Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

Aciu uz patarimus, ryt begsiu reminti ir ziuresiu kas labiausiai tiks. Auksinis ar rudas su raudonumo smestelejimais, kaip pauksciukas sake. Bus matyt... ax.gif
Atsakyti
Kiek beužsuksi, vis pilna naujų grožių. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nekava @ 2009 12 07, 13:22)
Labukas
na ir as atbegau pasirodyti savo atvirutes  blush2.gif

na ir grožiai,šaunuolė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(libaja @ 2009 12 07, 14:06)
Merginos, ant plastikinės kanvos keliom gijom siuvat?

aš siuvinėju dviem(tai ant kanvos kuri atitinka 14 aidą)ir net kažkaip labai putlūs kryžiukai gavosi,likau labai patenkinta
Atsakyti
Ačiū už atsakymus. Bandysiu vakare pameistraut ką nors rolleyes.gif
Aš šiandien padariau didelį darbą: į gallery.ru sukėliau dalį schemų. Kitų neleidžia, tai reiškia, kad kitą mėnesį galėsiu tai padaryt, ar susimokėt reikia? g.gif

Į parašą paslėpiau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo libaja: 07 gruodžio 2009 - 16:19
QUOTE(libaja @ 2009 12 07, 16:17)
Ačiū už atsakymus. Bandysiu vakare pameistraut ką nors  rolleyes.gif
Aš šiandien padariau didelį darbą: į gallery.ru sukėliau dalį schemų. Kitų neleidžia, tai reiškia, kad kitą mėnesį galėsiu tai padaryt, ar susimokėt reikia?  g.gif

Į parašą paslėpiau


Galėsi kitą mėnesį. Dabar galima 100 Mb nemokamai per mėnesį. Tai aš tik gražiausias sukeliu. g.gif
Atsakyti
maciau zurnala uzvakar "siuvinejimas kryzeliu"ar kazkoks panasus, lietuviskas, daug visokiu schemu yra. ir yra ten tokia pagalvele su kaciukais ir suniukais, jie nusisuke ziuri i dangu, o danguje elniai skrenda (na kalediniai sitie santa klauso biggrin.gif). gal kas turit ta zurnala ir galetu idet schema?smile.gif
Atsakyti
QUOTE(bad_cat @ 2009 12 07, 18:00)
maciau zurnala uzvakar "siuvinejimas kryzeliu"ar kazkoks panasus, lietuviskas, daug visokiu schemu yra. ir yra ten tokia pagalvele su kaciukais ir suniukais, jie nusisuke ziuri i dangu, o danguje elniai skrenda (na kalediniai sitie santa klauso biggrin.gif). gal kas turit ta zurnala ir galetu idet schema?smile.gif


Aš turiu šį žurnalą, bet neturiu galimybės nuskenuoti.
Atsakyti
Turiu vieną didelį prašymą blush2.gif Kadangi neužilgo turėsime naują šeimos narį namuose tai pagalvojau jog labai norėčiau išsiuvinėti gražų paveiksliuką su jo vardu, gimusiu svoriu bei ūgiu, tikiuosi tinkamai paaiškinau blush2.gif Tai jeigu kuri turite labai prašyčiau atsiūsti schemutes, bandysiu rinktis patį pačiausią thumbup.gif Iškart labai labai ačiū. O siūsti : renataradziute@inbox.lt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(SheMe @ 2009 12 07, 20:22)
Turiu vieną didelį prašymą blush2.gif Kadangi neužilgo turėsime naują šeimos narį namuose tai pagalvojau jog labai norėčiau išsiuvinėti gražų paveiksliuką su jo vardu, gimusiu svoriu bei ūgiu, tikiuosi tinkamai paaiškinau blush2.gif Tai jeigu kuri turite labai prašyčiau atsiūsti schemutes, bandysiu rinktis patį pačiausią thumbup.gif Iškart labai labai ačiū. O siūsti : renataradziute@inbox.lt  4u.gif

užsiregistruok www.gallery.ru,prašykis į draugus pas paukščiuką ir rinkis metriką iš milijono wub.gif ,juk niekas negali žinoti ,koks bus tau pats pačiausias,turi išsirinkti pati
http://pauksciukas.g...atch?a=Bic-bytC
Atsakyti
ohoho kiek čia grožio blink.gif thumbup.gif Labai ačiū, dabar reikės paukščiukui ant kaklo kabintis lotuliukas.gif
Atsakyti
atėjau parodyti kelis kalėdoms kurtus pabaigtukus.

1. Triguba dovanėlė: adatų knygelė ir pakabukai, skirti vienai gerai mergičkai vardu Laura. Proga - Kalėdos ir gimtadienis.
Siuvinėjau ant alyvinio 32ct lino, per du siūlus Anchor multicolour. Puošiau mill hill petite karoliukais. Kiek iš viso prisiuvau, neskaičiavau, nes schemą pati kūriau asmeniškai Laurai.
user posted image user posted image user posted image

2. Užrašinė mamai
Patricia Ann "A rose for every season"
user posted image
Spalvas rinkau pati, siuvinėjau Madeiros metaliku ir DMC muline siūlais. Audinys 40ct linas. Per vidurį prisiūta maža žalia širdutė, kurią nusipirkau darbstuole.lt :ech:
Liną gavau lauktuvių iš Lauros, užrašinę ir priešlapius pirkau "Office1". Gėlyčių spalvą derinau prie priešlapių ir vidinių lapų, skirtukas derintas prie gėlyčių lapelių, na o raudonas ornamentas prie raudono lino. Man asmeniškai labai gražiai žiūrisi, mamai turėtų tokia kalėdinė dovanėlė patikti.

P.S. Pats motyvas iš arti
user posted image

Na ir pabaigai...
Idėja kalėdiniams papuošimams
user posted image user posted image

MB pamatė kaip aš jo pinigų medį nupuošiau ir pasakė: "vėl mano mamą iš proto varysi, kad po to iš kambario neištempsiu" ;D ;D
Bet jau kiek su jais cackintis teko, o dar kai žinau kad dar teks gaminti tai :dash: žodžiu jau svajoju apie didelį darbą ;D miniatiūrų jau mano kantrybei per daug. Ypač kubai sudėtingai siuvos, nes jų dydis gal 1,5cm. Na 9x9kryžiukų ant 32ct lino, tad matuokit biggrin.gif
Planavau daug biskorniukų daryt, bet šitos cackos buvo man didesnis iššūkis, turint galvoj, kad dublių buvo ne vienas ir ne du
Atsakyti
QUOTE(Little angel @ 2009 12 07, 23:23)
atėjau parodyti kelis kalėdoms kurtus pabaigtukus.


swoon.gif tokie mažulyčiai doh.gif bet viskas žiūrisi labai gražiai thumbup.gif wub.gif
Atsakyti