Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

Buvau įmetusi imbierinių sausainių rec.,bet dar pakartosiu ,tikrai skanūs
IMBIERINIAI SAUSAINIAI
350 g miltų;
2 nubrauktų arbatinių šaukštelių kepimo miltelių;
1 arbatinio šaukštelio malto imbiero;
0.5 arbatinio šaukštelio cinamono;
žiupsnio smulkios druskos;
120 g sviesto
185 g rudojo cukraus (gali būti ir įprastas);
1 kiaušinio;
cukraus sausainukų kočiojimui.
Darom tešlą
Dubenyje, kuriame minkysite tešlą suberkite ir išmaišykite miltus, kepimo miltelius, imbierą,cinamoną. Išlydykite ir ataušinkite sviestą. Atskirame inde suberkite cukrų, vavilinį cukrų, druską, įmuškite kiaušinį, supilkite ataušusį sviestą ir viską gerai išplakite mikseriu. Sviesto masę supilkite į miltus ir viską gerai išminkykite, kol tešla nelips prie rankų. Tešlą pridenkite ir įdėkite į šaldytuvą 2 valandoms, kad ši sustingtų.
Įkaitinkite orkaitę iki 180-200 laipsnių. Skardą įklokite sviestiniu popieriumi.
Atskiroje lėkštelėje įpilkite šiek tiek cukraus. Iš tešlos formuokite mažus rutuliukus ir delnu įspauskite į cukrų ,gaunasi tokia cukruota kapeika. Kapeikytes dėkite į skardą palikdami tarpus nes jos kepdamos išsipučia. Kepkite apie 10 minučių.
Atsakyti
Sveikos merginos, gal galetumete pasidalinti keksu receptais. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sann: 30 lapkričio 2009 - 12:24
QUOTE(Aivute @ 2009 11 29, 19:03)
imbieriniai sausainiukai, nepamenu pagal kurios recepteli  blush2.gif

meduoliukai, pagal Nerytes recepteli ACIU jai  4u.gif , gavosi pakankamai minksti, nes tesla kociojau neplonai

na ir sutrukineje sokoladiniai sausainukai, taip pat ACIU Nerytei uz recepta

super atrodo itruke thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif dziaugiuosi, kad pavyko

o del meduoliu tai kai pamaciau nuotrauka savuju iskarto pagalvojau, kad ten manieji blush2.gif maniskiai gaunasi tokie lygus, o va tie pirmieji gal pagal Bea? nes man irgi gavosi su neistirpusio cukraus gabaliukais cool.gif

QUOTE(sann @ 2009 11 30, 12:23)
Sveikos merginos, gal galetumete pasidalinti keksu receptais.  smile.gif

keksam yra atsira tema
http://www.supermama...?...476723&st=0
Atsakyti
Peržiūrėjau visą temą, bet nepavyko rasti Nerytės sutrūkinėjusių šokoladinių sausainiukų recepto. Tik daug pagyrų perskaičiau, kad net pati užsinorėjau išbandyti. Gal galėtumėte įmesti nuorodą į receptą? Ačiū 4u.gif

Radau Nerytės blogą ir receptuką ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Drugelis*: 30 lapkričio 2009 - 13:03
[quote=Nerytė,2009 11 30, 12:54]
super atrodo itruke thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif dziaugiuosi, kad pavyko

o del meduoliu tai kai pamaciau nuotrauka savuju iskarto pagalvojau, kad ten manieji blush2.gif maniskiai gaunasi tokie lygus, o va tie pirmieji gal pagal Bea? nes man irgi gavosi su neistirpusio cukraus gabaliukais cool.gif

Ačiū labai už pagyrimą 4u.gif , ir dar labiau už išsamiai aprašytus receptėlius. Tie sausainukai labai skanūs ir jau baigia ištirpti (ta prasme biagiam suvalgyti), nes tiesiog tirpsta burnoje essen.gif
Aha, man rodos, kad tuos imbierinius sausainukus kepiau pagal Bea, taip cukriukų neištirpusių ir jaučiasi ir matosi, o ir naudojau rudąjį cukrų, o jis stambesnis už baltą, na bet tokie nieko visai, skonio tie cukriukai negadina, tačiau jei gaminčiau antrą kartelį, tai sodos manau nedėčiau, nes dariau, kad trapūs būtų, kuo ploniau kočiojau, tai kam ta soda g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aivute @ 2009 11 30, 13:16)

Ačiū labai už pagyrimą  4u.gif , ir dar labiau už išsamiai aprašytus receptėlius. Tie sausainukai labai skanūs ir jau baigia ištirpti (ta prasme biagiam suvalgyti), nes tiesiog tirpsta burnoje essen.gif
Aha, man rodos, kad tuos imbierinius sausainukus kepiau pagal Bea, taip cukriukų neištirpusių ir jaučiasi ir matosi, o ir naudojau rudąjį cukrų, o jis stambesnis už baltą, na bet tokie nieko visai, skonio tie cukriukai negadina, tačiau jei gaminčiau antrą kartelį, tai sodos manau nedėčiau, nes dariau, kad trapūs būtų, kuo ploniau kočiojau, tai kam ta soda g.gif

tai kad Bea man rodos su kepimo milteliais, o gal tik kas keiciau soda i miltelius, jau nepamenu... bet man pagal bea visai nesipute nors ir su milteliais dariau...
Atsakyti
Ačiū, Neryte, už sutrukinėjusių sausainukų receptuką. Mmmmm, skanumėlis.
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Noelle: 30 lapkričio 2009 - 14:35
QUOTE(Noelle @ 2009 11 30, 14:34)
Ačiū, Neryte, už sutrukinėjusių sausainukų receptuką. Mmmmm, skanumėlis.

bigsmile.gif kaip graziai atrodo, labai skani nuotrauka

dziaugiuosi, kad patiko wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Aivute @ 2009 11 30, 10:15)
Aičiū labai už pagyras  ax.gif  4u.gif . Įtrūkusiu sausainukų tešlą šaldžiau apie 4 val su trupučiu labai knietėjo iškepti  biggrin.gif . Pudra tikrai gerai išsilaikė, voliojau gana gausiai aš jos ant sausainukų, tai tikrai nedrėko ir išsilaikė, aišku ji ir iškepus sausainius dar kažkiek nubyra. Beje nežiau ar tai prisidėjo prie trūkinėjimo, bet aš šiek tiek daugiau nei puse arbatinio šaukštelio dėjau kepimo miltelių. Kas liečia meduoliukus, tai jie pas mane nėra labai minkšti, bet tikrai ne kieti, nors ir jei būtų kietesni labai nepergyvenčiau juk yra kas ir kietus mėgsta, tokius būtent ir kepa, manau papuoši juos prieš šventes ir puikiai tiks dovanoms  mirksiukas.gif , o jei ir minštų nori pamaišymui iškepk dar ir pagal kokį kitą receptėlį ir turėsi visokių, visokiems skoniams  thumbup.gif  mirksiukas.gif A tiesa, kepiau tikrai apie kokias 8 min ir tikrai neilgiau.

Jau pabandziau kepti pagal cipciuko recepta wub.gif skanus labai,tik viena partija iskociojau per plonai-gavosi labai trapus,o kitus jau storai,tai tik iskepe buvo labai minkstuciai,o dabar jau sukieteje verysad.gif tikiuosi,kad suminkstes iki kaledu,nes nesinori dantu issilauzyti lotuliukas.gif o skonis tai tikrai ju geras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Aivute @ 2009 11 29, 22:15)
Vilmuze1, na jis jau ne meduoliukai, jo taip ilgai laikyti nemanau, kad reiketu, o kiek ilgiausiai galima laikyti nelabai ir zinau  g.gif , as tai ruosiuosi ji kepti pries kokias dvi ar tris dienas iki Kuciu (aisku valgysim tai per Kaledas), beje jis pastovejes pora dieneliu taip pat buna skanesnis nei ka tik iskepes  mirksiukas.gif . O kepti ji verta  drinks_cheers.gif, nes bent jau as tai laaaabai megstu simtalapius  essen.gif


Aciu uz atsakyma
Noriu as ji siusti i ispanija
Tai galvoju ar nesuges kol nukeliaus
bet gal neturetu g.gif
Atsakyti
[quote=Noelle,2009 11 30, 14:34]
Ačiū, Neryte, už sutrukinėjusių sausainukų receptuką. Mmmmm, skanumėlis.


Tikrų tikriausi fainuoliukai thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(vilmuze1 @ 2009 11 30, 15:54)
Aciu uz atsakyma
Noriu as ji siusti i ispanija
Tai galvoju ar nesuges kol nukeliaus
bet gal neturetu g.gif


Nemanau, kad sugest galėtų. Iškepk prieš pat siunčiant ir siųsk, ir viskas bus thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(999999999 @ 2009 11 30, 15:40)
Jau pabandziau kepti pagal cipciuko recepta wub.gif skanus labai,tik viena partija iskociojau per plonai-gavosi labai trapus,o kitus jau storai,tai tik iskepe buvo labai minkstuciai,o dabar jau sukieteje verysad.gif tikiuosi,kad suminkstes iki kaledu,nes nesinori dantu issilauzyti lotuliukas.gif o skonis tai tikrai ju geras thumbup.gif


Turėtų suminkštėti, pagal Cipciuką tai lyg kiek skaičiau vėliau (pastovėję) guminiai pasidaro mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aivute: 30 lapkričio 2009 - 15:55





Jau pabandziau kepti pagal cipciuko recepta wub.gif skanus labai,tik viena partija iskociojau per plonai-gavosi labai trapus,o kitus jau storai,tai tik iskepe buvo labai minkstuciai,o dabar jau sukieteje verysad.gif tikiuosi,kad suminkstes iki kaledu,nes nesinori dantu issilauzyti lotuliukas.gif o skonis tai tikrai ju geras

na as kepiau irgi pagal Cipciuko recepta,tai iskarto gavosi tokie guminiai,ir dabar po savaites tokie patys guminiai tik gal dar kvapnesni,labai skanus gavosi,dar tokiu neesu kepus.
Atsakyti