeriuko tai norėtųsi kažko tokio šmaikštaus, būtent jam skirto, o tas klasikinis toks na labai rimtas, tai net nežinau ką daryti ax.gif gal dar kokių minčių? blush2.gif juk žinot daugiau galvų geriau už vieną (o dar be to už vieną tuščią lotuliukas.gif )
Atsakyti
Dar kartelį ačiū už pagyras. 4u.gif
Beje gal galite patarti noriu ant prijuostės buteliui išsiuvinėti juokingą paveiksliuką arba juokingus žodžius. čia būtų gimtadienio tema. bet gali būti ir nebūtinai ta tema. ačiū už patarimus.
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2009 12 10, 15:37)
schmoll.gif  teks traukti į Ka"siūlus", ten savaitgalį DMC buvo po 1,8 lt.

aš pirkau antradienį tai buvo po du litus ,tik daugiau perkant kaina mažėja atitinkamai iki 1.9Lt ar 1.8Lt
Atsakyti
Na ką laukėt, ane? ;D Pabūsiu nekukli ir pasakysiu, kad šiam darbui tobulesnio rėmo nėra sukurta cool.gif

Skubėjau kaip įmanydama ir su pasigerėjimu noriu pristatyti savo grand darbą, kurio rėmą vyras išgyrė be galo be krašto. Sakė, kad dar vienas tobulas darbas. doh.gifo:

Mystic Stitch "The Seafood Chef"

Dydis 250x250 kryželių, 80 DMC spalvų
18ct Zweighart balta drobė, dydis dizaino 35x35cm

Pradėta 2008-09-27, baigta 2009-08-26.

Rėminau PATI, tempdama siūlu.
user posted image user posted image user posted image
Atsakyti