Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

Dvi aš be žado, stilinga, kruopštu, gražu ir labai šilta wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2009 12 01, 23:09)

Parodau savo vaikų Advento kalendorių. Šiandien jau iškrapštė pirmus saldainius wub.gif Couleur d'Etoile dizanas, suklijuotas ir pačios sudėliotas iš 3 skirtingų dizainų.
user posted image



Labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2009 12 02, 00:09)
Kodėl nėra ką rodyti?  blink.gif Taigi yra ir ką rodyti, ir dar gražiai atrodo wub.gif
Parodau savo vaikų Advento kalendorių. Šiandien jau iškrapštė pirmus saldainius wub.gif Couleur d'Etoile dizanas, suklijuotas ir pačios sudėliotas iš 3 skirtingų dizainų.

Super , labai grazus darbas didis.gif
Atsakyti
QUOTE(Džeinė @ 2009 12 01, 20:36)
Parduodami (gaminami) siuvinėjimo rėmai:
mažasis, ji galima pasistatyt ant lovos, ar staliuko priešais save, aukštis reguliuojas su kojelių lankstymu, volelio ilgis  45 cm.


Galiu tik pagirti šitą variantą` - labai labai patogus daiktas thumbup.gif

Papildyta:
QUOTE(paukščiukas @ 2009 12 01, 18:08)
Šios dienos siuvinėjimai, Acufaktum dizainas wub.gif


Čia per vieną dieną blink.gif biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Dvi @ 2009 12 01, 21:09)
Parodau savo vaikų Advento kalendorių. Šiandien jau iškrapštė pirmus saldainius wub.gif Couleur d'Etoile dizanas, suklijuotas ir pačios sudėliotas iš 3 skirtingų dizainų.


kaip visada - ŽAVINGA wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kasiopeja @ 2009 12 02, 10:15)
Galiu tik pagirti šitą variantą` - labai labai patogus daiktas  thumbup.gif

4u.gif ačiū

DVI suuper kalendorius bigsmile.gif
Atsakyti
jau kaip kvepia kalėdomis čia wub.gif kaip gražu wub.gif

mano darbelis išlygintas guli ant lovos rolleyes.gif jeigu gausis gražiai nufotkint - parodysiu irgi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 12 01, 20:27)
Sveika prisijungus ir rodykis ką jau prikryžiavojai,mes čia smalsios labai lotuliukas.gif



Mano darbeliai dar visi sename kompe, kurį aš taip tyngiu įjungti, nes jis be galo lėtas doh.gif Bet pažadu būtinai dar šiais metais parodyti savo mažus darbelius ax.gif
Atsakyti
Prisiduodu jums su VISISKAI pabaigtu, BS'uotu, isplautu, islygintu DIM Tulpiu Trio ax.gif (tiesa spalvas siek tiek fotikas paryskino), reminsim veliau....
user posted image
o va taip eina tie spalvu tonavimai, tiesiog mazinant siulu skaiciu mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 02 gruodžio 2009 - 11:06
Dovyda, labai gražios gėlės... wub.gif BS dar labiau išryškins vaizdą 4u.gif

Paukščiuk, labai gražios rožės, ir aš tokių noriu flirt.gif

Pasaka, labai mieli darbeliai, tokie širdžiai malonūs wub.gif

Visoms clap_1.gif

Atsakyti
DVI, DOVYDA, merginos būkit geros, nebežūdykit mūsų savo darbais user posted image pamatau ir griūnu vietij nuo tokių grožių... Čia jau tų 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif neužteks nei po 100 kiekvienai wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(čiolė @ 2009 12 02, 12:31)
DVI, DOVYDA, merginos būkit geros, nebežūdykit mūsų savo darbais user posted image pamatau ir griūnu vietij nuo tokių grožių... Čia jau tų  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  neužteks nei po 100 kiekvienai  wub.gif  wub.gif

A tai ką daryt? blink.gif Pogrindin lįst? blink.gif lotuliukas.gif Ačiū už balionėlius aciuks.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 02 gruodžio 2009 - 11:35
QUOTE(dovyda @ 2009 12 02, 11:04)
Prisiduodu jums su VISISKAI pabaigtu, BS'uotu, isplautu, islygintu DIM Tulpiu Trio  ax.gif (tiesa spalvas siek tiek fotikas paryskino), reminsim veliau....

nuostabu thumbup.gif
Atsakyti