Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

QUOTE(čiolė @ 2009 11 29, 16:45)
Jau koks grožis bus.  wub.gif  wub.gif  wub.gif  Šis darbas ir pas mane planuose yra  ax.gif  ax.gif


Galėsiu pakonsultuoti mirksiukas.gif

QUOTE(Florestina @ 2009 11 29, 16:45)
Tai ne bėda gi dabar, aš jau irgi papildomai pirkau, jūrai irgi daug mėlynumo reikia. Blogiau kai daug prisiperki ir lieka.


Tai ne bėda irnesakyk.gif, tik, kad su Madeiros paisūla bliogai, teks vėl į Kauną belstis, bandžiau konvertuotis tai šnipštas gavosi - vien dėl darbo dydžio nerizikavau.. karsta.gif tai dabar būna momentų kai kokias dvi dienas nei artyn neinu, negaliu siuvinėti kai nenoriu, o kartais tai atsiplėšti negaliu, dabar mergaitės sirgo - neturėjau kada net prisėsti, o jau noras tai buvo begalinis... hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 11 29, 17:11)
ne taip jau ir blogai ,aš pvz dabar kalėdinius atvirukus siuvinėju iš likusių siūliukų,tiesiog pritaikau spalvytę ir visai neblogai gaunasi,greit pateiksiu jūsų teismui,dabar noriu kuo greičiau pabaigt siuvinėt  ir reiks kauptis tuos atvirukus pačius padaryt ,kažkaip neaišku man kaip ten priklijuot tą medžiagą reiks doh.gif ,nu bet gal kai reiks klijuot ,tai nebe taip baisiai ir atrodys g.gif

o namukas mano tai į šoną numestas blush2.gif ,labai pasiilgau jau jo ,bet ,kad dabar yra greitesnių darbelių ax.gif


Ir aš neišmetu, bet jau tapo taisykle, kad naujų vis reikia, o seni guli. Kaip gaminti atvirukus- tai kažkuriam "Siuvinėju kryželiu" buvo paaiškinta.
Atsakyti
QUOTE(burbulinė @ 2009 11 29, 11:58)
Marabout, iš serijos "Les petits cadres", linas Natural, 55 x 41 kryželių, pats ridikiulis - 26x20 cm.

labai dailu wub.gif

QUOTE(aneSena @ 2009 11 29, 16:36)
Tai išlendu ir aš iš pogrindžio - iki pabaigos šito malonumo tai dar labai toli, nes labai pamažu judu, labai daug laiko atima siūlų maišymas, nes reikia imti 1 vienos spalvos , kitą - kitos, nu veikti tai turiu ką  tongue.gif  doh.gif


Labai džiaugiuosi už visas kuriančias čia tokius grožius, užeinu čia - tai net dušia atsigauna paganius akis į jūsų darbelius - sėkmės visoms bendramintėms  drinks_cheers.gif


super darbelis bus ,man kažkodėl knieti išbandyt tą blendingą,turiu vieną tokį paveiksliuką nusižiūrėjus ,kur jo gana daug ,man rodos rezultatai būna ypač geri...laukiu pabaigos mirksiukas.gif
QUOTE(Florestina @ 2009 11 29, 17:46)
Kaip gaminti atvirukus- tai kažkuriam "Siuvinėju kryželiu" buvo paaiškinta.

atvirukus aš turiu nusipirkusi gatavus ,tik paveiksliuką reiks įklijuot ,gal ten ir niekai ,bet kai pirmą kart darau tai ir panikuoju blush2.gif
Atsakyti
Dėkui visoms už gražius žodžius 4u.gif

Mane šiandien mūza aplankė lotuliukas.gif

Maišas draugei. Neaišku iš kur priklydęs dizainas, linas Natural, 99 x 52 kryžiukų.

user posted image user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(burbulinė @ 2009 11 29, 18:46)
Dėkui visoms už gražius žodžius  4u.gif

Mane šiandien mūza aplankė  lotuliukas.gif

Maišas draugei. Neaišku iš kur priklydęs dizainas, linas Natural, 99 x 52 kryžiukų.


Oho, nu ir sparčiai darbuojiesi. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(aneSena @ 2009 11 29, 17:36)
Tai išlendu ir aš iš pogrindžio - iki pabaigos šito malonumo tai dar labai toli, nes labai pamažu judu, labai daug laiko atima siūlų maišymas, nes reikia imti 1 vienos spalvos , kitą - kitos, nu veikti tai turiu ką  tongue.gif  doh.gif

user posted image

Labai džiaugiuosi už visas kuriančias čia tokius grožius, užeinu čia - tai net dušia atsigauna paganius akis į jūsų darbelius - sėkmės visoms bendramintėms  drinks_cheers.gif

laba,gal butu galima mergaites schemute noteera@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(aneSena @ 2009 11 29, 18:36)
Tai išlendu ir aš iš pogrindžio - iki pabaigos šito malonumo tai dar labai toli, nes labai pamažu judu, labai daug laiko atima siūlų maišymas, nes reikia imti 1 vienos spalvos , kitą - kitos, nu veikti tai turiu ką  tongue.gif  doh.gif


Atisprašau, jei kvailai klausimas nuskambės blush2.gif bet ten ant medziagos linijos nupiestos. Ar paskui jos nusiskalbia g.gif Kas ten per žymeklis?
Atsakyti
QUOTE(Luneta @ 2009 11 29, 19:25)
Atisprašau, jei kvailai klausimas nuskambės  blush2.gif bet ten ant medziagos linijos nupiestos. Ar paskui jos nusiskalbia  g.gif Kas ten per žymeklis?

tas žymeklis tai išsiplaunantis markeris specialiai tokiems darbasm ,pakišus po vandeniu išnyksta negrįžtamai ,išbandyta ir patikima,ir labai palengvina darbą ,lengviau skaičiuot kur kryžiuką padėt..va čia pasiskaityk,ir gali nusipirkt,jei patiks mirksiukas.gif
http://www.kasiulai....ris-p-3480.html
Atsakyti
burbulinė gerai užsidaryk visus langus ir duris, kad mūza nepamėgtu thumbup.gif wub.gif

Maišiukas saldainiam biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Mano pirmoji pagalvele. rolleyes.gif
user posted image

Derinau prie vienos isskirtines kambario sienos
user posted image

Is arciau
user posted image

Schema is siuvinejimo zurnalo, serijoje 4 labai panasios sirdeles-ziemine, pavasarine, vasarine ir rudenine. Sita-vasarine. Dizainas Bleu de Chine.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Toli: 29 lapkričio 2009 - 20:55
QUOTE(Toli @ 2009 11 29, 20:53)
Mano pirmoji pagalvele. rolleyes.gif 



Nugi daili. wub.gif
Atsakyti
Liuks pagalvė, puikiai viską suderinai thumbup.gif
Atsakyti