Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

QUOTE(Donalita @ 2009 12 02, 16:36)
Užteks to krašto, nors jis ir nuiro labiau, nei tikėjausi. Čia kojinė bus. O šalimais kur tuščia subraižyta medžiaga matosi - paruošta vieta kitai kojinei  smile.gif

kad nenuirtu, medžiagos kraštus apklijuok popierine statybine juostele (senukuose jos tikrai rasi, visokiu pločiu) , super dalykas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2009 12 02, 19:27)
kad nenuirtu, medžiagos kraštus apklijuok popierine statybine juostele (senukuose jos tikrai rasi, visokiu pločiu) , super dalykas thumbup.gif


Aha, aš savo darbelį darban nusitempiau ir pasiskolinau juostos iš inžinieriaus.
Atsakyti
QUOTE(giedress @ 2009 12 02, 11:51)
na, prisiduodu ir aš su savo dar nerėmintom kalėdom biggrin.gif

Isabel Vautier "Joyeux Noel", Aida 14ct, DMC 6 spalvos + auksinis siūliukas

Oho, tikrai Kalėdos. Labai geras sprendimas ant žalio audinio. Dar neteko matyti, bet labai gerai atrodo!!!
Papildyta:
QUOTE(dovyda @ 2009 12 02, 11:04)
Prisiduodu jums su VISISKAI pabaigtu, BS'uotu, isplautu, islygintu DIM Tulpiu Trio 

Labai gražus darbas.
Papildyta:
QUOTE(Dvi @ 2009 12 01, 23:09)
Parodau savo vaikų Advento kalendorių. Šiandien jau iškrapštė pirmus saldainius wub.gif Couleur d'Etoile dizanas, suklijuotas ir pačios sudėliotas iš 3 skirtingų dizainų.

Labai originalu. Ir tikrai gera idėja!
Atsakyti
Mergaites, o kiek reikia palikti kraštuose medžiageles nešant paveiksliuką reminimui? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Forget-me-not @ 2009 12 02, 20:36)
Mergaites, o kiek reikia palikti kraštuose medžiageles nešant paveiksliuką reminimui?  g.gif

dažniausiai siūloma palikti 5cm iš kiekvieno krašto,bet pvz paskutiniam darbelyje palikau po 5cm,išsiuvinėtas darbelis gavosi16X23cm,,kadangi rėminau pati ,tai pirkausi rėmą skirtą fotografijoms ,o jie standartiniaii ,15x21cm ir sekantis tik 29x23cm,tai kai rėminau ,vos vos pakako medžiagos ,gailėjausi ,kad paėmiau tik po 5 cm,na bet jei rėminimo dirbtuvėse rėminsi ,tai tuomet 5cm tikrai pakaks ,nes rėmą padarys tokį kokio reikia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 12 02, 21:40)
dažniausiai siūloma palikti 5cm iš kiekvieno krašto,bet pvz paskutiniam darbelyje palikau po 5cm,išsiuvinėtas darbelis gavosi16X23cm,,kadangi rėminau pati ,tai pirkausi rėmą skirtą fotografijoms ,o jie standartiniaii ,15x21cm ir sekantis tik 29x23cm,tai kai rėminau ,vos vos pakako medžiagos ,gailėjausi ,kad paėmiau tik po 5 cm,na bet jei rėminimo dirbtuvėse rėminsi ,tai tuomet 5cm tikrai pakaks ,nes rėmą padarys tokį kokio reikia mirksiukas.gif

Dekui smile.gif Nesiu i reminimo dirbtuve, tai tikiuosi ir uzteks tiek kiek rekomendavote.
Atsakyti
oj mergaitės, ačiū už pagyras mano siuvinėtai širdelei blush2.gif žinokit, kažkaip tą medžiagą netikėtai gavau iš kasiulai, nes ieškojau žalio lino, jo nebeliko, tada atsiuntė paguodai šitą kanvą. Gulėjo ji vargšė pas mane, dukra seilino celofane suvyniotą... Kol galų gale nusprendžiau, kad spalva kalėdinė biggrin.gif Kažkaip tikrai nesitikėjau tiek pagyrų tai spalvai biggrin.gif va kaip viskas gyvenime būna - netikėtai gauta medžiaga ir taip šauniai pavyko panaudot thumbup.gif dar katą ačiū 4u.gif

tyli_tyla, liuksiška knygelė. Minimalu, šilta wub.gif
Atsakyti
dziulike, Florestina dekui uz atsakymus! 4u.gif
Florestina, o kur pirkai tuos atvirukus? Maciau Timari yra, lygtais 4,99 5vnt g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveli` @ 2009 12 02, 22:10)
dziulike, Florestina dekui uz atsakymus!  4u.gif 
Florestina, o kur pirkai tuos atvirukus? Maciau Timari yra, lygtais 4,99 5vnt  g.gif


Aš pirkau kasiuluose.
Atsakyti
Leiskite pristatyti dar vieną darbą (mano kolekcija pildosi smile.gif ) Nimue Le Lièvre et le Postier. Belfast 32ct linas, DMC siūlai, karoliukai ir šniūrelis.
user posted imageuser posted image

P.S. Toms, kurios norės schemos: schemą pirkom dviese, dėl to morališkai neturiu teisės dalinti schemą, neduodama laiko kartu pirkusiajai merginai jį taip pat išsiuvinėti, kol dar mano kažkam duota schema nevaikščioja po internetą. Dėl to iki Trijų Karalių - sorry, bet schema nedalinama. Jei rasit internete - jums pasisekė gauti ne iš manęs 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2009 12 03, 00:24)
Leiskite pristatyti dar vieną darbą (mano kolekcija pildosi smile.gif ) Nimue Le Lièvre et le Postier. Belfast 32ct linas, DMC siūlai, karoliukai ir šniūrelis.

P.S. Toms, kurios norės schemos: schemą pirkom dviese, dėl to morališkai neturiu teisės dalinti schemą, neduodama laiko kartu pirkusiajai merginai jį taip pat išsiuvinėti, kol dar mano kažkam duota schema nevaikščioja po internetą. Dėl to iki Trijų Karalių - sorry, bet schema nedalinama. Jei rasit internete - jums pasisekė gauti ne iš manęs 4u.gif

Na bent jau aš vėl be amo swoon.gif swoon.gif swoon.gif Nerealu, koks grožis, o tas dirželis taip šauniai žiūrisi.... Ką čia ir bepridėsi 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Paukščiuk, kai parodei, kad mano nykštukas iššuoliuoja, aš jau jį buvau pagavusi už uodegos ir užpakalinių kojų hihihi.gif
Atsakyti