Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

zundyte, labai gražios bus atvirutės thumbup.gif

Dvi, super kolekcija wub.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 12 03, 12:35)
man dar šis iš Nimue labai gražus

Manęs šita labai nesužavėjo. Pažiūrėjus į kojas ji kažkokia distrofikė lotuliukas.gif
Atsakyti
Dvi Numue kolekcija wub.gif wub.gif . Pavydas per visą pilvą, iš jų dizaino aš ir labai daug ko noriu. O bet tačiau... tradiciškai laiko trūksta verysad.gif Nebent kai turėsiu siuvinėjimo rėmą darbas gal greičiau eisis g.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 12 03, 11:49)
ir aišku ,kad mano darbas visiškai nesirikiuoja į eilę paskui DVI šedevrus,

tai maža dovanėlė sesei gimtadienio proga ... ,
,ir nenurimau jo neišsiuvinėjus,jis papirko savo šiltumu ir paprastumu,


tik jau nereikia juk ne varzybos cia mirksiukas.gif kiekvienas darbelis yra savaip mielas idomus, zavus ... man tavo sitas irgi labai mielas ... siltas ... jaukus ..na, toks tikrai is sirdies wub.gif


QUOTE(Dvi @ 2009 12 03, 13:33)
Pažiūrėjus į kojas ji kažkokia distrofikė  lotuliukas.gif


doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif pritariu drinks_cheers.gif

pauksciukas, o piesei pati, ar buna tokios medziagos? g.gif
Atsakyti
Sveikutės.
Jungiuosi ir aš į išprotėjusių dėl kryžiukų klubą biggrin.gif o užsikrėčiau nuo paukščiuko darbelių bigsmile.gif Esu dėkinga jai už patarimus ir pagalbą.
O čia noriu parodyti savo pirmą baigtą darbelį,kuris bus skirtas dovanų. Labai nekritikuokite,nes mokausi blush2.gif

Atsiprašau už prastą kokybę,bet koks jau fotikas yra toks yra verysad.gif gyvai daug gražiau blush2.gif Dar be rėmelių.

user posted image
Atsakyti
Dvi Jūsų darbai............... trūksta žodžių susižavėjimui išreikšti wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
HEELP! Višta apsiskaičiavau ir palikau labai mažą kraštelį rėminimui, ką daryti? doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2009 12 03, 17:12)
Dvi Jūsų darbai............... trūksta žodžių susižavėjimui išreikšti  wub.gif  wub.gif  wub.gif

aciuks.gif
QUOTE(Ievukaas* @ 2009 12 03, 17:18)
HEELP! Višta apsiskaičiavau ir palikau labai mažą kraštelį rėminimui, ką daryti?  doh.gif  doh.gif

Parodyk. Butinai nori reminti?

Kaliteja, tavo darbas super thumbup.gif Su tokiu pirmu darbu ir tokia mokytoja toli eisi biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 03 gruodžio 2009 - 16:37
QUOTE(Ievukaas* @ 2009 12 03, 16:18)
HEELP! Višta apsiskaičiavau ir palikau labai mažą kraštelį rėminimui, ką daryti?  doh.gif  doh.gif

Vaje verysad.gif Gal profės ką patars 4u.gif
aš tai kaip paranojikė,tai palieku daugiau nei reikia blush2.gif
Atsakyti
Zundyte, labai daili dovanele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ievukaas* @ 2009 12 03, 18:18)
HEELP! Višta apsiskaičiavau ir palikau labai mažą kraštelį rėminimui, ką daryti?  doh.gif  doh.gif

Aš prisidedu prie prašymo padėti doh.gif Viršuje kažkaip nepagalvojusi palikau tik apie 2cm medžiagytės, o rėminti reikės būtinai.. Tai ar bus man galima tai padaryti ar deja.. g.gif
Kaliteja, labai labai gražu, tikrai puiki dovana wub.gif
Atsakyti
QUOTE(SheMe @ 2009 12 03, 17:43)
Aš prisidedu prie prašymo padėti doh.gif Viršuje kažkaip nepagalvojusi palikau tik apie 2cm medžiagytės, o rėminti reikės būtinai.. Tai ar bus man galima tai padaryti ar deja.. g.gif
Kaliteja, labai labai gražu, tikrai puiki dovana  wub.gif

Rodyk. Kas tau gali ka patarti nematydamas doh.gif
Atsakyti