Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

QUOTE(dovyda @ 2009 12 09, 12:05)
Gal baigsi? Neprilygsta  blink.gif  ...Toks grazumas, kad negaliu wub.gif ....vaisiukai - geris drinks_cheers.gif  thumbup.gif greit tik BieSink ir rodykis 4u.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Na ragas tai laabai fainas. O man už BieSink labiau biesina,kai po juo sibboliai nesimato. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 09 gruodžio 2009 - 17:03
na sveikutes 4u.gif stai ka surezgiau MB gimtadienio proga... blush2.gif tik kad nuotaukos labai jau neryskios... tas fotikas... doh.gif tikiuos labai neispeiksit...

user posted image

o dabar jau kelinta diena neapsisprendziu ko noriu... pats sunkiausias darbas tai pradeti nauja siuvinet... doh.gif ir to noris ir ano... o jau nagai niezti, o issirinkt vis negaliu... doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo romanciuke: 09 gruodžio 2009 - 18:27
QUOTE(romanciuke @ 2009 12 09, 20:24)
na sveikutes  4u.gif  stai ka surezgiau MB gimtadienio proga... 

bigsmile.gif Kokia moteris wub.gif Manau vyras tikrai liks sužavėtas drinks_cheers.gif Kai maniškis pamatė tai ir pats užsigeidė, tai dabar reketuos jaučiu lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SheMe: 09 gruodžio 2009 - 18:46
QUOTE(SheMe @ 2009 12 09, 17:44)
bigsmile.gif  Kokia moteris wub.gif  Manau vyras tikrai liks sužavėtas drinks_cheers.gif Kai maniškis pamatė tai ir pats užsigeidė, tai dabar reketuos jaučiu lotuliukas.gif

niu prajuokinai... lotuliukas.gif na tikiuosi ir manasis taip reaguos, nes man ir paciai labai jau grazi ta moteris... o tai visi budavo kazkokie nevyke tie darbai mano.... ax.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(romanciuke @ 2009 12 09, 20:51)
niu prajuokinai...  lotuliukas.gif  na tikiuosi ir manasis taip reaguos, nes man ir paciai labai jau grazi ta moteris...  o tai visi budavo kazkokie nevyke tie darbai mano....  ax.gif  doh.gif

Visi darbai vykę, tik reikia teigiamai į juos pažiūrėti thumbup.gif O dėl vyro reakcijos tai garantuoju 100%, kad bus šokiruotas, aišku iš gerosios pusės lotuliukas.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(romanciuke @ 2009 12 09, 19:51)
niu prajuokinai...   lotuliukas.gif  na tikiuosi ir manasis taip reaguos, nes man ir paciai labai jau grazi ta moteris...  o tai visi budavo kazkokie nevyke tie darbai mano....  ax.gif  doh.gif


juokauji gal? doh.gif visi darbeliai yra mieli, pirmiausia del svorio idetos meiles, kruopstumo ir musu minciu... mirksiukas.gif puikus paveikslas beje 4u.gif didelis turbut?

as va atbegau pasirodyt su iremintom RP eglutem rolleyes.gif

user posted image user posted image user posted image

siaip spalvos tai nelabai man cia patamsy isejo...gal kada perfotkinsiu diena mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(romanciuke @ 2009 12 09, 19:24)
o dabar jau kelinta diena neapsisprendziu ko noriu... pats sunkiausias darbas tai pradeti nauja siuvinet...  doh.gif  ir to noris ir ano... o jau nagai niezti, o issirinkt vis negaliu...  doh.gif


oiiii koks pazistamas jausmas doh.gif suprantu tave lotuliukas.gif o tu dabar PATI PACIAUSIA issirink drinks_cheers.gif dideli koki...sudetinga...as siais metais zadu Haed pasiimt siuvinet, net nzn ar kantrybes man pakaks g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 09 gruodžio 2009 - 19:05
vat tame ir problema, kad dabar noreciau kazka dukrytei lyg ir i kambari, bet jau konkreciai kokia gera savaite nerandu nieko kas patiktu, taip kad imciau siuvinet... kazkaip vis didelius ir didelius tuos darbelius imuosi, nors, tai kazkaip dabar visai noreciau greito rezultato... rolleyes.gif tik kad vis ieskau ir nerandu, kas taip kristu ir ikristu i aki... unsure.gif nu nezinau... pakolkas apsistojau ties tais zuikeliais, net nezinau kaip ten jie vadinasi, viena forumiete kur ant pagalveliu kur prisiuvo, tik jau nepamenu kuri... blush2.gif

o beja kaip patebiu tavo dovyda darbeliai labai jau atitinka mano skoni... kaip pamatau taip ir susilydau... mmm... nerealu... wub.gif rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo romanciuke: 09 gruodžio 2009 - 19:24
QUOTE(romanciuke @ 2009 12 09, 18:24)
na sveikutes  4u.gif  stai ka surezgiau MB gimtadienio proga...  blush2.gif  tik kad nuotaukos labai jau neryskios... tas fotikas...  doh.gif tikiuos labai neispeiksit...

