Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

QUOTE(tyli_tyla @ 2009 11 29, 10:07)
čia visos spalvos yra natūralaus lino (100% pure linen), o raw - tai tiesiog natūralios lino spalvos - rudai pilkos murzinos  hihihi.gif

Burbuline, pasikartosiu, žodžiai tinkantys tavo darbeliams - groožis ir elegancija  wub.gif  wub.gif

Oi,žinau,kad čia visur linas natūralus. Angliškai laisvai kalbu ir ką reiškia 100% linnen dar suprantu.Aš apie spalvą klausiu,ar čia natūralios spalvos linas tas Raw,norėjau pasitikslinti,nes kitur rašo natural spalva. Katės maiše nenoriu nusipirkt.Ir nebūtina šaipytis,jei nesupratote klausimo. liezuvis.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tute28: 29 lapkričio 2009 - 13:14
burbuline, paukščiuk bigsmile.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(burbulinė @ 2009 11 29, 12:58)
Marabout, iš serijos "Les petits cadres", linas Natural, 55 x 41 kryželių, pats ridikiulis - 26x20 cm.



wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Dvi, Džeine ačiū 4u.gif

burbuline darbelis su cinkeliu, labai mielas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(tute28 @ 2009 11 29, 14:13)
Oi,žinau,kad čia visur linas natūralus. Angliškai laisvai kalbu ir ką reiškia 100% linnen dar suprantu.Aš apie spalvą klausiu,ar čia natūralios spalvos linas tas Raw,norėjau pasitikslinti,nes kitur rašo natural spalva. Katės maiše nenoriu nusipirkt.Ir nebūtina šaipytis,jei nesupratote klausimo.  liezuvis.gif

šaipytis tai tikrai nesišaipiau schmoll.gif matyt ne taip klausimą supratau.
Esu pirkusi Zweigart belfast liną raw spalvos, tai būtent natūralios spalvos ir gavau. tiesa, pirkau ne iš šitos parduotuvės.
Natural spalva galbūt šiek tiek šviesesnė ir pilkesnė, nors nesu tikra.
Atsakyti
Tai išlendu ir aš iš pogrindžio - iki pabaigos šito malonumo tai dar labai toli, nes labai pamažu judu, labai daug laiko atima siūlų maišymas, nes reikia imti 1 vienos spalvos , kitą - kitos, nu veikti tai turiu ką tongue.gif doh.gif

user posted image

Labai džiaugiuosi už visas kuriančias čia tokius grožius, užeinu čia - tai net dušia atsigauna paganius akis į jūsų darbelius - sėkmės visoms bendramintėms drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(aneSena @ 2009 11 29, 16:36)
Tai išlendu ir aš iš pogrindžio - iki pabaigos šito malonumo tai dar labai toli, nes labai pamažu judu, labai daug laiko atima siūlų maišymas, nes reikia imti 1 vienos spalvos , kitą - kitos, nu veikti tai turiu ką  tongue.gif  doh.gif
Labai džiaugiuosi už visas kuriančias čia tokius grožius, užeinu čia - tai net dušia atsigauna paganius akis į jūsų darbelius - sėkmės visoms bendramintėms  drinks_cheers.gif


Bet jau ryškėja paveiksliukas. Čia, jei neklystu, mergaitė su kačiuku.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 11 29, 16:38)
Bet jau ryškėja paveiksliukas. Čia, jei neklystu, mergaitė su kačiuku.

Aha, ta pati - tik įtariu, kad siūlų tai neužteksiu, nes tik po 1 visų nusipirkau, jau dabar kai kurių nedaug beliko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli_tyla @ 2009 11 29, 14:34)
šaipytis tai tikrai nesišaipiau  schmoll.gif matyt ne taip klausimą supratau.
Esu pirkusi Zweigart belfast liną raw spalvos, tai būtent natūralios spalvos ir gavau. tiesa, pirkau ne iš šitos parduotuvės.
Natural spalva galbūt šiek tiek šviesesnė ir pilkesnė, nors nesu tikra.

Viskas gerai. Nelabai aiškiai ir klausimą suformulavau. blush2.gif

QUOTE(aneSena @ 2009 11 29, 14:36)
Tai išlendu ir aš iš pogrindžio - iki pabaigos šito malonumo tai dar labai toli, nes labai pamažu judu, labai daug laiko atima siūlų maišymas, nes reikia imti 1 vienos spalvos , kitą - kitos, nu veikti tai turiu ką  tongue.gif  doh.gif

Va šitos mergytės proceso tai jau seniai laukiau. Paaagaliauuu sulaukiau thumbup.gif Na darbo daug,bet bus laaabai gražu.
Atsakyti
QUOTE(aneSena @ 2009 11 29, 17:36)
Tai išlendu ir aš iš pogrindžio - iki pabaigos šito malonumo tai dar labai toli, nes labai pamažu judu, labai daug laiko atima siūlų maišymas, nes reikia imti 1 vienos spalvos , kitą - kitos, nu veikti tai turiu ką  tongue.gif  doh.gif

Labai džiaugiuosi už visas kuriančias čia tokius grožius, užeinu čia - tai net dušia atsigauna paganius akis į jūsų darbelius - sėkmės visoms bendramintėms  drinks_cheers.gif

Jau koks grožis bus. wub.gif wub.gif wub.gif Šis darbas ir pas mane planuose yra ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aneSena @ 2009 11 29, 16:44)
Aha, ta pati - tik įtariu, kad siūlų tai neužteksiu, nes tik po 1 visų nusipirkau, jau dabar kai kurių nedaug beliko  ax.gif


Tai ne bėda gi dabar, aš jau irgi papildomai pirkau, jūrai irgi daug mėlynumo reikia. Blogiau kai daug prisiperki ir lieka.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2009 11 29, 16:45)
Blogiau kai daug prisiperki ir lieka.

ne taip jau ir blogai ,aš pvz dabar kalėdinius atvirukus siuvinėju iš likusių siūliukų,tiesiog pritaikau spalvytę ir visai neblogai gaunasi,greit pateiksiu jūsų teismui,dabar noriu kuo greičiau pabaigt siuvinėt ir reiks kauptis tuos atvirukus pačius padaryt ,kažkaip neaišku man kaip ten priklijuot tą medžiagą reiks doh.gif ,nu bet gal kai reiks klijuot ,tai nebe taip baisiai ir atrodys g.gif

o namukas mano tai į šoną numestas blush2.gif ,labai pasiilgau jau jo ,bet ,kad dabar yra greitesnių darbelių ax.gif
Atsakyti