Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

Sveikos kepėjėlės,drįstu kreiptis į jus nes turiu tokį klausimuką blush2.gif Dariau neseniai tokį mišinuką(mamai kraujukui stiprinti)maišiau medų su riešutais maltais.Bet nebesuvalgė ir liko visas puslitrukas.Stovi toks vienišas ir liūdnas biggrin.gif galvoju dabar g.gif gal į kokį meduolį tiktų.
Kokių patarimų turite?Ir nesijuokite iš mano neišmanymo nesu gera konditerė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2009 11 27, 18:39)
ateinu susinervijus  verysad.gif  bandziau kept meduolius su vitrazais.... nu nesigavo man jie  schmoll.gif teoriskai gavosi.. bet koj karsti nuimt neina nes isbega... nuo kepimo popieriaus, o kai atvesta irgi nenusiima nes prikimba tas saldainis  g.gif  ku daryt???

nu jau cia sunkus atvejis g.gif nera LT pirkti tokiu paploteliu, ant ju dedama mase tokia, kuri problematiska ir valgomi yra blush2.gif
user posted image
Atsakyti
aš vakar flickr kokių meduoliukų prisižiūrėjau wub.gif tikriausiai gaila valgyti būtų smile.gif
čia arba čia
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 11 27, 20:09)
kuri problematiska ir valgomi yra  blush2.gif


nu ne schmoll.gif tai man nemaiso kad ir kepimo popierius prilipęs, nes ten nemanau kad kas valgys.. (cia tik eksperimentavau su meduoliais ž.. noriu namukui tokius langelius padaryt) tai gali būt ir taip.. bet jau ne tokie skaidrūs gaunasi schmoll.gif verysad.gif
Papildyta:
nu va atrodo būsiu be reikalo supanikavus blush2.gif dabar paziūrėjau kur buvau palikus skardą su bandymukais.. tai VISIŠKAI atvėso ir puikiai nusiėmė viskas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2009 11 27, 19:23)
nu ne  schmoll.gif  tai man nemaiso kad ir kepimo popierius prilipęs, nes ten nemanau kad kas valgys.. (cia tik eksperimentavau su meduoliais ž.. noriu namukui tokius langelius padaryt)  tai gali būt ir taip.. bet jau ne tokie skaidrūs gaunasi  schmoll.gif  verysad.gif

nesupratau tavo sio posto user posted image
Atsakyti
QUOTE(aguonele @ 2009 11 27, 20:25)
nesupratau tavo sio posto user posted image

lotuliukas.gif ai jau nebesvarbu lotuliukas.gif svarbiausia kad tik visisskai atsalę vitraziukai visgi atlimpa nuo popieriaus bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2009 11 27, 20:23)
nu va atrodo būsiu be reikalo supanikavus  blush2.gif  dabar paziūrėjau kur buvau palikus skardą su bandymukais.. tai VISIŠKAI atvėso ir puikiai nusiėmė viskas  bigsmile.gif

na va thumbup.gif
aš jau norėjau klausti gal saldainiai netinkami ax.gif Kokius naudojai? ax.gif

Valgau dabar tuos įtrūkusius sausainius- išties skanu, bet man čia gryni šokoladiniai meduoliai lotuliukas.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 11 27, 19:49)
Iškepiau Nerytės įtrūkusius sausainius- tešla gal net per kieta buvo- visgi beveik parą šaldytuve stovėjo  lotuliukas.gif  Su įtrūkimu viskas lyg ir gerai, bet bekepant dingo cukraus pudra  doh.gif  tai jie tikrai neatorodo taip gražiai kaip Nerytės  schmoll.gif  Na, bet tikiuosi, kad skonis dėl to nepakito, vėsta dabar  tongue.gif
Beje, aš juos ten smarkiai apvoliojau pudroje, užkasus net buvau  lotuliukas.gif  ir vistiek dingo  doh.gif

hm... nezinau kodel sudreko

gaila, kad nesigavo doh.gif

o stai cia mano pusproduktis - bea meduoliai su kai kuriais nukrypimais... bus dar perristi kaspineliais ir keliaus ant kaledines eglutes

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 27 lapkričio 2009 - 21:54
As ir sian prispaisiau doh.gif
Per daug aisku, bet gaila buvo aistinga ismest. Kaledom reiks maziau daytis doh.gif
Cipciuko meduoliai wub.gif

user posted image
Atsakyti
Neryte, urgit@ grazu ir labai kalediska newyear.gif
Atsakyti
Na va Nerytes sokoladiniai sausainiai jau iskepti ir beveik suvalgyti tongue.gif tongue.gif Vyrui labai patiko thumbup.gif Dar tik konjako pyliau i tesla, manau kad ir smulkinti migdolai pakepinti i juos labai tiktu rolleyes.gif
Neryte o tu tiems meduoliams kur kabinsi ant egles skylutes kur vert kaspina pries kepant darai? nu cia aisku labai jau protingas klausimas bet atsakyk man blondinei flirt.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 11 27, 21:18)
na va  thumbup.gif
aš jau norėjau klausti gal saldainiai netinkami  ax.gif  Kokius naudojai?  ax.gif

bibi tuos maziukus tokius... dejau cielus nes kur sutraiškiau tai laaaabai sutirpo it labai plonas sluoksnis gavosi... bandysiu siandien dar bompani paieškot (kazkaip seniai nemačiau jų niekur pirkt) gal skaidresni bus g.gif prieš žviesą tai vaizdas tikrai labai gražus... bet šiaip tai nieko įspūdingo cool.gif kazkaip didesnio efekto tikėjausi lotuliukas.gif
Atsakyti