Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

QUOTE(burbuliuke1 @ 2009 11 29, 18:01)
tu zinai o as dabar galvoju gal skyresi del to kad vakar kepiau situos sausainius trecia partija, t.y. pries juos iskepiau pora partiju meduoliu ir tada jau sausainius, tai vakar orkaite buvo kaip reikiant ikaitus, o siandien ijungiau, tik ikaito ir kepiau.......tai sakau gal reikia ilgiau pakaitint atba didesne temperatura tada daryt? nes siandien vos idejau jau po poros minuciu pradejo cukraus pudra nykt, o ir suskilo stambiais ruozais per viduri ir viskas, o vakar suskilinejo smulkiais ruozeliais ir is visu pusiu. na dar paeksperimentuosiu ir matysiu kas ir kaip, nes neesu kulinare gera, kepu tik is receptu, tai su laiku matysiu  smile.gif


gali buti, kad ir nuo karscio priklauso... juk ne visos orkaites vienodai kepa

QUOTE(vilmuze1 @ 2009 11 29, 18:09)
Ir as siandien kepiau Nerytes meduolius
Gavosi super.Minkstuciai, issipute graziai.Skanu
Vakar iki nusipirkau formeles, tai isbandziau smile.gif
Visus isslapsciau visur. Idejau i plasmasini kibireli, ir stiklini sloikeli
Tikiuosi nesupelys ax.gif

bigsmile.gif dziaugiuosi, kad patiko

as irgi greitai kepsiu savuosius Kaledom rolleyes.gif

tikrai nesupelys 4u.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif
Na ka, kepiau ta storaji meduoli. Labai nusivyliau sad.gif Tikejausi, kad bus toks tikras tikras, kaip is parduotuves, o isejo toks...net nezinau, kaip pasakyti - keksas, kuriam truktu saldumo ir apskritai, ryskesnio skonio. Gaila, tiek daug vilciu i ji dejau biggrin.gif Tikiu, kad dajolu mamai jis kitaip iseina, nes yra idirbis ir turbut kazkokie niuansai, kuriu man, nepatyrusiai kepejai nepavyko pastebeti biggrin.gif Nebekepsiu as jo daugiau, geriau i savo mylima kekso tesla pridesiu visko daug daug daugiau ir pasidarysiu ji kalediska smile.gif
Butu smagu, kad kas nors dar pabandytu, gal geriau gautusi?
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2009 11 29, 19:31)
Na ka, kepiau ta storaji meduoli. Labai nusivyliau sad.gif Tikejausi, kad bus toks tikras tikras, kaip is parduotuves, o isejo toks...net nezinau, kaip pasakyti - keksas, kuriam truktu saldumo ir apskritai, ryskesnio skonio. Gaila, tiek daug vilciu i ji dejau biggrin.gif Tikiu, kad dajolu mamai jis kitaip iseina, nes yra idirbis ir turbut kazkokie niuansai, kuriu man, nepatyrusiai kepejai nepavyko pastebeti  biggrin.gif Nebekepsiu as jo daugiau, geriau i savo mylima kekso tesla pridesiu visko daug daug daugiau ir pasidarysiu ji kalediska smile.gif
Butu smagu, kad kas nors dar pabandytu, gal geriau gautusi?

Aš vakar kepiau tą meduolį,man irgi neišėjo toks kokio norėjau.Nesigavo purus ir nepakankamai iškilo.Trūko purumo,šiandin vietoje imbierinių pyragėlių tešlą supyliau į kekso formaą ir gavosi kaip keksas skanesnis nei vakar keptas meduolis. ax.gif
Atsakyti
Prikepiau guminiu meduoliuku pagal cipsiuka net is dvigubos normos.Dabar lauksiu kas atsakys-ar galiu laikyt juos iki Kaledu?Nesupelys?Tuos plonus ir kietus,tai zinau,kad galima islaikyt,o situ tai vidus zalias...
Atsakyti
kaip suprasti zalias vidus? kepiau meduolius pagal Cipciuka ir nebuvo zalias vidus g.gif . O laikyti tikrai gali iki kaledu. tikrai nieko jiems neatsitiks.
Atsakyti
sveikos kepejeles, nu jusu kepiniai fantastiski... thumbup.gif as vakar bandziau egles tesla (nepamenu kuri mergaite buvo paskelbus recepteli), tokia kur super didele gaunas (ar 7 kg) ax.gif bandziau is 1/5 normos. Ir iskilo toks klausimelis...tesla tikrai super skani, tik gavos kietoka, ar ko per mazai? ar egle irgi reikia kaip meduolius dezutese atvesit... busiu dekinga uz atsakyma ax.gif
Atsakyti
Sveikutes mirksiukas.gif , jusu teismui pirmieji bandymai 4u.gif

imbieriniai sausainiukai, nepamenu pagal kurios recepteli blush2.gif
[attachmentid=189109]

meduoliukai, pagal Nerytes recepteli ACIU jai 4u.gif , gavosi pakankamai minksti, nes tesla kociojau neplonai
[attachmentid=189110]

na ir sutrukineje sokoladiniai sausainukai, taip pat ACIU Nerytei uz recepta
[attachmentid=189111]
[attachmentid=189112]

Viska dariau pirma karta, meduoliukai dar nepuosti, puosiu savaitei likus iki Kuciu, imbieriniai sausaineliai taip pat bus dovanoms, na o sokoladinius sausainius tikrai dar karteli gaminsiu pries Kucias, nes ir skonis ir isvaizda man patiko ax.gif.

