Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimas kryželiu, 81 tema

QUOTE(paukščiukas @ 2009 12 01, 21:07)
Procesas  ax.gif

nieko nesuprantu g.gif g.gif ,kur čia ta medžiaga išpiešta? kad aš tik pilką spalvą matau? g.gif g.gif

QUOTE(Pasaka. @ 2009 12 01, 21:16)
Tai kad nelabai cia yra ka rodit palyginus su jusu darbais  blush2.gif

kaip tai nėra ką rodyt? Tu gal juokauji?Super padirbėjai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(zundyte @ 2009 12 01, 21:35)
nieko nesuprantu g.gif  g.gif ,kur čia ta medžiaga išpiešta? kad aš tik pilką spalvą matau? g.gif  g.gif


tai ta pilka spalva ir yra užpiešta ant baltos medžiagos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaka. @ 2009 12 01, 19:16)
Tai kad nelabai cia yra ka rodit palyginus su jusu darbais  blush2.gif



Pasaka, tikra pasaka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pasaka. @ 2009 12 01, 22:16)
Tai kad nelabai cia yra ka rodit palyginus su jusu darbais  blush2.gif


user posted image


Sveika įsijungus į mūsų ratą drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif O šitą rožę su pumpuru siuvinėjo mano draugė lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tik ji vis dar taip ir neįrėmino jos ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 12 01, 22:37)
tai ta pilka spalva ir yra užpiešta ant baltos medžiagos smile.gif

Kaip idomiai, as maniau kad paveikslas atspausdintas, kad nereik i schema ziureti bigsmile.gif grazu bus wub.gif
Atsakyti
Dovyda, aciu uz info, pameginsiu ir as toki daikciuka isigyti, gal tikrai patogiau bus 4u.gif
Ir.. na siek tiek geda klausti, bet kas yra tas BS apie kuri visos snekate? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Dantiste @ 2009 12 01, 21:56)
Kaip idomiai, as maniau kad paveikslas atspausdintas, kad nereik i schema ziureti  bigsmile.gif grazu bus  wub.gif

Oi neee, schema yra ir ji dyyydžiulė paklodė wacko.gif
Atsakyti
QUOTE(SheMe @ 2009 12 01, 22:15)
Dovyda, aciu uz info, pameginsiu ir as toki daikciuka isigyti, gal tikrai patogiau bus  4u.gif
Ir.. na siek tiek geda klausti, bet kas yra tas BS apie kuri visos snekate?  blush2.gif

BS tai mašininė siūlė ,kurios dėka paveiksliukas atgyja,angl. back stitch(atrodo gerai parašiau blush2.gif )ir nežinau kodėl ,bet man patinką ja siuvinėt wub.gif wub.gif ,

beje truputis reklamos blush2.gif ,Džeinės vyras daro rėmus siuvinėjimo ir daug pigiau nei parduotuvėse,pas ją paraše pasižiūrėk,gal tiks,jei iš tikro ketini pirkti ,tai geras variantas thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zundyte: 01 gruodžio 2009 - 22:26
QUOTE(zundyte @ 2009 12 02, 00:24)
BS tai mašininė siūlė ,kurios dėka paveiksliukas atgyja,angl. back stitch(atrodo gerai parašiau blush2.gif )ir nežinau kodėl ,bet man patinką ja siuvinėt wub.gif  wub.gif ,

O kur ta siule siuti? Ir kaip siuti? Su masina ar rankom? Na kazkaip vistiek nesuprantu doh.gif lotuliukas.gif (gal yra koks puslapiukas pavyzdziui paziureti?) blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(SheMe @ 2009 12 01, 23:26)
O kur ta siule siuti? Ir kaip siuti? Su masina ar rankom? Na kazkaip vistiek nesuprantu doh.gif  lotuliukas.gif (gal yra koks puslapiukas pavyzdziui paziureti?) blush2.gif

Na gal tai padės?... user posted image Matai, čia tie meškiukai apvesti BS( tai daroma dažniausiai juodu siūlu), o dabar bandyk įsivaizduot vaizdą be jo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ...
Atsakyti
QUOTE(SheMe @ 2009 12 01, 22:26)
O kur ta siule siuti? Ir kaip siuti? Su masina ar rankom? Na kazkaip vistiek nesuprantu doh.gif  lotuliukas.gif (gal yra koks puslapiukas pavyzdziui paziureti?) blush2.gif

ne su mašina aišku ,tik taip vadinasi,o kur ją siūti tai matosi ant schemos,kur yra ne simbolis o linija pagal kontūrus na pvz čia
user posted image

išsiuvinėjus visus kryžiukus ,siuvinėjama mašininė siūlė ,kad paryškinti paveiksliuką ,čia konkrečiai visos plunksnelės pašiaušiamos BS dėka ir paveiksliukas tarsi atgyja ,kaip ją siuvinėt tai reikia pasikaityt siuvinėjimo pradžiamokslyje arba čia
http://blog.kasiulai...ziamokslis.html
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2009 12 01, 18:52)
ax.gif bet va idomi savijauta dabar, tarsi likau be darbo  lotuliukas.gif buvo buvo ir va se tau - pabaiga lotuliukas.gif

va, va ir aš taip jaučiausi kai baigiau avinėliu ganytoja rolleyes.gif

ir truputi reklamos idėsiu pati, tikiuosi nepiksit ax.gif

Parduodami (gaminami) siuvinėjimo rėmai:
mažasis, ji galima pasistatyt ant lovos, ar staliuko priešais save, aukštis reguliuojas su kojelių lankstymu, volelio ilgis 45 cm.
user posted image

didysis :
jis pastatomas ant žemės, aukštis regulioujasi kaip norima, lengva sulankstysi i tiesu (kai nereikia siuvinėti, užima mažai vietos kambary), voleliu ilgis 60 cm
user posted image

Jei sudomino, prašom kreiptis i PM (AŽ)
Atsakyti