Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

QUOTE(o-pa-pa @ 2009 11 25, 23:18)
aciu 4u.gif nu labai jau maga man pabandyt ji issikept,taip ir isivaizduoju kaip toks meduolis burnoj tirpsta wub.gif
Tik pas mane orkaite "caro ruriko laiku" tai kol virsus graziai parunda,apacia paprastai jau buna sudegus doh.gif

Tu pabandyk orkaitės dugnan šamotinę plytą įdėt (molinė su skylutėmis)-sako,padeda šilumai pasiskirstyt...Pati nebandžiau,tik žinau,kad esant tavo problemai,taip daroma... 4u.gif
Atsakyti
Štai mano meduoliukai, rolleyes.gif Dariau pagal receptą iš pirmos temos pirmojo puslapio. Iš vienos porcijos gavosi tiek kiek matote čia ir plius du meduoliukai - suvalgyti liezuvis.gif Kai iškepiau buvo kietoki, bet jau gal tris saavaites prastovėjo, tai antiek suminkštėjo, kad buvo ant lėkštės krašto padėtas num gal kokia savaite, tai biski nulinko ir ilūžo, ir dar glazūra aplūžo doh.gif smile.gif Bet siaip skanus ir be kėliamųjų miltelių kadangi, ir taip savaime tešla pasikelia, ir beto kokius iškočiosi tokius ir gausi tongue.gif '

Štai viena lėkštutė:

user posted image

Štai antra:

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Domi95: 26 lapkričio 2009 - 09:44
QUOTE(lututė @ 2009 11 26, 11:29)
Tu pabandyk orkaitės dugnan šamotinę plytą įdėt (molinė su skylutėmis)-sako,padeda šilumai pasiskirstyt...Pati nebandžiau,tik žinau,kad esant tavo problemai,taip daroma... 4u.gif


as visa orkaites dugna jom isklojau,maziau dega apacia,bet vistiek virsus nespeja graziai paruduot verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Domi95 @ 2009 11 26, 09:43)
Štai mano meduoliukai,  rolleyes.gif  Dariau pagal receptą iš pirmos temos pirmojo puslapio. Iš vienos porcijos gavosi tiek kiek matote čia ir plius du  meduoliukai - suvalgyti  liezuvis.gif  Kai iškepiau buvo kietoki, bet jau gal tris saavaites prastovėjo, tai antiek suminkštėjo, kad buvo ant lėkštės krašto padėtas num gal kokia savaite, tai biski nulinko ir ilūžo, ir dar glazūra aplūžo  doh.gif  smile.gif Bet siaip skanus ir be kėliamųjų miltelių kadangi, ir taip savaime tešla pasikelia, ir beto kokius iškočiosi tokius ir gausi  tongue.gif '

Štai viena lėkštutė:

user posted image

Štai antra:

user posted image

kokie grazus, as irgi siandien kepsiu, gal idesiu foto thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bussinkka @ 2009 11 26, 12:42)
kokie grazus, as irgi siandien kepsiu, gal idesiu foto thumbup.gif


Ačiū, būtinai idėk bigsmile.gif
Atsakyti
Parekomenduokit, kaip su karamele klijuot namuką? Kaip ją pasidaryt ir gal ji greičiau stingsta negu aisingas?

Vakar ėmiausi namuko architektūrinės dalies - jau išsikepiau visas dalis, sudėjau į kartoninę dėžę, artėjant dovanojimo metui dekoruosiu nail.gif
Atsakyti
padariau eksperimentą-į tešlą įdėjau juodo šokolado plytą- thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif jau skanumas meduolių cool.gif
Atsakyti
O ar spalva nuo to labai pasikeitė?
Atsakyti
Nu va iskepiau ir as savo meduolius,skanus 4u.gif bet turiu didele beda, nekaip neiseina nupiesti ant ju cry.gif iseina meduoliai kaip is siaubo filmo doh.gif doh.gif doh.gif
kaip jus taip graziai piesiat?
Atsakyti
QUOTE(ugne_11 @ 2009 11 26, 13:27)
O ar spalva nuo to labai pasikeitė?

gavosi kaip negriukai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Bussinkka @ 2009 11 26, 14:37)
Nu va iskepiau ir as savo meduolius,skanus 4u.gif bet turiu didele beda, nekaip neiseina nupiesti ant ju cry.gif iseina meduoliai kaip is siaubo filmo doh.gif  doh.gif  doh.gif
kaip jus taip graziai piesiat?


va va, ir man p[irmieji isejo helovynui daugiau, nei kaledoms. ypac besmegeniai doh.gif reik praktikos. sakau gal reik ant spalvinimo knygutes kokios ranka pamiklint, "apvedziot" piesinelius hihihi.gif
Atsakyti
businka švirkstą pasiimk,be adatos aišku, ir pieši išlėto.aš argi pirmą kart dariau ir visai gražiai gavosi, kuo daugiau paišai tuo gražiau gausis.o jei nežinai ką paišyti tai pasižiūrėk temoje,mergaitės čia visokių meduolių prifotkinę. sėkmės smile.gif
Atsakyti