Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

QUOTE(dovyda @ 2009 12 02, 11:04)
Prisiduodu jums su VISISKAI pabaigtu, BS'uotu, isplautu, islygintu DIM Tulpiu Trio  ax.gif (tiesa spalvas siek tiek fotikas paryskino), reminsim veliau....

bigsmile.gif wub.gif nuostabu, su pabaigtuvėm 4u.gif

QUOTE(giedress @ 2009 12 02, 11:51)
na, prisiduodu ir as su savo dar neremintom kaledom biggrin.gif

swoon.gif ok.gif bigsmile.gif suuuuuperrr darbas , kaip gražiai žiurisi bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2009 12 02, 11:04)
Prisiduodu jums su VISISKAI pabaigtu, BS'uotu, isplautu, islygintu DIM Tulpiu Trio  ax.gif (tiesa spalvas siek tiek fotikas paryskino), reminsim veliau....

superrrrr!!!!!! thumbup.gif Ir kuo gi ne tapyba?

QUOTE(giedress @ 2009 12 02, 11:51)
na, prisiduodu ir aš su savo dar nerėmintom kalėdom biggrin.gif

labai gražu ir labai tinka žalia aida thumbup.gif thumbup.gif wub.gif

o aš ryt pasirodysiu ką prisidirbau blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 12 02, 16:38)
o aš ryt pasirodysiu ką prisidirbau  blush2.gif  blush2.gif

Laukiam nekantraudamos mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(cacukas @ 2009 12 02, 15:44)
Laukiam nekantraudamos  mirksiukas.gif

jau prieš dvi savaites padariau ,bet negaliu rodytis ,nes forumas viešas lotuliukas.gif ,ir tas žmogus čia paskaitinėja,ir tik rytoj jis pamatys blush2.gif ,tai galėsiu ir jums parodyt ,tiesa ,darbelis labai kuklus,bet už tai iš visos širdies,iš koto nieko neišversiu,net nesitikėkit lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giedress @ 2009 12 02, 11:51)
na, prisiduodu ir aš su savo dar nerėmintom kalėdom biggrin.gif



pritariu visom, darbas labai Kalėdiškas, puošnus wub.gif
Aš turiu raudonos kanvos, pirkau šventėm, bet negaliu sugalvot ką ant jos pasiuvinėt g.gif blush2.gif

QUOTE(tyli_tyla @ 2009 12 02, 13:24)

aš jum turiu parodyt tik mažą aprengtą užrašų knygelę  blush2.gif
[

bigsmile.gif puikiai pasidarbuota wub.gif

Ačiū už gražius žodelius mano smulkmenėlei 4u.gif

dovyda vis gi noriu schemos blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Toli @ 2009 12 01, 22:20)

Man irgi sentimentu sukele. Donalita, o ko tu ji taip prie krasto nugrudai?


Užteks to krašto, nors jis ir nuiro labiau, nei tikėjausi. Čia kojinė bus. O šalimais kur tuščia subraižyta medžiaga matosi - paruošta vieta kitai kojinei smile.gif
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2009 12 02, 12:31)
DVI, DOVYDA, merginos būkit geros, nebežūdykit mūsų savo darbais user posted image pamatau ir griūnu vietij nuo tokių grožių... Čia jau tų  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  neužteks nei po 100 kiekvienai  wub.gif  wub.gif

žinokit pritariu ir nebėra ką bepridurti thumbup.gif o giedress širdelė man kvepia karštu šokoladu ir kalėdų laukimu...net seilė tysta...
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Tiek daug darbeliu graziu pabyrejo thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
O man vat iskilo klausymas g.gif Ruosiuosi Kaledoms daryti atvirutes, mastau nusipirkti jau pagamintas, bet o kaip iklijuoti ta paveiksliuka? g.gif nu niekaip negaliu sumastyti unsure.gif juk kai atvers atvirute matysis blogoji puse siuvinio, ar ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Eveli` @ 2009 12 02, 15:42)
Sveikos  4u.gif  Tiek daug darbeliu graziu pabyrejo  thumbup.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
O man vat iskilo klausymas  g.gif  Ruosiuosi Kaledoms daryti atvirutes, mastau nusipirkti jau pagamintas, bet o kaip iklijuoti ta paveiksliuka?  g.gif  nu niekaip negaliu sumastyti  unsure.gif  juk kai atvers atvirute matysis blogoji puse siuvinio, ar ne?  g.gif


Zurnaliuke skaiciau, kaip gaminti atvirutes, tad kaip supratau siuvinelio blogoji puse buna uzklijuosta lapu smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dziulike @ 2009 12 02, 18:04)
Zurnaliuke skaiciau, kaip gaminti atvirutes, tad kaip supratau siuvinelio blogoji puse buna uzklijuosta lapu smile.gif 4u.gif


Va kaip atrodo tas pirktinis atvirukas:
user posted image

Įklijavus paveiksliuką viena pusė uždengia jo blogąją pusę:
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Florestina: 02 gruodžio 2009 - 18:08
Labai daug graziu darbeliu pamaciau smile.gif tai galvoju ir as savo procesa parodysiu... mat man taip greitai nejuda darbelis mirksiukas.gif
nors foto nelabai ryskus, bet gal labai nenupeiksit smile.gif mirksiukas.gif
visdelto tai mano pirmas darbelis po 11 metu pertraukos bigsmile.gif

http://public.fotki....030048-jpg.html
Atsakyti
QUOTE(dziulike @ 2009 12 02, 18:12)
Labai daug graziu darbeliu pamaciau smile.gif tai galvoju ir as savo procesa parodysiu... mat man taip greitai nejuda darbelis  mirksiukas.gif
nors foto nelabai ryskus, bet gal labai nenupeiksit smile.gif  mirksiukas.gif
visdelto tai mano pirmas darbelis po 11 metu pertraukos  bigsmile.gif

http://public.fotki....030048-jpg.html


Koks linksma, šiltas, kalėdinis.... wub.gif
O aš tik pernai išmokau kryžiavoti pamečiau dėl to galvą.
Atsakyti