Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

Mergaitės, ačiū už gerą žodį mano knygelei 4u.gif

Dvi, nimukas Tobulas!!! thumbup.gif o nuo visos tavo kolekcijos apskritai išgriūti galima swoon.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2009 12 03, 01:49)
Pas mane parase yra visi. Arba CIA galerijoj.ru
Remai visu, isskyrus zveja, vienodi - cia tik apsvietimas nuotraukose nevienodas.



Dvi, nuostabi kolekcija thumbup.gif thumbup.gif Ar visi šie žavingi nykštukai gyvena tavo namuose?

Matau tavo dauguma darbelių siuvinėti ant lino. Gal galėtum pasidalinti savo patirtimi ant koki lino smagiausia siuvinėti, kokį naudojai kalendoriui ir kur geriausiai pirkti liną?

Aš norėčiau išsisiuvinėti staltiesę, bet nežinau kokį audinį pasirinkti. Aišku tiesiu ją tik kartą metuose, bet vis tiek reikės skalbti, tai gal geriausiai būtų linas su kokiu kitu siūlu suaustas. Gal kas jau siuvinėjote staltieses, ant kokio audinio ir kur pirkote?
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2009 12 03, 10:46)
( o jus tik schemute pirkot? as nlb ikertu prancuziskai, ten scemyte tik 4.5Eu?)

Tiks schemą. Nežinau iš kur ištraukei 4,5 EUr - mes mokėjom 12 + parsiuntimas
QUOTE(pirmaargenta @ 2009 12 03, 10:58)
Dvi, nuostabi kolekcija  thumbup.gif  thumbup.gif Ar visi  šie žavingi nykštukai gyvena tavo namuose?

Matau tavo dauguma darbelių siuvinėti ant lino. Gal galėtum pasidalinti savo patirtimi ant koki lino smagiausia siuvinėti, kokį naudojai kalendoriui ir kur geriausiai pirkti liną?

Nykštukai visi pas mane, žvejas pas tėtį namuose.
Linas man smagiausias Belfast 32ct, toks ir kalendoriui naudotas, tik maisiukai siuli is lietuvisko lino, kad butu pigiau. O perku bet kur: kartais lietuviskose internetinese parduotuvese, kartais uzsieny... kur pigiau ir kur yra spalva, kurios man reikia. Siaip mano lino atsargos 3 metams i priekil tai paskutiniu metu mazai ir perku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2009 12 02, 23:44)
Paukščiuk, kai parodei, kad mano nykštukas iššuoliuoja, aš jau jį buvau pagavusi už uodegos ir užpakalinių kojų hihihi.gif

doh.gif jooo, o aš dar klausiau ar matei doh.gif man gėda blush2.gif

aš tikiuos, kad tu taip stipriai kaifuoji nuo savo darbų, kaip mes čia visos mirštam iš pavydo biggrin.gif Neberandu žodžių tavo darbam pagirt, neberandu blush2.gif Iki tavo mūzos , kaip iki mėnulio 4u.gif biggrin.gif

QUOTE(tiesiog3 @ 2009 12 03, 08:45)

pauksciukas, tavo pasirinktas paveikslas suzavejo!!!!!!!!!  drinks_cheers.gif niekur nematytas, ir apskritai toks originalus ... wub.gif o ten viskas tavo procese siuvineta?..na, tie pilki plemai?  blush2.gif nes atrodo kaip piesta ar purksta vietomis  smile.gif

Medžiaga plėmais piešta
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2009 12 02, 23:24)
Leiskite pristatyti dar vieną darbą (mano kolekcija pildosi smile.gif ) Nimue Le Lièvre et le Postier. Belfast 32ct linas, DMC siūlai, karoliukai ir šniūrelis.

nuostabu,gyva ,šilta.... wub.gif wub.gif wub.gif TOBULA MILIJONA KARTŲ... thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
ir aišku ,kad mano darbas visiškai nesirikiuoja į eilę paskui DVI šedevrus,bet aš to ir nesiekiau ,nes man dar anksti lygiuotis,kadangi tai mano ligos tik pradžia lotuliukas.gif lotuliukas.gif ,tikiuosi ir aš kada nors iš koto jus išverst blush2.gif ,o šiandien parodau ,ką veikiau prie dvi savaites,ir negalėjau niekaip parodyk jums
user posted image
tai maža dovanėlė sesei gimtadienio proga blush2.gif ,pamačiau tą paveiksliuką pačioje pradžioje savo ligos blush2.gif ,ir nenurimau jo neišsiuvinėjus,jis papirko savo šiltumu ir paprastumu,tik siuvinėdama ,nutariau ,kad BS širdelėms nedarysiu,tiksliau pabandžiau ir išardžiau ,nes manau ,kad vaivorykštės įrėmintos nebūna blush2.gif ...rėminau pati todėl rėmas kiek gal per didelis,bet tokie standartai doh.gif ....tai nesupeikit labai,nes viskas daryta iš visos širdies wub.gif wub.gif
o čia tai ,ką dabar krapštinėju ,jau einu į pabaiga,dar kartą pasirodysiu ,kai atvirukai bus pabaigti,tik reikia nusipirkt baltų,nes raudona kanva nu niekaip nesiderina su raudonais ir žaliais ,kuriuos esu pirkusi
user posted image
Atsakyti
Apie Dvi darbus eilinį kartą tyliu... nes jau nebėra ką pasakyti... biggrin.gif

