Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

grasimm, privertei nusišypsoti su savo žinute biggrin.gif
o kokią medžiagytę nusipirkai? siuvinėjimo liną ar tiesiog lietuvišką? 4u.gif
Ant lino paprastai yra siuvinėjama per du siūliukus. Skylučių kaip aidoje nėra, bet siūliukus juk matai ar ne? Tai vienas kryžiukas daromas per du siūliukus į viršų ir du į šoną. gal kažkiek ši nuorodėlė padės: http://ausrines.pusl...lt/abclinas.php

Mano knygelė ant lietuviško lino siuvinėta. Ir dar maža to, lino su medvilne (netyčia atsiuntė kitokį nei užsakiau), tai ten ir pati pradžioje mąsčiau kur čia kryžiukus dėliot hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(paule kaip saule @ 2009 12 04, 11:29)
hihihi.gif  hihihi.gif  hihihi.gif linksmai nuteikei Grasimm, zinok ne viena Tu tokia esi cia, as jungiuos prie Taves, busiu klasioke  4u.gif Nors as tik ant Aidos mokausi, bet tamsus miskas sitas mokslas man... ax.gif



na slenkuosi i sona prisesk,bendrausim ir mokinsimes 4u.gif
Papildyta:
[quote=tyli_tyla,2009 12 04, 11:50]
grasimm, privertei nusišypsoti su savo žinute biggrin.gif
o kokią medžiagytę nusipirkai? siuvinėjimo liną ar tiesiog lietuvišką? 4u.gif


lietuviskas linas 4u.gif gera nuoroda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(grasimm @ 2009 12 04, 11:03)
lietuviskas linas 4u.gif

su lietuvišku linu truputį sudėtingiau. Jis nėra taip lygiai išaustas kaip siuvinėjimui skirtas, todėl siuvinėjant per du siūliukus kryželiai gaunasi ištempti. Tokiu atveju reikia siuvinėti per 3 siūliukus į šoną ir du į viršų.
Iš pirmo žvilgsnio sudėtinga, bet paskiau akys pripranta 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli_tyla @ 2009 12 04, 10:18)
su lietuvišku linu truputį sudėtingiau. Jis nėra taip lygiai išaustas kaip siuvinėjimui skirtas, todėl siuvinėjant per du siūliukus kryželiai gaunasi ištempti. Tokiu atveju reikia siuvinėti per 3 siūliukus į šoną ir du į viršų.
Iš pirmo žvilgsnio sudėtinga, bet paskiau akys pripranta  4u.gif

drinks_cheers.gif
dar siūlyčiau kamputį pasimėgint pasiuvinėt pasukinėjant pedžiagą ir išsirinkti kuriam kampe gražiau kryžiukai guli 4u.gif Man neteko dar siuvinėt 2*3
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2009 12 04, 10:43)
Kiek man teko susidurti, lino gijos yra ne vienodo storio, būna tokie siūlo sustorėjimai kartais. O evenweave yra išaustas iš lygių siūlų, jokių sustorėjimų ten nėra  ax.gif


4u.gif
Na taip, Evenweave dazniausiai idealiai lygus, nebent koks atskiras siulelis storesnis. Tiesiog pardavejas labai patikimas, tai sudvejojau. Zodziu, issidure anas, nes yra ir sustorejimu, ir kvapelis linelio. Koki svara kita ir sutaupiau, bo siuciausi is UK. blush2.gif Oi busiu turtinga-vakar daviau 50 euru, turejau gauti grazos 40 euru, o namie apsiziurejau, kad grazos atidave 53. Zodziu, sumokejo, kad perku. Sorry uz off-topic.
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 12 04, 11:22)
drinks_cheers.gif
dar siūlyčiau kamputį pasimėgint pasiuvinėt pasukinėjant pedžiagą ir išsirinkti kuriam kampe gražiau kryžiukai guli 4u.gif  Man neteko dar siuvinėt 2*3

aš tik šią savaitę pirmą kartą pamėginau 2x3 štai su šiuo maišiuku smile.gif
user posted image
o raidelę knygutei siuvinėjau per du. Ji ir gavosi šiek tiek ištempta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli_tyla @ 2009 12 04, 10:31)
aš tik šią savaitę pirmą kartą pamėginau 2x3 štai su šiuo maišiuku  smile.gif

o raidelę knygutei siuvinėjau per du. Ji ir gavosi šiek tiek ištempta  smile.gif

wub.gif kaip man patinka tokios smulkmenėlės wub.gif

Tai manau dar ir tas lietuviškas nevienodai audžiamas, tad prieš kiekvieną siuvinėjimą reiktų kamputį pasibandyt ir pažiūrėt kaip gražiau smile.gif
Atsakyti
Turiu toki negera itarima del http://stitchfanclub.com/. Nors raso:

4. Сколько раз необходимо оплачивать Регистрацию на сайте?

