Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

QUOTE(zundyte @ 2009 12 04, 23:58)
o mano tokie...vasarą kažkada ryte buvau ten netoliese prie GA(Kaune) pas daktarą tetą nuvežusi,ir kol ji ten buvo galvojau nueisiu į GA,žinojau kad dirba berods nuo 10 val,tai 9.55 aš jau prie durų stovėjau, 10.10 pardavėjos dar nebuvo,grįžau pažiūrėt kaip teta,ir vėl nulėkiau ,buvo jau 10.40,o pardavėjos dar nėra,ir nepanašu ,kad buvo ,nes viduj tamsu ,grotos užtrauktos ir  jokio raštelio ,kad nedirbs ir tt..taip ir likau lyg musę kandus..tokios ten tradicijos matyt,galvojau ,kad man vienai teko spyną pabučiuot ,bet pasirodo čia "normalus" reiškinys... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


Ko gera, progai pasitaikius, reiks paklaust jų, kokio nors nepadoraus biggrin.gif klausimo. Tarkim, kuo skiriasi įvairių miestų GA... Aš tai tada nepaklausiau vien todėl, kad atėjusi pardavėja buvo itin maloni, tartum "prie žaizdos klijuojama". smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 12 04, 22:37)
visiškai sutinku drinks_cheers.gif ,guli stalčiuje gal 1,5 metro ir nežinau ,kam juos pritaikyt doh.gif

as irgoi buvau prisipirkus kazkada pigaus audinio, tai dabar prisiuvau is jos maiseliu dziovintiems grybams ir arbatzolems, skylutes didele- kvepuoja gerai lotuliukas.gif lotuliukas.gif Dar biski pasisiuvinejau, tai is vaizdas atsirado biggrin.gif
Atsakyti
Stai ir ireminti keli darbeliai smile.gif
http://i159.photobuc...kryzeliu/11.jpg
http://i159.photobuc...kryzeliu/12.jpg
Atsakyti
QUOTE(Bianca @ 2009 12 05, 12:00)

bigsmile.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Bianca @ 2009 12 05, 14:00)


Kaip gražuuuu bigsmile.gif
Atsakyti
Bianca, antras man laabai patiko wub.gif
Atsakyti
Bianca tos magnolijos vazone tai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif
O čia aš su savo šarka lotuliukas.gif lotuliukas.gif Man ji nelabai, ale kad krikštasūnis užsiprašė, tai buvau priversta tongue.gif user posted image
Labai jau nepeikit biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo čiolė: 05 gruodžio 2009 - 13:06
QUOTE(čiolė @ 2009 12 05, 15:05)
Labai jau nepeikit  biggrin.gif  biggrin.gif


Labai jau simpatiška, šiuolaikinė thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(3Zzz @ 2009 12 04, 21:44)
Yra. Kazkuriame is pirmu pastatu, bet kai paklausiau ar turi aida18, tai tik akis isverte "o kas tai yra?" nu bet gal cia tik as ant tokios pataikiau  doh.gif


yra kazkuriam sandelyje medziagu skyrius, bet zinokit nieko panasaus i aida 18, ar aida 14 nerasit, galit net nevargt jei norit geros medziagos ir neit i ta urmo baze, nes ten paprasta lietuviska siuvinejimo medziaga, o paklausus kazko panasaus i "aida 18" reakcija buvo ta pati, nieko ten jos neturi ir neprekiauja kokybiskom prekem.. biggrin.gif buvo kazkokio lino maciau bet kai as ant jo nesiuvineju tai ir neziurejau, turbut lietuviskas.. visumoj nieko gero tikrai ten.. zinau tik kad flizelino yra, nes pati ieskojau ir siuvimo siulu visokiu daug, siuvinejimui-praktiskai nieko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bianca @ 2009 12 05, 10:00)

Jeeetau kokia magnolija. thumbup.gif Greičiau pavasaris verysad.gif
Atsakyti
Bianca, labai labai gražu wub.gif Magnoliją tiesiog įsimylėt galima - pavydžiu tam, pas ką namuose ji kabės ax.gif

Čiole, varna faina biggrin.gif Nebuvau mačius dar šio dizaino.

Ir dar nepagyriau visų grožių, kuriuos visą šią savaitę rodėt... Visko tiek daug, ir viskas taip gražu bigsmile.gif
Išskirsiu tik Donalitos tulpes - šį darbą ir aš tikiuosi kada nors išsiuvinėt... Pamačius rezultatą noras dar padidėjo biggrin.gif
Atsakyti
Kokie fainuoliai darbeliai. wub.gif
Atsakyti