Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

QUOTE(Safira023 @ 2009 12 09, 11:26)
Sveikos, pasirodau ir aš savo darbelį
user posted image

mielas wub.gif ir spalvų nemažai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 12 09, 11:22)
Dvi šian aptikau nimuką, bet tu jaučiu jau jį pati susiradai  biggrin.gif

Radau. Bet vistiek ACIU! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 09 gruodžio 2009 - 12:20
Safira023 visai mielas meškutis wub.gif wub.gif Na ir aš baigiau savo gausybės ragą rolleyes.gif rolleyes.gif Aišku dar reikia BS, bet jau neiškenčiau nepasirodžius, juk jau tiek čia grožybių pridėjot doh.gif doh.gif Aišku jis anaiptol neprilygsta Dovydos tulpėms, bet jis man mielas ax.gif ax.gif ax.gif user posted image
Atsakyti
Čiole, nuostabus paveikslas, o kai BS užsidės, tai išvis bus thumbup.gif Man net seilė varva essen.gif
Atsakyti
Šaunuolės merginos. wub.gif thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Safira023 @ 2009 12 09, 13:26)
Sveikos, pasirodau ir aš savo darbelį

Kaip miela.. labai gražus meškutis 4u.gif

QUOTE(čiolė @ 2009 12 09, 14:32)
Na ir aš baigiau savo gausybės ragą  rolleyes.gif  rolleyes.gif

Oho, daug darbo įdėta, taip ir įsivaizduoju šį darbą kabant mano virtuvėje, tada gal ten dažnesnis svečias būčiau thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2009 12 09, 13:32)
Safira023 visai mielas meškutis  wub.gif  wub.gif  Na ir aš baigiau savo gausybės ragą   rolleyes.gif  rolleyes.gif Aišku dar reikia BS, bet jau neiškenčiau nepasirodžius, juk jau tiek čia grožybių pridėjot  doh.gif  doh.gif  Aišku jis anaiptol neprilygsta Dovydos tulpėms, bet jis man mielas  ax.gif  ax.gif  ax.gif


Gal baigsi? Neprilygsta blink.gif ...Toks grazumas, kad negaliu wub.gif ....vaisiukai - geris drinks_cheers.gif thumbup.gif greit tik BieSink ir rodykis 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 09 gruodžio 2009 - 14:06
QUOTE(dovyda @ 2009 12 09, 15:05)
Gal baigsi? Neprilygsta  blink.gif  ...Toks grazumas, kad negaliu wub.gif ....vaisiukai - geris drinks_cheers.gif  thumbup.gif greit tik BieSink ir rodykis 4u.gif

Na man tas posakis "BieSink" pralinksmina lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tai ir BieSinu, nors šiandien gal ir nebaigsiu g.gif g.gif Nes laaabai jau daug vynuogių uogų yra doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
wow koks vynuogių mėlynumas bigsmile.gif
Atsakyti
Labuka, nu ir geris cia, kas diena vis nauju ir nauju superiniu darbeliu, thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Dabar turiu skubu klausimeli ir lauksciau skubaus atsakymelio: zinot, paveiksla - silueta moters su skrybele (madamvshlape), atrodo originale. Tai va, klausimas: jei jo dydis 130x170, siuvinejant ant 14 aidos gausis kaip ir nedidukas, o ziurisi jis tik didelis, cia mano subjektyvi nuomone, kokia aida patartumet naudot ir kiek giju siulu. Sian noriu nusipirikt siulu ir audini. Aciux uz atsakyma. blush2.gif
P.S. O savo trijule jau greit parodysiu.

Atsakyti
Ačiū ačiū už pagyras. Dar likę 3 meškučius išsiuvinėti. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Safira023 @ 2009 12 09, 11:26)
Sveikos, pasirodau ir aš savo darbelį

koks simpatulka wub.gif wub.gif ...čia metrikas bus?

QUOTE(čiolė @ 2009 12 09, 12:32)
Safira023 visai mielas meškutis  wub.gif  wub.gif  Na ir aš baigiau savo gausybės ragą   rolleyes.gif  rolleyes.gif Aišku dar reikia BS, bet jau neiškenčiau nepasirodžius, juk jau tiek čia grožybių pridėjot  doh.gif  doh.gif  Aišku jis anaiptol neprilygsta Dovydos tulpėms, bet jis man mielas  ax.gif  ax.gif  ax.gif

labai skaniai atrodo,laukiam pabiesinto lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zundyte: 09 gruodžio 2009 - 16:31