Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

As niekaip negaliu atsistebet. Ir kada Jus tokius grozius padarot? Ir kur tiek laiko pas Jus? Ar naktim gal nemiegat? Paskolinkit kuri ir man saujele laiko ir dar kiek daugiau kantrybes 4u.gif
Atsakyti
Dvi wub.gif nufotkink kada visą Nimue kolekciją, kurią turi ax.gif
Atsakyti
Dvi, nerealiai atrodo thumbup.gif wub.gif Gal kada ir aš išmoksiu siuvinėti ant tokios medžiagos kur nėra ryškių langelių, nes žiūrisi tai fantastiškai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2009 12 03, 00:24)
Leiskite pristatyti dar vieną darbą (mano kolekcija pildosi smile.gif ) Nimue Le Lièvre et le Postier. Belfast 32ct linas, DMC siūlai, karoliukai ir šniūrelis.


kaip grazu wub.gif o kaina sakyciau normali g.gif http://bleudetoiles....p?ItmID=3442759
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2009 12 03, 00:24)
Leiskite pristatyti dar vieną darbą (mano kolekcija pildosi smile.gif ) Nimue Le Lièvre et le Postier. Belfast 32ct linas, DMC siūlai, karoliukai ir šniūrelis.

Vajei... swoon.gif o dieduko veidas tai per viena siuliuka siuvinetas swoon.gif sniurelis gerai atrodo thumbup.gif o man kaip zuikiu myletojai tai is viso..groooozis blush2.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(giedress @ 2009 12 03, 00:51)
Dvi wub.gif nufotkink kada visą Nimue kolekciją, kurią turi ax.gif

Pas mane parase yra visi. Arba CIA galerijoj.ru
Remai visu, isskyrus zveja, vienodi - cia tik apsvietimas nuotraukose nevienodas.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted imageuser posted image
QUOTE(SheMe @ 2009 12 03, 00:53)
Dvi, nerealiai atrodo thumbup.gif  wub.gif Gal kada ir aš išmoksiu siuvinėti ant tokios medžiagos kur nėra ryškių langelių, nes žiūrisi tai fantastiškai 4u.gif

Ismoksi. Jei noresi, ismoksi. Nei viena negime mokedama, tame tarpe ir as. biggrin.gif
QUOTE(laurin22 @ 2009 12 03, 00:58)
kaip grazu  wub.gif  o kaina sakyciau normali  g.gif http://bleudetoiles....p?ItmID=3442759

As mokejau 12 EUR + parsiuntimas, bet pas mane ne komplektas, tik schema.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 03 gruodžio 2009 - 00:58
DVI,
nejau penkias rankas turi, kad taip greitai siuvinėji, o gal kokius nelegalus slepi rūsyje lotuliukas.gif

kiškis fainuolis, šaunuolė thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Visu darbeliai gaivina aki ir dusia ... 4u.gif nu bet jau dovydos tulpes!!!!!!! doh.gif doh.gif doh.gif parodziau visom kolegem ir jos sake doh.gif thumbup.gif superinis darbas nerealiai!!! 4u.gif

rugseje, ilgai laukiau tvo angelu, o parodei apvyniotus ant remo biggrin.gif parodyk isskleistus kaip atrodo? ax.gif

dvi, advento kalendorius labai stilingai atrodo thumbup.gif

pauksciukas, tavo pasirinktas paveikslas suzavejo!!!!!!!!! drinks_cheers.gif niekur nematytas, ir apskritai toks originalus ... wub.gif o ten viskas tavo procese siuvineta?..na, tie pilki plemai? blush2.gif nes atrodo kaip piesta ar purksta vietomis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tiesiog3: 03 gruodžio 2009 - 08:48
QUOTE(Dvi @ 2009 12 02, 00:09)
Kodėl nėra ką rodyti?  blink.gif Taigi yra ir ką rodyti, ir dar gražiai atrodo wub.gif

Parodau savo vaikų Advento kalendorių. Šiandien jau iškrapštė pirmus saldainius wub.gif Couleur d'Etoile dizanas, suklijuotas ir pačios sudėliotas iš 3 skirtingų dizainų.



Nuostabu thumbup.gif thumbup.gif Mane tie angeliukai irgi sužavėjo, tik nebūčiau sugalvojusi jų taip išradingai panaudoti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 12 01, 20:08)
Šios dienos siuvinėjimai, Acufaktum dizainas wub.gif <{POST_SNAPBACK}>
wub.gif

Papildyta:
QUOTE(Dvi @ 2009 12 01, 23:09)
Parodau savo vaikų Advento kalendorių. Šiandien jau iškrapštė pirmus saldainius wub.gif Couleur d'Etoile dizanas, suklijuotas ir pačios sudėliotas iš 3 skirtingų dizainų.<{POST_SNAPBACK}>
wub.gif
Papildyta:
QUOTE(tyli_tyla @ 2009 12 02, 13:24)
aš jum turiu parodyt tik mažą aprengtą užrašų knygelę  blush2.gif <{POST_SNAPBACK}>
Preciziškai atlikta thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(Dvi @ 2009 12 02, 23:24)
Leiskite pristatyti dar vieną darbą <{POST_SNAPBACK}>
thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(giedress @ 2009 12 02, 12:51)
na, prisiduodu ir aš su savo dar nerėmintom kalėdom biggrin.gif

Isabel Vautier "Joyeux Noel", Aida 14ct, DMC 6 spalvos + auksinis siūliukas



4u.gif 4u.gif 4u.gif labai kruopštus darbelis ir dar ant tamsios kanvos bigsmile.gif Juk tai taip vargina akis verysad.gif

Atsakyti
QUOTE(tiesiog3 @ 2009 12 03, 09:45)
Visu darbeliai gaivina aki ir dusia ...  4u.gif nu bet jau dovydos tulpes!!!!!!!  doh.gif  doh.gif  doh.gif parodziau visom kolegem ir jos sake  doh.gif  thumbup.gif superinis darbas nerealiai!!!  4u.gif




aciu blush2.gif

DVI - ne nu neimanoma su tavim blink.gif ne, na as suprantu...nedirbi, nevalgai, nemiegi lotuliukas.gif .....bet del tokiu groziu verta wub.gif thumbup.gif ( o jus tik schemute pirkot? as nlb ikertu prancuziskai, ten scemyte tik 4.5Eu?)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 03 gruodžio 2009 - 09:48