QUOTE(vovere74 @ 2009 12 06, 02:53)
Šeštadienį Klaipėdoje Herkaus galerijoje duris atvėrė Aidos Pečeliūnienės lėlių ir Artūro Kavaliausko tapybos paroda.
Herkaus galerijoje įsikūrusiame Klaipėdos galerijos filiale žiūrovų laukia Aidos Pečeliūnienės rankų darbo lėlių ekspozicija ir ryškiu savitu braižu pasižyminčio tapytojo Artūro Kavaliausko kūrinių paroda.
Pirmojoje savo personalinėje parodoje Pečeliūnienė eksponuos gausią, dar niekur nerodytą rankų darbo lėlių kolekciją, kurioje galima išskirti kelias grupes: karnavalo lėlės, vienuoliai, miestelėnai, angelai.
Atsižvelgdama į Kalėdų artumą, autorė sukūrė prakartėlę ir debesį didžiasparnių angelų jie parodos lankytojus jaukiai palydės šviesos gimimo pusėn.
Paroda veiks iki sausio 10 d.
Voveryte - tu tikriausiai eisi i ta parodele - PAFOTOGRAFUOK
Nes mums iki pajurio nuvaziuoti nera sansu, tai nors pasigrozeti nuotraukomis
Penktadieni salone MENOJA Siauliuose buvo parodos atidarymas , eksponuojamos mano ir Galinos Beniusienes lelytes ir zaislai. jeigu idomu
http://www.flickr.co...946662/sizes/o/