Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

QUOTE(*Keila* @ 2009 11 29, 19:35)
Sveikos kepejeles 4u.gif

As su tokiu klausimu. Kur jus perkat prieskonius meduoliams? Cia kazkuri buvo minejusi, kad pirko Dr Oetker firmos. Na nei Maximoj, nei Rimi, nei Iki nerandu g.gif

Aš tai pirkau Maximoj Kotany firmos.
Atsakyti
QUOTE(burbuliuke1 @ 2009 11 29, 19:35)
na man jie nesigavo zali, buvo labai graziai isipute, purus ir labai skanus, tiesa viena skarda uzlaikiau ir paskrudo, buvo kietoki ir nebe guminiai. Bet kiti buvo puikiai iskepe ir nesuzmeke  schmoll.gif nors is pradziu irgi galvojau bus puszaliai, nes isikele labai greitai, vos pagelto ir traukiau, tai maniau per tiek laiko nespes iskept, bet pavyko labai gerai  thumbup.gif

Tai gal ir man kitaip atrodys kai pastoves.Dabar tik pries pora val. kepti.Labai patiko kociot,nereikejo barstyt stalo-nelipo.Kociojau gal koki 0.6-0.7cm,o iskepusio storis apie 1.3cm.Kaip ir recepturoj biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dekoratyvine @ 2009 11 29, 20:40)
Aš tai pirkau Maximoj Kotany firmos.


Aciu lb 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aivute @ 2009 11 29, 21:03)


ir as tuo simtalapiu susidomejau
kiek laiko ji laikyti galima? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Delfija @ 2009 11 29, 18:56)
sveikos kepejeles, nu jusu kepiniai fantastiski... thumbup.gif as vakar bandziau egles tesla (nepamenu kuri mergaite buvo paskelbus recepteli), tokia kur super didele gaunas (ar 7 kg) ax.gif bandziau is 1/5 normos. Ir iskilo toks klausimelis...tesla tikrai super skani, tik gavos kietoka, ar ko per mazai? ar egle irgi reikia kaip meduolius dezutese atvesit... busiu dekinga uz atsakyma  ax.gif

Aš pernai kepiau, tai niekur specialiai uždarytos nelaikiau. Tešla gavosi kočiojama. O pati iškepus eglė trapi gaunasi.
Su šokoladiniu pertepimu gal truputį persistengiau ir perkaitinau, bet viskas puikai sustingo, tik puodą po to ilgokai mirkyt teko biggrin.gif
O užliejus saldžiarūgščiu glajum po kiek laiko eglė kažkiek "atnoko", bet vis tiek trapi išliko. Tikrai skanus ir įspūdingas kepinys smile.gif
Manau viską padarei gerai, tiesiog kai surinksi eglę ir ją apliesi, atsiskleis tikrasis jos skonis.
Atsakyti
Vilmuze1, na jis jau ne meduoliukai, jo taip ilgai laikyti nemanau, kad reiketu, o kiek ilgiausiai galima laikyti nelabai ir zinau g.gif , as tai ruosiuosi ji kepti pries kokias dvi ar tris dienas iki Kuciu (aisku valgysim tai per Kaledas), beje jis pastovejes pora dieneliu taip pat buna skanesnis nei ka tik iskepes mirksiukas.gif . O kepti ji verta drinks_cheers.gif, nes bent jau as tai laaaabai megstu simtalapius essen.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aivute: 29 lapkričio 2009 - 20:23
QUOTE(pince @ 2009 11 29, 10:17)
Noriu paklaust dėl to Japoniško pyrago:
Baltymus reikia plakti iki standžių ar užtenka tik paplakti ?
Ar galima dėti nemaltas aguonas,arba pertrinti blenderiu?


