Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

Savaitgalį pradėjau sesės užprašytą dizainą Zolotoje Runo "Daughter". Dydis 140x220
user posted image
Sekmadienį buvo tiek
user posted image
Spalvos pereina labai natūraliai. Man kol kas patinka. Aišku ne kaži kiek padariau, bet manau kad spėsiu iki vasario pabaigt
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2009 12 07, 23:23)
atėjau parodyti kelis kalėdoms kurtus pabaigtukus.

manau ,kad cackinimasis nebus be naudos ,išgrius iš koto ne tik vyro mama...
na labai labai labai gražu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif ,ir įsivaizduoju ,kaip tas krapštymasis veikia,dabr prie kalėdinių atvirukų jau trečia savaitė knisuosi ,nespėji įvert siūlo ,jau keist reikia doh.gif ,o čia dar tokie mažulyčiai darbeliai doh.gif doh.gif doh.gif ,tikri kalėdiniai stebukliukai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Little angel,
Triguba dovanėlė ir knygutė mamai labai dailūs, bet rombiukų mažumas ir darbo kruopštumas tikrąja to žodžio prasme verčia iš koto bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2009 12 08, 00:33)
Savaitgalį pradėjau sesės užprašytą dizainą Zolotoje Runo "Daughter". Dydis 140x220

Spalvos pereina labai natūraliai. Man kol kas patinka. Aišku ne kaži kiek padariau, bet manau kad spėsiu iki vasario pabaigt


koks grazus paveikslas bus wub.gif butu sparniukai pati siuvineciau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 08 gruodžio 2009 - 09:49
gal kas galit pasakyt kiek kainuoja juoda medziaga siuvinejimui? kur jus perkat? nes as visad oerku medziagu paruotuvej,bet juodu tai nesu macius ten ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gintariuxx @ 2009 12 08, 11:55)
gal kas galit pasakyt kiek kainuoja juoda medziaga siuvinejimui? kur jus perkat? nes as visad oerku medziagu paruotuvej,bet juodu tai nesu macius ten  ax.gif

pirk internetu,ten visų atspalvių yra ,nuo juodos iki baltos,net auksinę gali rasti ar margąax.gif
http://www.kasiulai....9_21_38_64.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zundyte: 08 gruodžio 2009 - 12:37
www.darbstuole.eu taip pat yra nemažai pasirinkimo su spalvom mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano kalėdinis paveikslėlis wub.gif
user posted image user posted image
Atsakyti
QUOTE(astute_k @ 2009 12 08, 15:24)
Mano kalėdinis paveikslėlis  wub.gif


thumbup.gif labai mielas
Atsakyti
astute labai gražu ir apipavidalinimas superinis
Atsakyti
iš tolo man kaip pieštinis atrodo wub.gif
Atsakyti
Labutis ir vėl kiek grožių užderėjo. wub.gif
Atsakyti