Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

QUOTE(Anona @ 2009 12 04, 17:52)
Mergaitės, gal kuri greitai žinote, kur galima rasti mini schemučių? Gerai būtų kokios snaigutės, eglutės ar pan. Būčiau labai dėkinga. Nemažai ieškojau, bet nelabai randu, o labai spaudžia laikas...


Visokių mini paprastai būna siuvinėjimo svetainėse už dyka. Pvz., prisiregistruoji čia ir iškart gali naršyti:

http://www.dmccreati...ree-charts.html

o čia ir registruotis nereikia

http://www.freepatte...s/christmas.htm
Atsakyti
QUOTE(Kajaus mamyte @ 2009 12 04, 12:10)
Sveikos panelės ir ponios. Kažkur buvau girdėjus,kad Kauno urmo bazėse yra pigios aida medžiagos. Gal kuri nors žinot kurioje tiklsiai vietoje? Parodysiu savo kelių mėnesių darbą Jums iki Kalėdų  smile.gif

Yra. Kazkuriame is pirmu pastatu, bet kai paklausiau ar turi aida18, tai tik akis isverte "o kas tai yra?" nu bet gal cia tik as ant tokios pataikiau doh.gif
Atsakyti
Labutis, gražūs darbeliai. thumbup.gif

Dėl stichfanclub- tai aš žurnalus siunčiausi, už tai pas mane buvo terminuota prenumerata, kurią reikėjo nutraukti. Schemas aš siunčiuosi nemokamai.
Atsakyti
QUOTE(3Zzz @ 2009 12 04, 20:44)
Yra. Kazkuriame is pirmu pastatu, bet kai paklausiau ar turi aida18, tai tik akis isverte "o kas tai yra?" nu bet gal cia tik as ant tokios pataikiau  doh.gif

bazęse yra medžiagos, bet tik lietuviškos, o ji... pikčiau už merlę doh.gif siula timt ir skylė net pirštas lenda doh.gif doh.gif
žinau, ji pigi, metras 20-22 lt kainuoja... bet jau geriau brangesnės nusipirkt (50-60lt), bet tikrai žinosi, kad siuvini kokybiška turėsi smile.gif
pataisykit jei klystu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(pirmaargenta @ 2009 12 04, 20:27)
Saga, nezinau kodel merginos aiskina, kad ten nurodytas siuliuku kiekis. Lenkiskai zodis "Ilosc" reiskia "kiekis". Ten greiciau nurodyta kiek reikia siuliuku nusipirkti, nes kai reikia skirtingu kiekiu siuliuku siuvineti, tai paprastai buna skirtingi simboliai tai paciai siulu spalvai parodyti schemoje, o paaiskinimuose nurodyta kur naudoti 1 siuliuka, kur 2.

Kadangi siame piesinyje uzpildytas visas piesinys, tai as siuvineciau ant 14 Aidos 2-viem siuliukais, tada issiuvineto darbelio dydis bus mazdaug 15x33 cm.


Istaisyta klaida blush2.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Labai ačiū už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2009 12 04, 20:52)
bazėse yra medžiagos, bet tik lietuviškos, o ji... pikčiau už merlę  doh.gif  siūla timpt ir skylė  net pirštas lenda  doh.gif  doh.gif
žinau, ji pigi, metras 20-22 lt kainuoja... bet jau geriau brangesnės nusipirkt (50-60lt), bet tikrai žinosi, kad siuvini kokybiška turėsi smile.gif
pataisykit jei klystu  smile.gif

visiškai sutinku drinks_cheers.gif ,guli stalčiuje gal 1,5 metro ir nežinau ,kam juos pritaikyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(3Zzz @ 2009 12 04, 20:44)
Yra. Kazkuriame is pirmu pastatu, bet kai paklausiau ar turi aida18, tai tik akis isverte "o kas tai yra?" nu bet gal cia tik as ant tokios pataikiau  doh.gif

