Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

QUOTE(zundyte @ 2009 12 09, 16:31)
koks simpatulka  wub.gif  wub.gif ...čia metrikas bus?


Taip metrikiukas. atrodys štai kaip:
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Safira023 @ 2009 12 09, 22:48)
Taip metrikiukas. atrodys štai kaip:


Nu superinis grožis bus kai baigsi wink.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2009 12 09, 21:42)
ir as taip daznai sakau...pradesiu...padarysiu...is anksto lotuliukas.gif neiseina man niekaip taip  doh.gif

tai ir aš tik kalbu taip blush2.gif ,nieko neišeis siuvinėt iš anksto,nerealu schmoll.gif

QUOTE(Safira023 @ 2009 12 09, 21:48)
Taip metrikiukas. atrodys štai kaip:


labai gražus ir nematytas metrikiukas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Safira023, kokie meskuciai mieli wub.gif man dazniausiai per saldus tie metrikiukai buna, bet sitie tokie meiluciai wub.gif
čiole, labai skaniai tas tavo gausybes ragas atrodo essen.gif
dovyda, labai mielos eglutes, apskritai RP dizainai kazkokie ypatingi yra wub.gif man ir knieti melanzinius siulus isbandyt, numaciau jau toki paprasta darbeli, jei kada nors ateis jam eile doh.gif tai pasisiusiu paduska biggrin.gif
QUOTE(paule kaip saule @ 2009 12 09, 16:13)
Dabar turiu skubu klausimeli ir lauksciau skubaus atsakymelio: zinot, paveiksla - silueta moters su skrybele (madamvshlape), atrodo originale. Tai va, klausimas: jei jo dydis 130x170, siuvinejant ant 14 aidos gausis kaip ir nedidukas, o ziurisi jis tik didelis, cia mano subjektyvi nuomone, kokia aida patartumet naudot ir kiek giju siulu. Sian noriu nusipirikt siulu ir audini. Aciux uz atsakyma.  blush2.gif

As ir buvau ta moteriske nusiziurejus siuvineti, maniau kad jinai bus diiiidele, o paaiskejo kad visai nediduke. Issinagrinejau schema, tai mano nuomone, kad jinai graziai ziuretusi, reiktu imti 16-18 aida, bet tada iseitu visai mazyte. Na zodziu, nelabai man patiko, tai ir nesiuvinejau. Bet maciau, jei neklystu, pas Dvi issiuvineta, tai visai grazi dama ax.gif

O as labai laukiu kada ateis kaledos, nes bus visos kaledines dovaneles pabaigtos ir galesiu ramiai prisesti prie savo didziojo darbo lotuliukas.gif
Atsakyti
mergaitės jūs visada pilnos idėjų, patarkit ką galėčiau užrašyti (ant prijuostėlės vyno buteliui) žmogui, kuris labai mėgsta vyną, na tiesiog dievina jį ir labai domisi ax.gif galvoju gal kažką panašaus į "Vyno fanas", bet tik ta mintis galvoje, gal jūs ką daugiau patarsit ir geriau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2009 12 10, 00:01)
mergaitės jūs visada pilnos idėjų, patarkit ką galėčiau užrašyti (ant prijuostėlės vyno buteliui) žmogui, kuris labai mėgsta vyną, na tiesiog dievina jį ir labai domisi  ax.gif  galvoju gal kažką panašaus į "Vyno fanas", bet tik ta mintis galvoje, gal jūs ką daugiau patarsit ir geriau  4u.gif


Vyno fanas tai neskamba, nepyk.
Yra klasikinis lotyniskas placiai paplites posakis-In vino veritas. Jis reiskia-vyne yra teisybe. Manau butu pats tas-ir klasika, ir smagus posakis. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2009 12 09, 21:01)
mergaitės jūs visada pilnos idėjų, patarkit ką galėčiau užrašyti (ant prijuostėlės vyno buteliui) žmogui, kuris labai mėgsta vyną, na tiesiog dievina jį ir labai domisi  ax.gif  galvoju gal kažką panašaus į "Vyno fanas", bet tik ta mintis galvoje, gal jūs ką daugiau patarsit ir geriau  4u.gif



QUOTE(Toli @ 2009 12 09, 21:35)
Vyno fanas tai neskamba, nepyk.
Yra klasikinis lotyniskas placiai paplites posakis-In vino veritas. Jis reiskia-vyne yra teisybe. Manau butu pats tas-ir klasika, ir smagus posakis.  mirksiukas.gif

Vynomanas tada lotuliukas.gif
Beje,Toli ideja thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 10 gruodžio 2009 - 01:43
help.gif Jei neklystu, kažkuri iš jūsų siuvinėjo šį paveikslėlį. Man kažkas nesueina. Yra simbolis schemutėje, o spalvų rakte tokio simbolio nėra doh.gif Tai nežinau kokia siuvinėti. Taip pat nemažai BS, o ir kur kokia BS spalva irgi neparašyta doh.gif verysad.gif Gal trukstą spalvū rakto dalies? g.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(romanciuke @ 2009 12 09, 19:24)
na sveikutes  4u.gif  stai ka surezgiau MB gimtadienio proga...  blush2.gif  tik kad nuotaukos labai jau neryskios... tas fotikas...  doh.gif tikiuos labai neispeiksit...

user posted image

o dabar jau kelinta diena neapsisprendziu ko noriu... pats sunkiausias darbas tai pradeti nauja siuvinet...  doh.gif  ir to noris ir ano... o jau nagai niezti, o issirinkt vis negaliu...  doh.gif

Va cia tai tobulas darbas man atrodo, isimylejau sita meteri wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Kiskute @ 2009 12 10, 10:10)
Va cia tai tobulas darbas man atrodo, isimylejau sita meteri wub.gif


kiskute, foto nekartojam ax.gif

Isimylejai? tai susirankioji medziageles , adata i rankas ir turesi thumbup.gif




Papildyta:
QUOTE(Dantiste @ 2009 12 09, 23:59)
O as labai laukiu kada ateis kaledos, nes bus visos kaledines dovaneles pabaigtos ir galesiu ramiai prisesti prie savo didziojo darbo lotuliukas.gif



a kas cia bus per DIDELIS darbas ? mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(cacukas @ 2009 12 10, 08:59)
help.gif Jei neklystu, kažkuri iš jūsų siuvinėjo šį paveikslėlį. Man kažkas nesueina. Yra simbolis schemutėje, o spalvų rakte tokio simbolio nėra  doh.gif Tai nežinau kokia siuvinėti. Taip pat nemažai BS, o ir kur kokia BS spalva irgi neparašyta  doh.gif  verysad.gif Gal trukstą spalvū rakto dalies?  g.gif




manau, kad gali buti juodas BS mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 10 gruodžio 2009 - 11:54
Norėčiau paklaust kokia situacija yra su tais siūliukais iš Prancūzijos?... blush2.gif blush2.gif Gal išvis jų niekas neparveš g.gif g.gif g.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif jungiuosi prie klausimo 4u.gif
Atsakyti