Papildyta:
Na ir dar idedu (kadangi jis jau siptalapiu temoje) nuorodele su bandymu iskepti simtalapi, tai taip pat pirmas kartelis ji kepant. Taciau Kaledoms tikrai kepsiu ir ji, tiksliau du nes vienas bus mano tevams, kitas vyro tevams, todel labai noreciau, kad pavyktu blush2.gif

Nuoroda http://www.supermama...2#entry32545472
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2009 11 29, 20:31)
Sveikos smile.gif
Na ka, kepiau ta storaji meduoli. Labai nusivyliau sad.gif Tikejausi, kad bus toks tikras tikras, kaip is parduotuves, o isejo toks...net nezinau, kaip pasakyti - keksas, kuriam truktu saldumo ir apskritai, ryskesnio skonio. Gaila, tiek daug vilciu i ji dejau biggrin.gif Tikiu, kad dajolu mamai jis kitaip iseina, nes yra idirbis ir turbut kazkokie niuansai, kuriu man, nepatyrusiai kepejai nepavyko pastebeti  biggrin.gif Nebekepsiu as jo daugiau, geriau i savo mylima kekso tesla pridesiu visko daug daug daugiau ir pasidarysiu ji kalediska smile.gif
Butu smagu, kad kas nors dar pabandytu, gal geriau gautusi?

na.....gal yra kazkoks niuansas....na zinot,kai kurios kepejos isduoda recepta,bet ima ir "uzmirsta" paminet koki tai niuansa,kuris pasirodo ir yra kepinio "vinis" rolleyes.gif

QUOTE(d-oncek @ 2009 11 29, 20:44)
Prikepiau guminiu meduoliuku pagal cipsiuka net is dvigubos normos.Dabar lauksiu kas atsakys-ar galiu laikyt juos iki Kaledu?Nesupelys?Tuos plonus ir kietus,tai zinau,kad galima islaikyt,o situ tai vidus zalias...

jei vidus zalias,tai meduoliai neiskepe.O iskepe meduoliai gali ilgai stovet.Sitas klausimas ir atsakymas i ji kiekvienam puslapi,bet moterys vis klausia ir klausia to paties,lyg specialiai nematytu atsakymo keliais postais auksciau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(GūGa @ 2009 11 29, 19:31)
Sveikos smile.gif
Na ka, kepiau ta storaji meduoli. Labai nusivyliau sad.gif Tikejausi, kad bus toks tikras tikras, kaip is parduotuves, o isejo toks...net nezinau, kaip pasakyti - keksas, kuriam truktu saldumo ir apskritai, ryskesnio skonio. Gaila, tiek daug vilciu i ji dejau biggrin.gif Tikiu, kad dajolu mamai jis kitaip iseina, nes yra idirbis ir turbut kazkokie niuansai, kuriu man, nepatyrusiai kepejai nepavyko pastebeti  biggrin.gif Nebekepsiu as jo daugiau, geriau i savo mylima kekso tesla pridesiu visko daug daug daugiau ir pasidarysiu ji kalediska smile.gif
Butu smagu, kad kas nors dar pabandytu, gal geriau gautusi?


matai visu skonis skirtingas, vienam patinka saldziai, kitam suriai ir t.t. As asmeniskai neesu nei vireja nei kepeja bet megstu isbandyti ivairius receptelius, ir galiu pasakyti kad labai labai retai man pavyksta is pirmo sykio pasigaminti taip kad tiktu mano skoniui, dazniausiai pirma syki iskepus atsirenku ko man truksta, ko per daug, kazko kartais idedu papildomai, kazko atsisakau, ir taip "tobulinu" receptuka kol gaunasi pagal mano skoni. Kol kas sito pyrago nebandziau bet zadu pabandyti, paziuresiu kaip gausis. Jei tau truksta saldumo pridek daugiau cukraus ar medaus, jei truksta skonio pabandyk kazkokiu prieskoniu, gal aguonu, na pagal savo skoni, juk gali paeksperimentuot 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamkaa @ 2009 11 29, 18:47)
kaip suprasti zalias vidus? kepiau meduolius pagal Cipciuka ir nebuvo zalias vidus  g.gif . O laikyti tikrai gali iki kaledu. tikrai nieko jiems neatsitiks.

Na,Ta guma gaunasi nuo to neiskepusio viduriuko.Bet miltai zali tikrai nesijaucia.Jei tai butu pyragas,tai sakytume susmeges.Juk jei tik truputi ilgiau pakepa nebuna guminiai.Bet seima ivertino-o tai svarbiausia,maisysiu kada glaju ir vaikai gales puost 4u.gif
Atsakyti
Sveikos kepejeles 4u.gif

As su tokiu klausimu. Kur jus perkat prieskonius meduoliams? Cia kazkuri buvo minejusi, kad pirko Dr Oetker firmos. Na nei Maximoj, nei Rimi, nei Iki nerandu g.gif
Atsakyti
QUOTE(d-oncek @ 2009 11 29, 20:15)
Na,Ta guma gaunasi nuo to neiskepusio viduriuko.Bet miltai zali tikrai nesijaucia.Jei tai butu pyragas,tai sakytume susmeges.Juk jei tik truputi ilgiau pakepa nebuna guminiai.Bet seima ivertino-o tai svarbiausia,maisysiu kada glaju ir vaikai gales puost 4u.gif


na man jie nesigavo zali, buvo labai graziai isipute, purus ir labai skanus, tiesa viena skarda uzlaikiau ir paskrudo, buvo kietoki ir nebe guminiai. Bet kiti buvo puikiai iskepe ir nesuzmeke schmoll.gif nors is pradziu irgi galvojau bus puszaliai, nes isikele labai greitai, vos pagelto ir traukiau, tai maniau per tiek laiko nespes iskept, bet pavyko labai gerai thumbup.gif
Atsakyti