Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

Dvi nea, į pogrindį negalima nono.gif nono.gif . Nebus pavydo, nebus stimulo o kartais ir spyrio sėdynėn. biggrin.gif Pamačius tokius darbus ir taip greit "kepamus" suima pavydai ir mūzos ir iš karto visos prie savų darbų puolam

Dovyda kokie lygūs kryžiukai thumbup.gif
Atsakyti
na, prisiduodu ir aš su savo dar nerėmintom kalėdom biggrin.gif

Isabel Vautier "Joyeux Noel", Aida 14ct, DMC 6 spalvos + auksinis siūliukas
user posted image
Atsakyti
QUOTE(giedress @ 2009 12 02, 12:51)
na, prisiduodu ir aš su savo dar nerėmintom kalėdom biggrin.gif

Isabel Vautier "Joyeux Noel", Aida 14ct, DMC 6 spalvos + auksinis siūliukas

Wow bigsmile.gif bigsmile.gif Kaip gražuuuuuuuu... wub.gif Net saldu darosi ant dūšios wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2009 12 02, 12:34)
A tai ką daryt? blink.gif Pogrindin lįst?  blink.gif  lotuliukas.gif Ačiū už balionėlius aciuks.gif

Nu neee, nono.gif į pogrindį irgi negerai.... g.gif g.gif g.gif Manau čia mums reikia gero niukso box.gif kad pasistengtume ir jus pasivytume mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutes, ne nu neimanoma, vis tiek, nors ir baltas pavydas, bet bamboj skyle isgraus...
Nuostabuuuuuu doh.gif doh.gif doh.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Nu tik nepaskaitau kelaias dienas, tai tiek gražių darbų prikepat. bigsmile.gif bigsmile.gif
Labiausiai susižavėjau tulpėmis ; O Nepaprastai gražu wub.gif

bet kitų darbeliai taip pat nuostabūs wub.gif

o aš baiginėju jau mamai triptiką. bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ievukaas*: 02 gruodžio 2009 - 12:26
QUOTE(giedress @ 2009 12 02, 12:51)
na, prisiduodu ir aš su savo dar nerėmintom kalėdom biggrin.gif

Isabel Vautier "Joyeux Noel", Aida 14ct, DMC 6 spalvos + auksinis siūliukas



mmmm...tikrai uzkvipo Kaledomis, reikia ir man koki kaleduka nusigriebt blush2.gif
Atsakyti
Pogrindin merginos jokiu būdu nelįskit, ale kokių vaistų mums su čiole nuo pavydo sugalvokit biggrin.gif .
Karoliukuose viena labai gražius burbuliukus pradėjo vert, kai kitos ėmė pavydėt- tai namų darbų uždavė- per savaitę po 10 tokių burbuliukų pačioms suvert biggrin.gif , tai ir mums tokia "bausmė" už pavyduliavimą tiktų lotuliukas.gif
Puikios Dovydos tulpės wub.gif - vis labiau ir mane prie gėlių traukia- gal kitamet ir aš kokių grandiozinių imsiuos (tik kad jokio jubiliejaus nenusimato- kam reiks dovanot g.gif )
Atsakyti
QUOTE(rasiux- @ 2009 12 02, 14:01)
Puikios Dovydos tulpės  wub.gif - vis labiau ir mane prie gėlių traukia- gal kitamet ir aš kokių grandiozinių imsiuos (tik kad jokio jubiliejaus nenusimato- kam reiks dovanot  g.gif )

drinks_cheers.gif O tu niekam nedovanok, sau pasikabink mirksiukas.gif
Atsakyti
Oj kaip sunku darbe būnant į tokius jūsų grožius žiūrėt lotuliukas.gif taip ir norisi lėkt namo prie siuvinių.
Dvi kalendorius tiesiog pritrenkė savo gražumu swoon.gif
Dovydos tulpės - nugi kaip tapytas paveikslas wub.gif sveikinu pabaigus, šaunuolė!!!
giedress, swoon.gif šakės, kaip tinka tamsiai žalia aida šitai širdelei thumbup.gif thumbup.gif visas grožis išryškėja. Nu tiesiog SUPER wub.gif

aš jum turiu parodyt tik mažą aprengtą užrašų knygelę blush2.gif
user posted image

Dar paukščiuko acufactum pamiršau pagirti wub.gif nuostabus maišiukas bus wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tyli_tyla: 02 gruodžio 2009 - 13:39
Labutis, nu ir tempai pas jus. Darbiai fantastiškai gražūs. wub.gif wub.gif wub.gif

Donalita, tai mes draugės su tavim, aš irgi savamokslė. Pamenu pernai sugalvojau sesei jubiliejaus proga padovanot kažką neįprasto ir nuėjau į rankdarbių parduotuvę. O pardavėja pasiūlė išsiuvinėti paveikslą.
Atsakyti
Dvi labai originalu ir grazu wub.gif wub.gif 4u.gif 4u.gif
Pauksciuk wub.gif wub.gif
Tyla paprasta ir elegantiska wub.gif
Dovyda uz kantrybe 4u.gif 4u.gif
Visoms kitoms 4u.gif 4u.gif 4u.gif uz ikvepima ir tobulejima smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ide: 02 gruodžio 2009 - 14:09