Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

QUOTE(Saga @ 2009 12 04, 11:06)
Sveikos merginos,

Taip, ten prie siūlų numeriukų parodyta iš kelių gijų siuvinėt, daugiausia su vienu ir kai kur dviem siūliukais. Kadangi nurodyta su mažai siūliukų siuvinėt, kad išgauti gražų vaizdą reikia rinktis kuo smulkesnę medžiagą, tai galima aida 18 ar liną 32 4u.gif . Na o jei nori didesnio paveikslo, tai tiesiog didink siuvinėjamų siūlų kiekį, tai iš 2 ir 3 siuvinėk

Papildyta:
QUOTE(Toli @ 2009 12 04, 11:15)
Berods Florestina kazka rase. Tiesiog jau viena karta turejau panasiu problemu su kitu www, o dabar taip staigiai is saskaitos keletas euru nugaravo.  unsure.gif



juk keliom žinutėm auksčiau rašei, kad per daug gavai gražos ir per mažai sumokėjai už medžiagą, tai gal tai susiję g.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 12 04, 12:19)
Papildyta:
juk keliom žinutėm auksčiau rašei, kad per daug gavai gražos ir per mažai sumokėjai už medžiagą, tai gal tai susiję g.gif


Na jo, neverk pametes, nesidziauk rades. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 12 04, 11:19)
Taip, ten prie siūlų numeriukų parodyta iš  kelių gijų siuvinėt, daugiausia su vienu ir kai kur dviem siūliukais. Kadangi nurodyta su mažai siūliukų siuvinėt, kad išgauti gražų vaizdą reikia rinktis kuo smulkesnę medžiagą, tai galima aida 18 ar liną 32  4u.gif . Na o jei nori didesnio paveikslo, tai tiesiog didink siuvinėjamų siūlų kiekį, tai iš 2 ir 3 siuvinėk



oi aciu...... uzteks gal ir mazesnio man paveikslelio manyciau.... eisiu po darbo p parduotuves pasidairyti wink.gif
Atsakyti
QUOTE(paule kaip saule @ 2009 12 04, 07:07)
Laba rytuka bitutes Majos,

Klausimeeelis toks man per nakti pasistojo  tongue.gif - siuvineju trijule tokia: karve, kiaule ir avi  lotuliukas.gif schemoj parodytas BS vienos juodos spalvos, o as, kadangi neabejinga saviveiklai, ir nieko negaliu su savim padaryti, pagalvojau, gal visai grazu butu BS kiekvienai daryti skirtinga, pvz. avi pilka, kiaule rausva, karve juoda, kaip manot, ka??? ar vienoda  g.gif


Aš irgi saviveikla ištisai užsiėminėju, nes iš akies taikau kur tik įmanoma savo papigiai nusipirktą siūlų rinkinį.
Dabartinis mano paveiksliukas - Senis Šaltis su maišu dovanų - ištisai bakstičinamas tamsiai rudu siūlu (taip schemoje nurodyta). Tik lemputės girliandoje BS atitinkamais siūlais kiekviena atskirai.
Praeitas paveikslėlis http://donalita.gall...ch?ph=2Nn-bTcHC - visas BS tomis pačiomis spalvomis, išskyrus meškino tamsiai rudai.
Man tikrai buvo naujiena, kai zundytė parašė, kad nenorėjo daryti BS savo vaivorykštei, nes jis turi būti juodas.
Parink savo gyvuliukų BS tonu ar keliais tamsesnius siūlus. Man nekiltų rankos daryti BS juodo, jei juoda spalva paveikslėlyje visai ne prie ko, ir šiaip juodos nemėgstu ax.gif
Atsakyti
Kaip rusiškai kalija rašosi?? bandau surast schemos, bet išverst nesugebu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 12 04, 15:29)
Kaip rusiškai kalija rašosi?? bandau surast schemos, bet išverst nesugebu  ax.gif


Каллы

http://stitchfanclub...butterfly/kally

nežinau, ar matai, jei neprisiregistravus
Atsakyti
QUOTE(Donalita @ 2009 12 04, 17:54)
Каллы

http://stitchfanclub...butterfly/kally

nežinau, ar matai, jei neprisiregistravus

bigsmile.gif aš prisiregistravus, bet nedašuto ten pažiūrėt. Dabar jau turiu pavadinimą thumbup.gif , einu toliau ieškot doh.gif

ačiū 4u.gif

va iškart radau ko ieškau, gal kas turit? einu dar schemų temikėj užprašysiu blush2.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paukščiukas: 04 gruodžio 2009 - 18:01
Merginos, keliom gijom siuvinėjat ant plastikinės Aidos ? Ir dar užklausiu, nes paieškoj kažkaip tyla... gal turit geresnę schemą user posted image
Atsakyti
QUOTE(paule kaip saule @ 2009 12 04, 10:07)
Laba rytuka bitutes Majos,

Klausimeeelis toks man per nakti pasistojo  tongue.gif - siuvineju trijule tokia: karve, kiaule ir avi  lotuliukas.gif schemoj parodytas BS vienos juodos spalvos, o as, kadangi neabejinga saviveiklai, ir nieko negaliu su savim padaryti, pagalvojau, gal visai grazu butu BS kiekvienai daryti skirtinga, pvz. avi pilka, kiaule rausva, karve juoda, kaip manot, ka??? ar vienoda  g.gif


As paprastai laukausi schemose nurodytu spalvu g.gif , nes juoda spalva padarytas BS labai graziai isryskina piesineli. O jei nori keisti splava, tada geriausia yra naudoti vienu tonu tamsesne nei pats piesinelis
Atsakyti
QUOTE(libaja @ 2009 12 04, 18:57)
Merginos, keliom gijom siuvinėjat ant plastikinės Aidos ? Ir dar užklausiu, nes paieškoj kažkaip tyla... gal turit geresnę schemą


Ir pas mane tokia pat schema. Nuo vasaros žvalgausi, gal kur užmatysiu geresnę, bet, jaučiu, nelabai...
Atsakyti
QUOTE(Saga @ 2009 12 04, 12:06)

nesimato nieko verysad.gif..... va cia ta schemute yra http://handmade.idvz.......PN=1&TPN=39 jeigu kas netpatingetu man pagelbeti



Saga, nezinau kodel merginos aiskina, kad ten nurodytas siuliuku kiekis. Lenkiskai zodis "Ilosc" reiskia "kiekis". Ten greiciau nurodyta kiek reikia siuliuku nusipirkti, nes kai reikia skirtingu kiekiu siuliuku siuvineti, tai paprastai buna skirtingi simboliai tai paciai siulu spalvai parodyti schemoje, o paaiskinimuose nurodyta kur naudoti 1 siuliuka, kur 2.

Kadangi siame piesinyje uzpildytas visas piesinys, tai as siuvineciau ant 14 Aidos 2-viem siuliukais, tada issiuvineto darbelio dydis bus mazdaug 5,5x33 cm.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pirmaargenta: 04 gruodžio 2009 - 19:28
Mergaitės, gal kuri greitai žinote, kur galima rasti mini schemučių? Gerai būtų kokios snaigutės, eglutės ar pan. Būčiau labai dėkinga. Nemažai ieškojau, bet nelabai randu, o labai spaudžia laikas...
Atsakyti