Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

QUOTE(Gintariuxx @ 2009 12 08, 12:55)
gal kas galit pasakyt kiek kainuoja juoda medziaga siuvinejimui? kur jus perkat? nes as visad oerku medziagu paruotuvej,bet juodu tai nesu macius ten  ax.gif

Jei juodos aidos reikia - gali dar čia pažiūrėt: www.erankdarbiai.lt mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Mergaiciukas: 08 gruodžio 2009 - 19:56
Pas mus darželyje paskelbė tėvelių dienas, per kurias tėveliai kažką turi padaryti kalėdinei parodėlei. Va čia per valandą sukurtass mažuliukas. Tik gyvai jis visai kitaip atrodo... g.gif Gal tą geltoną iš apačios apkarpyt reiktų... Nors šiaip gyvai tikrai atrodo labai neblogai. user posted image
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2009 12 08, 22:39)
Pas mus darželyje paskelbė tėvelių dienas, per kurias tėveliai kažką turi padaryti kalėdinei parodėlei. Va čia per valandą sukurtass mažuliukas. Tik gyvai jis visai kitaip atrodo...  g.gif Gal tą geltoną iš apačios apkarpyt reiktų... Nors šiaip gyvai tikrai atrodo labai neblogai.


mielas paprastas darbelis mirksiukas.gif manau darzeliui kaip tik thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(astute_k @ 2009 12 08, 15:24)
Mano kalėdinis paveikslėlis  wub.gif


Labai saunus, ir apipavidalinimas grazus. drinks_cheers.gif

Gal matete nuorodu kaip aptraukti knygute?.. Paziurejau ta Loretoido, bet gal yra koks kitas budas neisardant knygeles?
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2009 12 08, 22:25)
Labai saunus, ir apipavidalinimas grazus.  drinks_cheers.gif

Gal matete nuorodu kaip aptraukti knygute?.. Paziurejau ta Loretoido, bet gal yra koks kitas budas neisardant knygeles?

g.gif jei nenori ardyt, dada gal mėgink siūti g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 08 gruodžio 2009 - 22:29
QUOTE(paukščiukas @ 2009 12 08, 23:29)
g.gif jei nenori ardyt, dada gal mėgink siūti g.gif


Toki kaip mokykloje plastikiniai aplankalai ar yra mandresnis budas? blush2.gif
Atsakyti
aš žinau tik tą paprastą, kaip aplankas
Atsakyti
mergaitės,
kuo klijuojat medžiagėlę prie popieriaus darant atviruką g.gif
Atsakyti
QUOTE(jurginėlis @ 2009 12 09, 09:20)
mergaitės,
kuo klijuojat medžiagėlę prie popieriaus darant atviruką g.gif

as zadu klijuot su dvipuse lipnia juosta, nes bijau kad klijai kokie nors gali subanguot popieriu g.gif man lipni patikimiausia atrodo
Atsakyti
Dvi šian aptikau nimuką, bet tu jaučiu jau jį pati susiradai biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Čia kada tvarkiau savo turtus (siūlus) biggrin.gif ir gavosi taip, kad turiu pigių siuvinėjimo siūlų Muline, kur 1 lt dar kainavo. Išmesti gaila, bendra suma nemaža, kažin ką čia išsiuvinėti, kad susinaudotų? g.gif
Atsakyti
Sveikos, pasirodau ir aš savo darbelį
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Safira023: 09 gruodžio 2009 - 11:31