Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

Ačiū,paukščiuk,labai 4u.gif ,atrodo,atrakinau mirksiukas.gif
Dovyda,labai gražu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2009 12 05, 20:54)
Dovyda Jūsu kačiukas iš to paties kalendoriaus kaip mano ežiukai  wub.gif


sakyk tavo... blush2.gif aha taip is kalendoriaus, na man jis toks mielas mirksiukas.gif galetu daugiau tokiu but...


aciu mergaites uz pagyrimus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2009 12 05, 16:42)
as atsinesu savo kelis darbelius mirksiukas.gif


koks originalus batukas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2009 12 05, 13:05)
Bianca tos magnolijos vazone tai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif
O čia aš su savo šarka  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Man ji nelabai, ale kad krikštasūnis užsiprašė, tai buvau priversta tongue.gif

Čiole, tiesiog nuostabi šarkutė!!! 4u.gif Man labai labai patiko!!! Tokia linksma ir nuotaikinga...
Atsakyti
QUOTE(aga1 @ 2009 12 05, 19:36)
Rodau ka as sukurpiau per kelias dienas. Gal ir nebuna raudonu egliu ir snaigiu, bet sugalvojau paimprovizuot  blush2.gif

bigsmile.gif as kaip tik sita dabar kryziavoju, tik baltai ant lino. Bet zinok maciau inete raudonai, atrodo pagalvele pasiuta, labai grazu mirksiukas.gif
Dovyda, priminei man, as toki katineli is kalendoriaus kazkada senai esu pradejus, bet numeciau. Einu ieskot lotuliukas.gif o panasiu katineliu yra, cia Margaret Sherry jei neklystu blush2.gif

Nu bet merginos nesiliaujat stebint tokiais groziais wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Matus labai grazus tavo darbeliai. Ypaz eglute paskutineje nuotraukoje thumbup.gif O taip tai visu darbeliai grazus 4u.gif 4u.gif 4u.gif O sarkute kur cia siuvinejo tai liux suzavejo is karto thumbup.gif pati irgi kryziavoju dovaneles. kai pabaigsiu ikelsiu smile.gif
Atsakyti
Oho, kiek daug darbelių užderėjo. wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Nenu jus visos nerealios thumbup.gif wub.gif ir kada jus spejate tokiu groziu prisiuvineti? blush2.gif
Saunuoles wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bianca @ 2009 12 05, 13:00)
Stai ir ireminti keli darbeliai smile.gif

Nuostabūs darbeliai ypač vazonas wub.gif clap_1.gif

Dovyda labai mieli darbeliai, labai fainas katiniukas wub.gif

Matus per tavo darbelius, pakvipo Kalėdomis wub.gif
Atsakyti
Ačiū,mergaitės,smagu,kad patiko ax.gif
Dar keletą kalėdinių dovanėlių pabaigsiu ir reiks dairytis naujo didesnio darbelio smile.gif
Tik kad tam internete tiek grožio,visko noriu,o turiu tik 2 akis ir 2 rankas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Metija @ 2009 12 05, 00:25)
Ko gera, progai pasitaikius, reiks paklaust jų, kokio nors nepadoraus biggrin.gif klausimo. Tarkim, kuo skiriasi įvairių miestų GA... Aš tai tada nepaklausiau vien todėl, kad atėjusi pardavėja buvo itin maloni, tartum "prie žaizdos klijuojama". smile.gif

nagi ir man pardavėja buvo meili ,nors prie žaizdos dėk lotuliukas.gif

QUOTE(etaeta @ 2009 12 05, 08:41)
as irgoi buvau prisipirkus kazkada pigaus audinio, tai dabar prisiuvau is jos maiseliu dziovintiems grybams ir arbatzolems, skylutes didele- kvepuoja gerai  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Dar biski pasisiuvinejau, tai is vaizdas atsirado  biggrin.gif

ačiū už idėją ,reiks pasinaudok 4u.gif

QUOTE(Bianca @ 2009 12 05, 12:00)
Stai ir ireminti keli darbeliai smile.gif

labai gražu ,ypač antrasis 4u.gif

QUOTE(čiolė @ 2009 12 05, 13:05)
O čia aš su savo šarka 

nuostabi šarka diskomanė...,geriau ir negali būt drinks_cheers.gif

QUOTE(Matus @ 2009 12 05, 18:07)
Sveikutės visos,jei negripuojat biggrin.gif
Pasirodysiu ir aš su savo kukliom atvirutėm Kalėdoms

labai šilta ir kvepia kalėdomis 4u.gif

QUOTE(aga1 @ 2009 12 05, 18:36)
Rodau ka as sukurpiau per kelias dienas. Gal ir nebuna raudonu egliu ir snaigiu, bet sugalvojau paimprovizuot 


būna būna ir raudonų eglių ir raudonų snaigių ,čia gi kalėdos,stebuklų metas blush2.gif

QUOTE(kasiopeja @ 2009 12 05, 21:42)
koks originalus batukas 

tų batukų daug yra ax.gif ,gal ateis ir man kada eilė nors vieną pasiuvinėt blush2.gif blush2.gif


o aš per savaitgalį nemalonią misiją apturėjau ( laidotuvės),tai autobuse laiką trumpinau atviruką siuvinėdama ,beveik pabaigiau,visai smagu buvo ,tik ,kad lėtai ėjosi ,nes kai pas mus tokie keliai ir barška visas autobusas,tai į skylutę pataikyt.... doh.gif doh.gif ...,nu bet vis geriau nei pakelės medžius skaičiuot ar miegoti,kai už lango naktis blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bianca @ 2009 12 05, 13:00)


Nuostabu thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti