Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

QUOTE(sielio @ 2009 12 02, 18:32)
Karsto vyno pieskoniu yra iki parduotuveje prie stoties,pries kelias dienas pirkau  mirksiukas.gif

Akropolio maximoj yra prieskonių mišinys meduoliams. smile.gif
Atsakyti
o imbiera jus sakni dedat ar prieskonius? blush2.gif bandysiu ir asKaledom dovanu prikept Nerytes meduoliuku wub.gif
Atsakyti
QUOTE(skarbonke @ 2009 12 02, 20:16)
o imbiera jus sakni dedat ar prieskonius? blush2.gif  bandysiu ir asKaledom dovanu prikept Nerytes meduoliuku wub.gif

As dejau malta dziovinta imbiera,pakako 1 arbatinio saukstelio smile.gif
Atsakyti
Mano Kalėdinis pyragas gavosi toks. Kepu storą, nes man toks skanesnis. Šį kartą kepiau 2,5 val.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Mulan @ 2009 12 02, 10:37)
Beje gal kas žinote kur ieškoti popieriaus saldainiams suvynioti. Na kažko panašaus į spalvotą foliją ar kaip čia pavadinti blush2.gif


Jos buna pakavimo (dovanu) parduotuvese. Yra berots apie 5 spalvu. Bet jei noresi pakuoti saldainius, tai pries tai paglamzyk truputi ta folija, kad geriau apliptu. Siaip as pakavau saldainius, tai truputi vargo turejau.
Va sitaip atrode
http://www.supermama...;#entry30969736

QUOTE(monikiux.pa @ 2009 12 02, 13:55)
O as niekaip nesuprantu kas per prieskonis - kardamonas, jei gerai parasiau. kazkaip neuzmaciau niekur. ir isvis as vakar nieko doro neradau, isskyrus malta imbiera g.gif  gal; klaipedietes atsilieptu kur pvz meduoliam prieskoniu buna, arba karstam vynui? pati nezinau ar sugebeciau pasigaminti ta misini ax.gif  gal kur klp yta kokia spec prieskoniu parduotuvele, o as apie ja nieko nezinau? g.gif  biggrin.gif


Siandien pirkau Akropolio Maximoje, prie prieskoniu, Kotany firmos, beveik ant virsutinio auksto 4u.gif
Dar Maximoj nusipirkau formeliu. Bet jos buvo ne prie visokiu skardu, o ten, kur viskas skirta Kaledoms, Naujiems metams.
Ka tik issikepiau dviguba norma Cipciuko meduoliu. O jau namai kaip kvepia. Jie man gavosi super minksti ir lb malonu su tokia tesla dirbti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Keila*: 02 gruodžio 2009 - 19:50
Stai mano meduoliukai pgal Cypciuka. Tik as cukraus nedeginau, o dejau tamsiai ruda, minksta cukru. Ir vietoj sodos dejau kepimo miltelius. Dabar dar laukia meduoliuku grazinimas, tepliojimas mirksiukas.gif
user posted image
O cia radau tokias metalines dezutes. Manau labai tiks dovanoms tongue.gif
user posted image
sorry uz nuotrauku kokybe blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Plaukia laivas @ 2009 12 02, 20:49)
Stai mano meduoliukai pgal Cypciuka. Tik as cukraus nedeginau, o dejau tamsiai ruda, minksta cukru. Ir vietoj sodos dejau kepimo miltelius. Dabar dar laukia meduoliuku grazinimas, tepliojimas  mirksiukas.gif
user posted image
O cia radau tokias metalines dezutes. Manau labai tiks dovanoms  tongue.gif
user posted image
sorry uz nuotrauku kokybe  blush2.gif

Kokie grazus meduoliai thumbup.gif o dezute wub.gif Ar meduoliai minksti?nesukietejo?
Atsakyti
QUOTE(Plaukia laivas @ 2009 12 02, 19:49)
O cia radau tokias metalines dezutes. Manau labai tiks dovanoms  tongue.gif
user posted image
sorry uz nuotrauku kokybe  blush2.gif


O kur tokiu dezuciu galima rasti? blush2.gif
Fainuciai meduoliukai
Atsakyti
Na, kolkas nesukietejo meduoliai g.gif Jie minksti ir visai ne gumianiai, kaip raso Cypciukas g.gif Bet kazi kokie pasidarys iki Kaledu g.gif
O dezutes pirkau ne LT mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Plaukia laivas: 02 gruodžio 2009 - 20:02
QUOTE(Plaukia laivas @ 2009 12 02, 20:58)
Na, kolkas nesukietejo meduoliai  g.gif Jie minksti ir visai ne gumianiai, kaip raso Cypciukas  g.gif Bet kazi kokie pasidarys iki Kaledu  g.gif
O dezutes pirkau ne LT  mirksiukas.gif

Idomu g.gif nes man sukietejo po kokios valandos jie,laikau sandariose dezutese ir laukiu kada suminkstes lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Burtininke @ 2009 12 02, 18:51)
Plonai kočiojau ir dėjau du šaukštelius sodos, o ne 3, nes kai pirmą kartą dariau man jie per daug išsipūtė ir neišlaikė formos.  smile.gif

Ačiū 4u.gif Formelės mažos buvo, jei formos nelaikė?
Man patinka dideli, tokie išsipūtę, bet kai kepiau pagal bea kiek storesni gavos tik tuomet, kai storai kočiojau, nes jie visiškai nesipučia schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(skarbonke @ 2009 12 02, 21:16)
o imbiera jus sakni dedat ar prieskonius? blush2.gif  bandysiu ir asKaledom dovanu prikept Nerytes meduoliuku wub.gif


cia labiau priklauso nuo to ar labai megsti imbiera ar nelabai smile.gif Man pirktas pakeliuose imbieras kazkoks issivedejes buna,to tikrojo aromato nelike,tik astrumas.As visad nusilupu zalia imbiera ir isspaudziu per cesnakine sultis.Tarkuoti nelabai patariu,nes lieka plauseliu
Atsakyti