labai gražu wub.gif ,o kokio dydžio gavosi paveikslas?

QUOTE(dovyda @ 2009 12 09, 19:04)
juokauji gal?  doh.gif visi darbeliai yra mieli, pirmiausia del svorio idetos meiles, kruopstumo ir musu minciu... mirksiukas.gif puikus paveikslas beje 4u.gif didelis turbut?

as va atbegau pasirodyt su iremintom RP eglutem rolleyes.gif

oj tos eglutės blush2.gif blush2.gif ,vat ant jų žadu išbandyt melanžinius siūlus... kada nors...nes planai jau dešimtmečiui numatyti doh.gif doh.gif ,ir kartais nutraukiami ekspromtu sumanytų darbelių doh.gif doh.gif ,išsirinkt ir man labai sunku ,bet kartais būna ,kad pamatai ir iš karto žinai-bus padaryta ir nedelsiant blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
niu nemazas 110*260, bet labai greitai issisiuvinejo... negaliu tiksliai pasakyt, bet istiesu, nesedziu visa diena ir ilgai netrukau... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 12 09, 20:24)

oj tos eglutės blush2.gif  blush2.gif  ,vat ant jų žadu išbandyt melanžinius siūlus... kada nors...


o tu paimk ir isiuvinek nors viena mirksiukas.gif gi nebutinai visa ja siuvinet, as pvz ta raudona - brakst per 1 diena ir yra lotuliukas.gif (ne visa ji ten, puse kazkur) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2009 12 09, 19:36)
o tu paimk ir isiuvinek nors viena mirksiukas.gif gi nebutinai visa ja siuvinet, as pvz ta raudona - brakst per 1 diena ir yra lotuliukas.gif (ne visa ji ten, puse kazkur) blush2.gif

tai aš įsivaizduoju ,kad labai greitai ir smagiai siuvinėjasi ,ko gero rasiu proga ir greitai pagriebsiu kokią vieną siuvinėt,nes iš prigimties esu nenuspėjama blush2.gif blush2.gif ,labai dažnai užsimanau to ,kas gali palaukti ,bet padarau ir tiek ,nes priešingu atveju nenurimčiau viduje...dabar pavyzdžiui ,siuvinėju namuką sesei,bet jau turbūt trys savaitės nebuvau prie jo prisėdusi,nes siuvinėjau atvirukus Kalėdoms,paskui dar sesei ekstra dovanėlę(vaivorykštę),paskui dar dviems draugams numačius siuvinėt du nedidukus paveiksliukus Kalėdoms(nes niekaip nesugalvoju ką padovanot),vienas iš jų jau pradėtas blush2.gif ....o kiek dar laukia numatytų blush2.gif blush2.gif doh.gif doh.gif ...tik niekaip nežinau ,kur ir kam laišką rašyt ,kad paroj padarytų bent 30 valandų,nes nieko nebespėju......neįsivaizduoju savęs siuvinėjant vieną darbelį lotuliukas.gif ...bet per tuos kalnus darbų supratau vieną ,kad man didesnį malonumą teikia dideli darbai,o krapštymais su atvirukais ir tt tai per daug kantrybės reikalaujantis darbas(nespėjai siūlo įverti ,jau kitą spalvą vert reikia doh.gif ) lotuliukas.gif blush2.gif ir kad tai nebūtų kančia ,kitais metais pradėsiu siuvinėt Kalėdoms pavasarį lotuliukas.gif ,į mėnesį po atviruką... blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 12 09, 22:15)
kitais metais pradėsiu siuvinėt Kalėdoms pavasarį lotuliukas.gif ,į mėnesį po atviruką... blush2.gif  blush2.gif



ir as taip daznai sakau...pradesiu...padarysiu...is anksto lotuliukas.gif neiseina man niekaip taip doh.gif
Atsakyti