Zundyte, rėmo dydis labai geras thumbup.gif O BS labai labai prašosi ax.gif Juk nebūtina daryti juodą, Pasirink kiekvienai širdelei tonu tamsesnį arba net ir tos pačios spalvos siūlą. Va kaip atrodys thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 03 gruodžio 2009 - 11:08
QUOTE(paukščiukas @ 2009 12 03, 11:31)
doh.gif jooo, o aš dar klausiau ar matei  doh.gif man gėda  blush2.gif

aš tikiuos, kad tu taip stipriai kaifuoji nuo savo darbų, kaip mes čia visos mirštam iš pavydo  biggrin.gif Neberandu žodžių tavo darbam pagirt, neberandu  blush2.gif  Iki tavo mūzos , kaip iki mėnulio  4u.gif  biggrin.gif
Medžiaga plėmais piešta

Agi visai negėda. Galėjau gi būti ir nemačius.
O nuo darbų aš išties kaifuoju wub.gif Ypatingai nuo Nimue. Žinotumėt kiek jų pas mane dar darbų eilėj laukia... doh.gif biggrin.gif Kai kuriems jau ir medžiagos, ir siūlai, ir karoliukai supirkti... tik va laiko vis neužtenka ir neužtenka.
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2009 12 03, 11:07)

Zundyte, rėmo dydis labai geras  thumbup.gif    O BS labai labai prašosi  ax.gif  Juk nebūtina daryti juodą, Pasirink kiekvienai širdelei tonu tamsesnį arba net ir tos pačios spalvos siūlą. Va kaip atrodys  thumbup.gif

na ,pagal schemą ,BS juodas,bet manau ,kad tik nuotraukoje spalvos susilieja ,nėra tikro vaizdo,o realybėj viskas labai ryšku ir skiriasi ,ir deja,nieko aš nebedarysiu,nes darbas jau padovanotas,bet atsiminsiu ateičiai ,juk tikrai galima padaryt BS ir nebūtinai juodu,ačiū 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 12 03, 09:14)
na ,pagal schemą ,BS juodas,bet manau ,kad  tik nuotraukoje spalvos susilieja ,nėra tikro vaizdo,o realybėj viskas labai ryšku ir skiriasi ,ir deja,nieko aš nebedarysiu,nes darbas jau padovanotas,bet atsiminsiu ateičiai ,juk tikrai galima padaryt BS ir nebūtinai juodu,ačiū 4u.gif  4u.gif


Manau, bet kokiu atveju sesė patenkinta 4u.gif man pačiai BS irgi nemielas, bet darbams jis suteikia savotiško išbaigtumo.

O dėl nuotraukų ir realybės, atkreipiau dėmesį, kad kaip tik nuotraukose geriau išryškėja trūkumai, kurių tiesiogiai žiūrint nesimato ax.gif Čia ne tik apie siuvinėjimą kalbu, bet ir visus kitus komponavimo (drabužių, gėlių ir pan.) darbus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kasiopeja: 03 gruodžio 2009 - 11:31
QUOTE(Dvi @ 2009 12 03, 11:07)
Agi visai negėda. Galėjau gi būti ir nemačius.
O nuo darbų aš išties kaifuoju  wub.gif Ypatingai nuo Nimue. Žinotumėt kiek jų pas mane dar darbų eilėj laukia...  doh.gif  biggrin.gif Kai kuriems jau ir medžiagos, ir siūlai, ir karoliukai supirkti... tik va laiko vis neužtenka ir neužtenka.


Dabar jau supratau, kad nemačius negalėjai būt schmoll.gif . Jau kai galėsi pasidalinti schemute, šūktelk prašau blush2.gif blush2.gif

man dar šis iš Nimue labai gražus
user posted image
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2009 12 03, 11:30)
Manau, bet kokiu atveju sesė patenkinta  4u.gif  man pačiai BS irgi nemielas, bet darbams jis suteikia savotiško išbaigtumo.

O dėl nuotraukų ir realybės, atkreipiau dėmesį, kad kaip tik nuotraukose geriau išryškėja trūkumai, kurių tiesiogiai žiūrint nesimato  ax.gif  Čia ne tik apie siuvinėjimą kalbu, bet ir visus kitus komponavimo (drabužių, gėlių ir pan.) darbus  4u.gif

man BS mielas ,man patinka jį daryt blush2.gif ,aš jį buvau pradėjus čia daryt ,beveik pusę buvau padariusi ir išardžiau,nes man pasirodė(čia mano subjektyvi nuomonė) kad tai labai supančioja vaivorykštę(gryni sentimentai),na ir konkrečiu šiuo atveju,nutariau,kad liks taip kaip dabar ir yra,o šiaip ,tai be abejo ,BS daro stebuklus,ir aš tik už jį drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif ,o sesė tai aišku bus patenkinta,bet dar nežinau ,kaip ji reaguos ,nes tik vakar nusiunčiau į Šiaulius siuntinuką ,ir ji net nežino ,KĄ gaus,nes tikisi visai kitko... lotuliukas.gif lotuliukas.gif
o dėl nuotraukų ir realybės tai drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
ačiū wub.gif
Atsakyti
Labai gražūs visi darbeliai. wub.gif
Atsakyti