Na,atsakysiu ir aš, nes kepiau šį pyragą 4u.gif Aš ilgai plakiau baltymus, bet iki standžių putų man nesiplakė schmoll.gif Bet išėjo labai gerai viskas rolleyes.gif Aguonas tai aš maliau su blenderiu, ir pyragas gavosi labai skanus, ypač pastovėjęs dieną smile.gif

QUOTE(*Keila* @ 2009 11 29, 19:35)
Sveikos kepejeles 4u.gif

As su tokiu klausimu. Kur jus perkat prieskonius meduoliams? Cia kazkuri buvo minejusi, kad pirko Dr Oetker firmos. Na nei Maximoj, nei Rimi, nei Iki nerandu g.gif


Rimi dar šiandien mačiau kotany firmos arba aš ppati pirkau prieskonių parduotuvėlėje panoramoje ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Keila* @ 2009 11 29, 20:35)
Sveikos kepejeles 4u.gif

As su tokiu klausimu. Kur jus perkat prieskonius meduoliams? Cia kazkuri buvo minejusi, kad pirko Dr Oetker firmos. Na nei Maximoj, nei Rimi, nei Iki nerandu g.gif

As Kaune tai Hyper maxei pirkau mirksiukas.gif bet va vakar pati susimaliau ir gvazdikelius ir muskato riesuta pati patarkavau tai aromatas nepalyginamas schmoll.gif
Atsakyti
Aivute labai grazus tavo itruke sausainiai 4u.gif gal gali pasakyti ar ilgai saldei tesla?O pudra puikiai issilaike,man taip gerai nesigavo.Kepiau pagal Nerytes receptuka dar ir meduoliukus,bet jie man kietoki sakyciau,plonai nekociojau,o kepti apie 8min.Tikiuosi,kad iki kaledu suminkstes,nes nezinosiu kur toki kieki deti,jei dovanelem netiks g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 999999999: 29 lapkričio 2009 - 21:50
QUOTE(999999999 @ 2009 11 29, 21:50)
Aivute labai grazus tavo itruke sausainiai 4u.gif gal gali pasakyti ar ilgai saldei tesla?O pudra puikiai issilaike,man taip gerai nesigavo.Kepiau pagal Nerytes receptuka dar ir meduoliukus,bet jie man kietoki sakyciau,plonai nekociojau,o kepti apie 8min.Tikiuosi,kad iki  kaledu suminkstes,nes nezinosiu kur toki kieki deti,jei dovanelem netiks g.gif


Aičiū labai už pagyras ax.gif 4u.gif . Įtrūkusiu sausainukų tešlą šaldžiau apie 4 val su trupučiu labai knietėjo iškepti biggrin.gif . Pudra tikrai gerai išsilaikė, voliojau gana gausiai aš jos ant sausainukų, tai tikrai nedrėko ir išsilaikė, aišku ji ir iškepus sausainius dar kažkiek nubyra. Beje nežiau ar tai prisidėjo prie trūkinėjimo, bet aš šiek tiek daugiau nei puse arbatinio šaukštelio dėjau kepimo miltelių. Kas liečia meduoliukus, tai jie pas mane nėra labai minkšti, bet tikrai ne kieti, nors ir jei būtų kietesni labai nepergyvenčiau juk yra kas ir kietus mėgsta, tokius būtent ir kepa, manau papuoši juos prieš šventes ir puikiai tiks dovanoms mirksiukas.gif , o jei ir minštų nori pamaišymui iškepk dar ir pagal kokį kitą receptėlį ir turėsi visokių, visokiems skoniams thumbup.gif mirksiukas.gif A tiesa, kepiau tikrai apie kokias 8 min ir tikrai neilgiau.
Atsakyti
O gal galit pasakyti pagal kuri recepteli iskepti meduoliukai buna minksti g.gif
Atsakyti
QUOTE(minimaus @ 2009 11 29, 12:28)
Na iskepiau meduoliukus pagal Smulkmenos recepta  thumbup.gif SUPER meduoliai, man asmeniskai jie is visu bandytu receptu skaniausi. Beje dali cukraus keiciau medumi. Nu laaaabai man jie  thumbup.gif

Ačiū, minimaus, už atsiliepimus! Aš pilną kvapnią dėžę prikepiau, laukiu dekoravimo meto biggrin.gif
O iš savo to paties meduolinio recepto kepiau ir imbierinius sausainiukus - labai labai plonai iškočiojau, taurele išspaudžiau ir labai trumpai kepiau (bet sirupui negailėjau imbiero, jo tiesiog būtina daug!) - skanesni už "Presto"! blush2.gif Nu nes naminiai biggrin.gif Kitąsyk pabandyčiau sodos nedėti, kad nesipūstų, bus visai plonyčiai, ant liežuvio iškart ištirps thumbup.gif

Skanaus, minimaus!
Atsakyti