Оплата Регистрации на сайте осуществляется только один раз и имеет неограниченный срок действия.

Ar tikrai jie nebemelzia automatiskai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2009 12 04, 10:49)
Turiu toki negera itarima del http://stitchfanclub.com/. Nors raso:

4. Сколько раз необходимо оплачивать Регистрацию на сайте?

Оплата Регистрации на сайте осуществляется только один раз и имеет неограниченный срок действия.

Ar tikrai jie nebemelzia automatiskai? g.gif

o kodėl tau kyla įtarimas kad melžia? aš va dabar nuėjau į tą saitą ir parsisiunčiau ką norėjau be jokių mokesčių,kaip visada ,tiesa aš jau ten seniai,kai dar nereikėjo registruojantis mokėti,ir niekad nieko niekas neprašė ,siunčiausi kiek norėjau ,po tavo žinutės pamaniau ,gal visiems uždėjo kokį mokestį,(tiek seniems tiek naujiems nariams),bet niekas nepasikeitė,siunčia nemokamai...jei kam ko reikia iš to saito ,parašykit ,atsiųsiu be problemų mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos merginos, na as pradedancioji siuvinetoja, bet ka siuvinejau visos schemos buvo pirktines, ta prasme as jas persikeldavau, bet buvo ir siulai ir kokio storumo jie turi buti ir medziagos gabalas, kadangi rytoj jau planuoju baigti savo darbeli dairausi naujo, internete, bet jau tokio kad ir ireminti galeciau ir pakabinti jau vieta jam numatyta, va sita gele user posted image del nepatirties kilo klausimuku ziurint tuos visus kodukus user posted imageva cia yra siulai ir kodukai ju, ta suprantu, bet nesuprantu kas yra paskutineje grafoje, ar kiek vnt pirkti siulu ar siuvineti su viengubu dvigubu ar trigubu siulu...... ir dar kokia medzigele, t.y. kokio tankumo patartumet pirkti irgi neismanau ax.gif ir su viengubu ar dvigubu siulu siuvineti? va cia dar kita schemos dalis user posted image

nesimato nieko verysad.gif..... va cia ta schemute yra http://handmade.idvz.......PN=1&TPN=39 jeigu kas netpatingetu man pagelbeti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saga: 04 gruodžio 2009 - 11:07
Sveikos panelės ir ponios. Kažkur buvau girdėjus,kad Kauno urmo bazėse yra pigios aida medžiagos. Gal kuri nors žinot kurioje tiklsiai vietoje? Parodysiu savo kelių mėnesių darbą Jums iki Kalėdų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 12 04, 12:06)
o kodėl tau kyla įtarimas kad melžia? aš va dabar nuėjau į tą saitą ir parsisiunčiau ką norėjau be jokių mokesčių,kaip visada ,tiesa aš jau ten seniai,kai dar nereikėjo registruojantis mokėti,ir niekad nieko niekas neprašė ,siunčiausi kiek norėjau ,po tavo žinutės pamaniau ,gal visiems uždėjo kokį mokestį,(tiek seniems tiek naujiems nariams),bet niekas nepasikeitė,siunčia nemokamai...jei kam ko reikia iš to saito ,parašykit ,atsiųsiu be problemų mirksiukas.gif


Berods Florestina kazka rase. Tiesiog jau viena karta turejau panasiu problemu su kitu www, o dabar taip staigiai is saskaitos keletas euru nugaravo. unsure.gif
Papildyta:
Saga, neissididina tavo paveiksliukai, bet skliausteliuose dazniausiai nurodo kiek siuliuku imti-viena, du, tris ir panasiai. Na buna simbolis, numeris ir skaicius skliausteliuose.
Atsakyti