Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

Ačiū zundyte, čiole, dabar man jau aišku doh.gif Kažkaip iš pradžių keistai skambėjo tai ir nedašuto blush2.gif
O tame pradžiamokslio puslapyje dar pamačiau jog negalima mazgo daryti baigus siūlą blink.gif Na nevisi gimėme mokėdami rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo SheMe: 01 gruodžio 2009 - 22:44
QUOTE(SheMe @ 2009 12 01, 22:40)
Ačiū zundyte, čiole, dabar man jau aišku doh.gif  Kažkaip iš pradžių keistai skambėjo tai ir nedašuto  blush2.gif
O tame pradžiamokslio puslapyje dar pamačiau jog negalima mazgo daryti baigus siūlą blink.gif  Na nevisi gimėme mokėdami rolleyes.gif

tai jau taip ,mazgai nepageidaujami ,bet kai pradėjom siuvinėt ,tai beveik garantuoju ,kad visos mazgus mazgiodavom.... lotuliukas.gif jei susirgsi šita liga ,tai paskui jau nevienodai bus ,kokia ta blogoji pusė ,žiūrėsi ,kad viršutinis kryželio siūlas visuose kryželiuose gultų į vieną pusę ir tt..daug daug visokių gudrybių,kurių daugumą ir aš išmokau tik čia besidairydama,linkiu sėkmės ir kantrybės,ir lauksim darbelių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 12 02, 00:55)
tai jau taip ,mazgai nepageidaujami ,bet kai pradėjom siuvinėt ,tai beveik garantuoju ,kad visos mazgus mazgiodavom.... lotuliukas.gif jei susirgsi šita liga ,tai paskui jau nevienodai bus ,kokia ta blogoji pusė ,žiūrėsi ,kad viršutinis kryželio siūlas visuose kryželiuose gultų į vieną pusę ir tt..daug daug visokių gudrybių,kurių daugumą ir aš išmokau tik čia  besidairydama,linkiu sėkmės ir kantrybės,ir lauksim darbelių mirksiukas.gif

Na dėl tų viršutinių mazgelių tai aš nuo pat pradžių žiūrėdavau, kad gražiai į vieną pusę gultų, o dabar jau ir teks žiūrėti į blogąją pusę, kad ir ten gražuma būtų lotuliukas.gif Na be šito forumo tikriausiai aš pražuvus būčiau, čia tiek naudingos informacijos gali gauti thumbup.gif Ir už tai esu labai dėkinga jums 4u.gif O dėl darbukų tai neperseniausiai buvau įkėlusi į 80 temos pabaigą, liūtukų porelė ir dabar siuvinėjamas katukas krepšiukyje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 12 01, 21:35)
nieko nesuprantu g.gif  g.gif ,kur čia ta medžiaga išpiešta? kad aš tik pilką spalvą matau? g.gif  g.gif
kaip tai nėra ką rodyt? Tu gal juokauji?Super padirbėjai thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



QUOTE(Donalita @ 2009 12 01, 21:37)
Pasaka, tikra pasaka  bigsmile.gif



QUOTE(čiolė @ 2009 12 01, 21:46)
Sveika įsijungus į mūsų ratą  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  O šitą rožę su pumpuru siuvinėjo mano draugė  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Tik ji vis dar taip ir neįrėmino jos  ax.gif  ax.gif



Aciu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaka. @ 2009 12 01, 22:16)
Tai kad nelabai cia yra ka rodyt palyginus su jusu darbais  blush2.gif

Kodėl nėra ką rodyti? blink.gif Taigi yra ir ką rodyti, ir dar gražiai atrodo wub.gif

Parodau savo vaikų Advento kalendorių. Šiandien jau iškrapštė pirmus saldainius wub.gif Couleur d'Etoile dizanas, suklijuotas ir pačios sudėliotas iš 3 skirtingų dizainų.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 01 gruodžio 2009 - 23:10
QUOTE(Dvi @ 2009 12 01, 23:09)
Kodėl nėra ką rodyti?  blink.gif Taigi yra ir ką rodyti, ir dar gražiai atrodo wub.gif

Parodau savo vaikų Advento kalendorių. Šiandien jau iškrapštė pirmus saldainius wub.gif

DVI,nesiliauji stebinusi wub.gif wub.gif thumbup.gif thumbup.gif ,gal jūs su Paukščiuku tikrai kokius kiniečius rūsy laikot? g.gif g.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tokie tempai,niekad nepavysiu blush2.gif blush2.gif ,ir tokios idėjos neišsenkančios wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Dvi, pasakiškai atrodo ir matosi, kad daug darbo ir kruopštumo įdėta. Vaikai jau tikrai laimingi turėtų būti nuo tokio kalendoriaus saldainius raškydami thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(necka @ 2009 12 01, 20:54)
Sveikos,kryziavotojos, senai berasiau, nes neturiu ka parodyt  blush2.gif  Bet DOVYDOS tulpiu procesa stebejau nuo pat pradziu, tai noriu pasidziaugt kartu tokiu NUOSTABIU darbu.  bigsmile.gif Labai grazu.
Papildyta:

Pauksciuk, grazios rozes bus. Stebesim procesa  4u.gif


4u.gif va tau Necka uz toki ilga demesi mano tulpanams mirksiukas.gif nepradink, pasirodyk ir tu drinks_cheers.gif

Dantistei uz gera zodi irgi priklauso 4u.gif


ai na ir paskutini karta VISOMS - 4u.gif drinks_cheers.gif


DVI - nebezudyk user posted image

Pauksciuk, bet kaip graziai tau iseina thumbup.gif kaip nupiesti lapukai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 01 gruodžio 2009 - 23:45
DVI, labai labai labai grazus, net kvapa uzgniauze. Labai dailus ir angleliukai, ir maisiukai, ina tiesiog sedevras. 4u.gif

QUOTE(dovyda @ 2009 12 01, 12:56)
Toli, a kodel i kiaulyte? blink.gif (zinok ir man tas BS kaip peilis po kaklu blush2.gif , bet stumiuosi...)

O todel, kad pamirsau padekoti, bet paskui prisiminiau. blush2.gif O as BS tiek nekenciu, kad rinkdamasi darba pirmiausiai ziuriu, kiek bus BS. O va toj sirdeleje tai jo visai nebuvo. biggrin.gif


QUOTE(tute28 @ 2009 12 01, 19:05)
Laabai simpatiškas senis. Vaikystę daržely prisiminiau. Oii,kokia nostalgija. Kaip fainai buvo. Viskas čia tvarkoj su tais batais. Nekibk schmoll.gif


Man irgi sentimentu sukele. Donalita, o ko tu ji taip prie krasto nugrudai?

Pauksciuk, jei nebuciau gyvai maciusi, galvociau, kad turi kazkokias nenormalias rankas, nes kryziukai tai kaip su masina padaryti. Labai mielas busimas maisiukas. Tikiuosi parodysi rezultata.

Labai aciu visoms uz mano pagirta pagalvele. 4u.gif
Atsakyti
DVI,
fantastiškas kalendorius wub.gif wub.gif
Atsakyti
Nu darbelių kad pridėjot,tai ogo go clap_1.gif visi nuostabūs,subtilūs thumbup.gif thumbup.gif
nu o prie Dvi advento kalendoriaus paraškyt ir aš nooorėčiau,-taip paslaptingai vilioja thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif clap_1.gif
Atsakyti
Pritariu visom, tikrai pasakiskas Dvi kalendorius wub.gif
Atsakyti