Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

Labas rytas,
Jau visai nedaug liko ir pabaigsiu savo raudonas egles su snaigemis. Gal galit patarti kokios spalvos pasporta deti? O remelis koks labiau tiktu? blush2.gif
http://www.ipix.lt/desc/21213188/
Atsakyti
QUOTE(aga1 @ 2009 12 07, 07:18)
Labas rytas,
Jau visai nedaug liko ir pabaigsiu savo raudonas egles su snaigemis. Gal galit patarti kokios spalvos pasporta deti? O remelis koks labiau tiktu? blush2.gif

Gal rėmelis tiktų auksinis? blush2.gif g.gif Aš tai siuvinėdama žiūriu, kokia spalva daugiausiai dominuoja ir atkreipia dėmesį, tai panašios spalvos ir rėmelį renkuosi, bet čia kai vienos spalvos siuvinėjimas, tai gal auksinis tiktų, na gal kitos geriau patars ax.gif O pasportą ne visada dedu schmoll.gif Jei rėmelis gražiai žiūrėtųsi, gal jo čia visai nereikia g.gif jei medžiagos užtektų aplinkui palikti. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(aga1 @ 2009 12 07, 07:18)
Labas rytas,
Jau visai nedaug liko ir pabaigsiu savo raudonas egles su snaigemis. Gal galit patarti kokios spalvos pasporta deti? O remelis koks labiau tiktu? blush2.gif

Mano manymu pasporto cia nereikia g.gif as remeli dazniausiai dedu toki kaip labiausiai dominuojanti darbo spalva, tai iseitu kad raudona blush2.gif tik kad nebutu paskui per daug to raudono g.gif gal tikrai auksinis gerai ziuretusi, reiktu gyvai pamatyt. Neveltui as reminimo centre visada koki gera pusvalandi renkuosi kas man tinka blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dantiste: 07 gruodžio 2009 - 08:55
Aš dėčiau tamsiai rudą su raudonumo šmėstelėjimais ax.gif
Atsakyti
Labukas
na ir as atbegau pasirodyti savo atvirutes blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nekava: 07 gruodžio 2009 - 13:23
QUOTE(nekava @ 2009 12 07, 14:22)
Labukas
na ir as atbegau pasirodyti savo atvirutes  blush2.gif



ohohooo visa rikiuote kalediniu atviruku, saunuole 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nekava @ 2009 12 07, 14:22)
na ir as atbegau pasirodyti savo atvirutes  blush2.gif

padirbėta iš peties bigsmile.gif šaunūs atvirukai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Nekava, na šiemet tavo draugai gaus labai originalias atvirutes... wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti
Merginos, ant plastikinės kanvos keliom gijom siuvat?
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2009 12 07, 14:06)
Merginos, ant plastikinės kanvos keliom gijom siuvat?

Man visai gražiai gavosi 2 gijom 4u.gif
Atsakyti
O ant plastikinės kanvos siuvinėjant, kaip gaunasi antroji pusė, kažkur mačiau, jog galima iš abiejų pusių siuvinėti kryželiu. blush2.gif Pvz., jei siuvinėjį žaisliuką ant eglutės, tai tik siuvinėjate iš vienos pusės (antroji tik tvarkingai atordo) ar kaip? blush2.gif Turiu nusipirkusi ir pasidėjusi, gal reikės išbandyt g.gif
Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2009 12 07, 14:46)
O ant plastikinės kanvos siuvinėjant, kaip gaunasi antroji pusė, kažkur mačiau, jog galima iš abiejų pusių siuvinėti kryželiu.  blush2.gif Pvz., jei siuvinėjį žaisliuką ant eglutės, tai tik siuvinėjate iš vienos pusės (antroji tik tvarkingai atordo) ar kaip?  blush2.gif Turiu nusipirkusi ir pasidėjusi, gal reikės išbandyt g.gif


turi siuvinėt ant dviejų gabaliukų ir tada juos susiūt su BS mirksiukas.gif
Atsakyti