Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

Jūsų abiejų vietoje rėminčiau pati. Tiesiog prisiūčiau bet kokios medžiagos gabalą iš kitos siuvinio pusės (kad gautųsi maišelis) į vidų įvilktičiau kartoną ir gal baltą popieriaus lapą (priklausomai kiek labai per siuvinį šviesis tas kartonas). Jei reikia, sukonstruočiau ir kad ta kita medžiaga ant viršaus matytųsi (jei kraštelis paliktas iš tiesų labai mažas). tada kokioj dailės parduotuvėj paderinčiau, iš kokios spalvos popieriaus pasidaryti paspartą, kad kitą medžiagą pridengtų, na ir aišku reikėtų gerokai didesnių rėmų. Idėja tokia smile.gif
Atsakyti
Aš iš viso tik centimetrą palikau cray.gif
Vakar labai norėjau siuvinėt, o aidos beturėjau nedidelį kvatratinį gabaliuką, tai sugalvojau krikšto mamai išsiuvinėti širdelę su G raide, viršuj palikau nemažai, o apačioje laabai mažai. Tai, kad nesugalvoju ką čia dar padarius jeigu ne rėminus. . galvoju gal prisiuti juostelę medžiagos, imti didesnį rėmelį ir paspartą dėti nuo tos vietos, kur siūlė, kad nesimatytų? doh.gif
user posted image

Papildyta:
QUOTE(Donalita @ 2009 12 03, 17:01)
Jūsų abiejų vietoje rėminčiau pati. Tiesiog prisiūčiau bet kokios medžiagos gabalą iš kitos siuvinio pusės (kad gautųsi maišelis) į vidų įvilktičiau kartoną ir gal baltą popieriaus lapą (priklausomai kiek labai per siuvinį šviesis tas kartonas). Jei reikia, sukonstruočiau ir kad ta kita medžiaga ant viršaus matytųsi (jei kraštelis paliktas iš tiesų labai mažas). tada kokioj dailės parduotuvėj paderinčiau, iš kokios spalvos popieriaus pasidaryti paspartą, kad kitą medžiagą pridengtų, na ir aišku reikėtų gerokai didesnių rėmų. Idėja tokia smile.gif

O, supratau, tikrai gera idėja bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievukaas* @ 2009 12 03, 18:04)
Aš iš viso tik centimetrą palikau cray.gif
Vakar labai norėjau siuvinėt, o aidos beturėjau nedidelį kvatratinį gabaliuką, tai sugalvojau krikšto mamai išsiuvinėti širdelę su G raide, viršuj palikau nemažai, o apačioje laabai mažai. Tai, kad nesugalvoju ką čia dar  padarius jeigu ne rėminus. . galvoju gal prisiuti juostelę medžiagos, imti didesnį rėmelį ir paspartą dėti nuo tos vietos, kur siūlė, kad nesimatytų?  doh.gif

Kitas variantas - paprasyk, kas pasparta pjautu sirdeles formos, paliekant 1cm tarpa tarp darbo ir pasparto. O pati darba lai klijuoja.
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2009 12 03, 12:33)
Manęs šita labai nesužavėjo. Pažiūrėjus į kojas ji kažkokia distrofikė  lotuliukas.gif


mane jos liūdnumas sužavėjo, iki kojų dar akių nenuleidau lotuliukas.gif
QUOTE(tiesiog3 @ 2009 12 03, 13:46)
pauksciukas, o piesei pati, ar buna tokios medziagos?  g.gif

čia originalus rinkinukas smile.gif

QUOTE(Kaliteja @ 2009 12 03, 15:48)
Sveikutės.

bigsmile.gif niu kaip gražu wub.gif ir nesikuklinkink, nieko aš nemokinau, tu pati viską moki thumbup.gif
Atsakyti
user posted image
Na va, pas mane tiek medžiagos palikta blush2.gif Na gal bandysim kažka sukti Donalitos variantu, labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2009 12 02, 23:24)
Leiskite pristatyti dar vieną darbą (mano kolekcija pildosi smile.gif ) Nimue Le Lièvre et le Postier. Belfast 32ct linas, DMC siūlai, karoliukai ir šniūrelis.

Puikus darbas ir nuostabi Nimue kolekcija!
Atsakyti
Sveikos. Nusipirkau keleta medziagu Ebay, pradejau siuvineti viena senai noreta sampleri ir susimasciau-ar ant lino siuvineju ar ant evenweave. Teoriskai pirkau Evenweave, bet panasiau i lina. Ir uostau, ir glostau. biggrin.gif Kaip ir per siurkstus Evenweave ir kvapelis kaip ir lino. O gal buna tokio apsimetelio Evenweave? g.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 12 03, 11:35)
man dar šis iš Nimue labai gražus

Paukščiukai - tas tai toks labai minimalistinis ar čia man optinė apgaulė vaidenasi, toks trapus, dar nematytas...