aš tai pasiguosiu, kad ėjau į brangią lino parduotuvę kaune laisvės alėjoje, apžiūrėjau suvyniotas sudėtas medžiagas lentynose ir paprašiau man patikusį liną ištraukti iš arčiau išvyniotą parodyti. Pardavėja surauktu veideliu priėjo ir klausia - "o ką jūs norėsit?" blink.gif Kai vyrui papasakojau šitą istoriją, jis sako - aš būčiau sakęs, kad vidury paduotuvės nusišlapinsiu ant medžiagos

ir dėl pigios aidos visiškai sutinku. Kaip ten sakoma - skūpas moka du kartus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giedress @ 2009 12 04, 23:14)
"o ką jūs norėsit?"  blink.gif Kai vyrui papasakojau šitą istoriją, jis sako - aš būčiau sakęs, kad vidury paduotuvės nusišlapinsiu ant medžiagos

ir dėl pigios aidos visiškai sutinku. Kaip ten sakoma - skūpas moka du kartus ax.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

lino būna labai daug skirtingo audimo, reikia gerai pasidairyt, bet su geru ir kokybišku tai nesulyginama 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giedress @ 2009 12 04, 23:14)
aš tai pasiguosiu, kad ėjau į brangią lino parduotuvę kaune laisvės alėjoje, apžiūrėjau suvyniotas sudėtas medžiagas lentynose ir paprašiau man patikusį liną ištraukti iš arčiau išvyniotą parodyti. Pardavėja surauktu veideliu priėjo ir klausia - "o ką jūs norėsit?"  blink.gif Kai vyrui papasakojau šitą istoriją, jis sako - aš būčiau sakęs, kad vidury paduotuvės nusišlapinsiu ant medžiagos

ir dėl pigios aidos visiškai sutinku. Kaip ten sakoma - skūpas moka du kartus ax.gif

Nu, mano nuotykiai Kaune tai tokie: atvažiuojam su vyru į "Geras akis", jis mane veža, reik išleist, nes stovėt negalima, privažiuoja prie pat durų, nes aš plonai apsirengusi. Iššoku iš mašinos, vyras skubiai nuvažiuoja (nes už nugaros policijos automobilis "ganėsi"). Aš prilekiu prie durų - o tos - UŽRAKINTOS. Vidury baltos dienos. Ir parašyta: "TUOJ GRĮŠIU". Komiškesnės situacijos mieste nelabai galėjau įsivaizduoti.. Tokiu sovietmečiu pakvipo lotuliukas.gif Sustojau vidury gatvės, pusplikė ir ekspromtu mąstau ką daryt... Nulėkiau į gretimais esančią parduotuvę, kad bent jau nesušalčiau smile.gif O tos pardavėjos toj parduotuvėj, girdžiu, kalbasi, kad daug kas čia sušilt užbėga, kai į GA nepatenka lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Pardavėja grįžo gal po pusvalandžio. Aš ją suprantu, gal pietums laiko neskiriama ir bėga bent kažkiek pasistiprint... Bet kai pamąstai apie krizę, tai jaučiasi, kad žmonės dar jos neįvertina ir darbo nevertina. Arba, kad rankdarbių parduotuvių darbuotojoms bedarbystė negresia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Metija: 04 gruodžio 2009 - 23:45
QUOTE(Metija @ 2009 12 04, 23:44)
Nu, mano nuotykiai Kaune tai tokie...

o mano tokie...vasarą kažkada ryte buvau ten netoliese prie GA(Kaune) pas daktarą tetą nuvežusi,ir kol ji ten buvo galvojau nueisiu į GA,žinojau kad dirba berods nuo 10 val,tai 9.55 aš jau prie durų stovėjau, 10.10 pardavėjos dar nebuvo,grįžau pažiūrėt kaip teta,ir vėl nulėkiau ,buvo jau 10.40,o pardavėjos dar nėra,ir nepanašu ,kad buvo ,nes viduj tamsu ,grotos užtrauktos ir jokio raštelio ,kad nedirbs ir tt..taip ir likau lyg musę kandus..tokios ten tradicijos matyt,galvojau ,kad man vienai teko spyną pabučiuot ,bet pasirodo čia "normalus" reiškinys... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti