Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

Neryte - super thumbup.gif

as dar nedekoruoju meduioliu.. jau savaie stovi supakuoti dezese... gal kita savaitgali g.gif nesinori kad nutrupetu cukrus... beje, dar ryt sesuo atvaziuos meduoliu kepti, tai vienu kartu reiks ir grazint ax.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2009 12 02, 08:09)
cry.gif tai teks ismest.... pravalas... bandysiu perpjaut siandien  verysad.gif  susinervijau....

vieną perpjoviau... viskas ten viduj normaliai... paragavau ta proga blush2.gif ne toks skanus kaip pernai schmoll.gif elementariai per šlapias sad.gif bet kaip keista.. kitas tai net net nelabavęs jokio pelėsiuko g.gif na visus dabar sukroviau ant radiatoriaus lotuliukas.gif tegu padžiūsta cool.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2009 12 02, 09:11)
vieną perpjoviau... viskas ten viduj normaliai... paragavau ta proga  blush2.gif  ne toks skanus kaip pernai  schmoll.gif  elementariai per šlapias sad.gif 

O ką darei kitaip? ax.gif Kiba ir man reikia eit apžiūrėt ir paragaut g.gif
Atsakyti
QUOTE(Song @ 2009 12 02, 09:19)
O ką darei kitaip? ax.gif Kiba ir man reikia eit apžiūrėt ir paragaut g.gif

jau rasiau kad vaisius apelsinų sultyse išmirkiau doh.gif fool.gif
Atsakyti
QUOTE(mereveja @ 2009 12 01, 20:12)
Oi tai as nededu daug  Dedu i visa dideli puoda teslos po sauksteli kiekvienu Ir skonio jie net nepajutau kad priduotu, greiciau kvapo  Ir patamsina tuo paciu, plius medus mano tamsus, dedes ekologiniam uki isgautas : Zodziu, as patamsinu juos truouti kitais budais

Oi, tai cia jau nemazai pagal mane tu prieskoniu biggrin.gif As i Kaledini pyraga dejau tik sauksteli to prieskoniu misinio Dr.Oetker ir man jau fui gavosi blush2.gif

O medu ir as tamsu dejau, mano ir ekologiskas, pacios surinktas tongue.gif Vyro tevai bites laiko thumbup.gif blush2.gif

Ale ot as uzmarsi pasidariau, vel pamirsau su savim fotika, parodyciau savo pirmus "blynus" doh.gif biggrin.gif

QUOTE(Nerytė @ 2009 12 01, 20:50)
o stai cia mano baigti dekoruoti ir perristi kaspineliu bei virvele meduoliukai laukia sviezios eglutes

bigsmile.gif ale fantastika thumbup.gif Man ir tokiu minciu buvoeglute meduoliais papuosti, bet neismastau kaip tas skylutes padaryti sniuriukui lotuliukas.gif Ar iskarto isspaudziant formas ar jau iskepusiems g.gif Jaigu iskarto is teslos spausti, tai orkaitei gali pakilti ir nelikti tu skyluciu, o iskeptiems gali negraziai gautis g.gif
Kaip tu darai? 4u.gif

QUOTE(akvilyte @ 2009 12 01, 22:24)
kadangi 6iemet gavosi dar fainesnis tai jau nebemanau kad pernykštis buvo tobulas 
bet įkeliu 
http://i122.photobuc...ej/namukas4.jpg

Oooo.... blink.gif blink.gif blink.gif Cia tai padirbeta thumbup.gif Laukiam siemetinio sedevro blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Saulėgrąža @ 2009 11 30, 20:59)
kiek daug cukraus ir medau ohmy.gif ...
o jie gaunasi kieti? ir ar labai kyla, nes reikia recepto ant eglutės, kad tiktų puošti  smile.gif



Aha, tiek daug. Jie gaunasi ne kieti, gerai pasipucia. As kepiau 250 laipsniu apie 3 min. Bet dar bandysiu ir Cipciuko recepta.

Vakar buvau "Schetelig" parduotuveje, tai ten uzmaciau tokiu neblogu permatomu maiseliu, iv. dydziu. Bet vieno kaina 50ct. Siaip gana brangu, nes zinau kazkur Vilniuje jie po 20 ct. yra. Ir dar pardaveja sunervino. Apziurineju tuos maiselius su mama, o ju toks didelis ipakavimas (gal 100 vnt.) ir aiskiai matau, kad parasyta jog kainuoja 50 ct uz 1 vnt. Ta boba taip piktai atsisuko ir debtelejo: Cia vieneto kaina, o ne viso pako blink.gif As atsisukau ir sakau, pati matau, skaityt moku biggrin.gif
Bet siaip tie maisiukai lb patiko
Atsakyti
labas visoms, kepiau vakar ir aš ta išgirtą kalėdų pyraga blush2.gif nežinau, nežinau, kas gavosi ten viduj g.gif g.gif kepiau 3 val 140-145 laipsniu temperatūroj doh.gif
palikau namie viena vargšeli, reiks gerai pažiūrėt kai grįšiu pietų iš darbo.Būtų labai įdomu, kad kuri nors labiau patyrus kepėja nuotrauka jo idėtų.Nes keista, bet man atrodo,kad daugelis apie jį rašo- bet fotkės nemačiau nei vienos blush2.gif Būtų įdomu palyginti bent jau.Ir gavosi man jo visai nedaug( nes ten recepte buvo rašyta, kad gaunas 2 skardos iš orkaitės- tai kokio jos dydžio turėtų būt, ir kokio storio jums jis būna iškepes???? g.gif
esu labai susirūpinus- kasten pas mano pyraga viduj, gavosi jo nedaug, taip nenoriu pjaut, nes mano vyrai tuoj užpuls ir jo neleiks, bet manau,kad neiškesiu ir kampuka......pasislėpus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2009 12 02, 10:25)
jau rasiau kad vaisius apelsinų sultyse išmirkiau  doh.gif  fool.gif


sveikutes mirksiukas.gif o kokio storio jumstas pyragas gavosi? as planuoju siandien arba ryt kepti, tai kazkur skaiciau kad is pilnos normos dvi skardos kur prie dujines buna gaunasi, tai toks jis plonas? as apie kaledini su daug daug dziovintu vaisu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(vidal @ 2009 12 02, 11:06)
Ir gavosi man jo visai nedaug( nes  ten recepte buvo rašyta, kad gaunas 2 skardos iš  orkaitės- tai kokio jos dydžio turėtų būt, ir kokio storio jums jis būna iškepes???? g.gif
esu labai susirūpinus- kasten pas mano pyraga viduj, gavosi jo nedaug, taip nenoriu pjaut, nes mano vyrai tuoj užpuls ir jo neleiks, bet manau,kad neiškesiu ir kampuka......pasislėpus blush2.gif

Neesu patyrusi kepeja blush2.gif bet man tai s... gavosi blush2.gif Kepiau is puses kiekio, tai tikrai nesigavo per skarda (ta standartine orkaites) schmoll.gif Net maziau negu puse gal g.gif ir toks poplonis doh.gif Neiznau, man nepatiko ir daugiau tikrai nekepsiu schmoll.gif
O paragauti, tai butinai reikia sakyciau. Nes jai gavosi gerai, tai negaila, kad ir suvalgis lotuliukas.gif O jai nesigavo, tai neverta jo ir saugoti blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidosee @ 2009 12 01, 17:17)
Gal man tokia partija papuole,bet as pirkau 4 ritinelius ir visi vienodai smirdi doh.gif ,gal tu nebuvai issukus ju,o gal tik man cia papuole,kokios atliekos verysad.gif

Mano irgi smirda. Norejau gydytojai nunesti meduoliuku, kai istraukiau ta popieriu, tai fuiiiii. Gerai, kad turejau maistinio celofano is senu laiku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vidal @ 2009 12 02, 11:06)
labas visoms, kepiau vakar ir aš ta išgirtą kalėdų pyraga blush2.gif nežinau, nežinau, kas gavosi ten viduj g.gif  g.gif  kepiau  3 val 140-145 laipsniu temperatūroj doh.gif
palikau namie viena vargšeli,  reiks gerai pažiūrėt kai grįšiu pietų iš darbo.Būtų labai įdomu, kad kuri nors labiau patyrus kepėja nuotrauka jo idėtų.Nes keista, bet man atrodo,kad  daugelis apie jį rašo- bet fotkės nemačiau nei vienos blush2.gif Būtų įdomu palyginti bent jau.Ir gavosi man jo visai nedaug( nes  ten recepte buvo rašyta, kad gaunas 2 skardos iš  orkaitės- tai kokio jos dydžio turėtų būt, ir kokio storio jums jis būna iškepes???? g.gif
esu labai susirūpinus- kasten pas mano pyraga viduj, gavosi jo nedaug, taip nenoriu pjaut, nes mano vyrai tuoj užpuls ir jo neleiks, bet manau,kad neiškesiu ir kampuka......pasislėpus blush2.gif


va va, nuotraukytes ir as nerealiai noreciau drinks_cheers.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(laurindre @ 2009 12 02, 10:28)
Mano irgi smirda. Norejau gydytojai nunesti meduoliuku, kai istraukiau ta popieriu, tai fuiiiii. Gerai, kad turejau maistinio celofano is senu laiku doh.gif


Merginos, labai tinka meduoliukams vynioti kepimo rankoves popierius wink.gif pernai ma puikiai pasitarnavo. Siandien eisiu kept meduoliu bigsmile.gif
Atsakyti