QUOTE(Toli @ 2009 12 03, 23:07)
Sveikos. Nusipirkau keleta medziagu Ebay, pradejau siuvineti viena senai noreta sampleri ir susimasciau-ar ant lino siuvineju ar ant evenweave. Teoriskai pirkau Evenweave, bet panasiau i lina. Ir uostau, ir glostau. biggrin.gif  Kaip ir per siurkstus Evenweave ir kvapelis kaip ir lino. O gal buna tokio apsimetelio Evenweave?  g.gif


Tai gal pasisekė visai? parodyk ką ten dirbi mirksiukas.gif matau, kad vistiek nesimiega hihihi.gif
Atsakyti
Laba rytuka bitutes Majos,

Klausimeeelis toks man per nakti pasistojo tongue.gif - siuvineju trijule tokia: karve, kiaule ir avi lotuliukas.gif schemoj parodytas BS vienos juodos spalvos, o as, kadangi neabejinga saviveiklai, ir nieko negaliu su savim padaryti, pagalvojau, gal visai grazu butu BS kiekvienai daryti skirtinga, pvz. avi pilka, kiaule rausva, karve juoda, kaip manot, ka??? ar vienoda g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo paule kaip saule: 04 gruodžio 2009 - 09:07
....ne nu...nu...nu...nu...be zado as
...prisiziurejau,cia,visokiausio grozio ir nusprendziau issiuvineti ir as kazka tokio malonaus ir grazaus wub.gif ....taigi pasipuscius padukus nulekiau i parduotuve, lino nusipirkti,jau lekiu namo patenkinta issisiepusi iki ausu thumbup.gif daba kibsiu i darba
...atsisedau imu i rankas medziaga ir ziuriu blink.gif ne nu nu nu...,o kur kryziavot g.gif ???medziaga lygut lygutele blink.gif perverciu SM siuvinejumas kryzeliu-sia tema, ir ziuriu blink.gif na taip ir Dvi siuvinejo Nimue wub.gif ,savo grozius wub.gif ant tokios medziagos,Tyli Tyla maciau knygute issiuvinejus wub.gif ,pauksciukas advento kalendoriu wub.gif irgi issiuvinejus blink.gif na ir medziaga atitinka,ne nu manau kad man cia ne visi namie fool.gif nedaziuriu kazko...vel vartalioju medziaga ir ziuriu,lyginu su mamyciu issiuvinetu paveiksliuku medziagytem,na kad viskas gerai su ja,tokia smulkute mazute....,bet tai kur kryzelius delioti mastau.gif niekaip nesuprantu schmoll.gif
kazkuri is jusu paraset "niekas negime mokedamas" ar kazkas panasaus taigi tikrai mastau.gif bet tai gal pedesit ir ismokinsit kaip ant tokios medziagytes LYGIOS reikia issiuvineti tokius GROZIUS nes kiek beziureciau kiek bebandyciau man lygiai nesigauna kryziukai ir tiek schmoll.gif
...na daba tai galiu drasiai sakyti kad siuvinejimas tai Talentas,ypac kai daroma ant lino wub.gif tikiuosi ir mane ismokinsit,nes ir as noreciau istoti i tas gretas wub.gif
su pagarba karsta.gif jusu mokine 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(grasimm @ 2009 12 04, 11:24)
su pagarba karsta.gif  jusu mokine 4u.gif



hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif linksmai nuteikei Grasimm, zinok ne viena Tu tokia esi cia, as jungiuos prie Taves, busiu klasioke 4u.gif Nors as tik ant Aidos mokausi, bet tamsus miskas sitas mokslas man... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2009 12 03, 21:07)
Sveikos. Nusipirkau keleta medziagu Ebay, pradejau siuvineti viena senai noreta sampleri ir susimasciau-ar ant lino siuvineju ar ant evenweave. Teoriskai pirkau Evenweave, bet panasiau i lina. Ir uostau, ir glostau. biggrin.gif  Kaip ir per siurkstus Evenweave ir kvapelis kaip ir lino. O gal buna tokio apsimetelio Evenweave?  g.gif


Kiek man teko susidurti, lino gijos yra ne vienodo storio, būna tokie siūlo sustorėjimai kartais. O evenweave yra išaustas iš lygių siūlų, jokių sustorėjimų ten nėra ax.gif
Atsakyti