Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

Aciu visom uz patarimus kepant Namuka 4u.gif 4u.gif , pirma karta kepiau, na bet kiti kartai manau labiau pavyks, o sta cia parodysiu kas gavosi blush2.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(pince @ 2009 11 29, 10:17)
Noriu paklaust dėl to Japoniško pyrago:
Baltymus reikia plakti iki standžių ar užtenka tik paplakti ?
Ar galima dėti nemaltas aguonas,arba pertrinti blenderiu?


Del baltymu. Kadangi baltymai plakasi be cukraus, o vieni patys, tai man jie net nesusiplake iki tu standziu putu, vistiek buvo tokie apyskysciai, bet visteik kazkaip jie issikele ir pasidare balti g.gif
O del aguonu, taigi jos permaltos issikiria ta savo pieneli, jei tu desi cielas, tai nebus is ju jokios naudos ir skonio... As maliau su kavamale.
Papildyta:
Bet is manes dar tokia kepeja, tai per daug kasko patart negaliu biggrin.gif pati nesenai pradejau kaska kept blush2.gif
Atsakyti
koks mielas namelis wub.gif Man kaip tik patinka tokie neidealus nameliai... matosi kad ranku darbas, o ne produkcija
Nera ko pergyventi, kitas kartas bus geresnis wink.gif
Atsakyti
Sveikos,

aš su tokiu blondinišku klausimu ax.gif Ar galima iš tos meduolinės tešlos (iš kurios kočiojate eglutes ir t.t. ) daryti paprastus apvalius meduoliukus? T.y. tešlos nekočioti, o padaryti kamuoliukus ir kepti? Ar jie nebus kieti?

Visas reikalas tame, kad kelis metus iš eilės kepu ir dovanoju tuos iškočiotus meduolius..O šiais metais sugalvojau, jog reikia kažko apvalaus, minkšto ir kvepiančio Kalėdomis smile.gif Puikiai tiktų Nerytės sutrūkę sausainiai, bet jie šokoladiniai, o man norisi imbierinių..
Atsakyti
as manau,kad tikrai galima daryti meduoliukas,o i vidu ideti siurpriza,galetu buti dziovinta slyva su riesutu viduje,na aisku cia skonio reikalas.
Atsakyti
Sveikos kepejeles, ateinu ir as pasipasakot kas man gavosi is kepiniu 4u.gif
vakar kepiau cipsiuko guminius meduolius, labai lengvai pasigamina, iskepe puikiai, seimynai labai patiko thumbup.gif kociojau storokus, nes norejau kad butu smarkiau isipute, gavosi labai grazus ir mieli, sudejau i induka veliau isdekoruosiu. taip pat kepiau owly meduolius, irgi gavosi neblogai, tik tesla buvo sunkoka iskocioti susalusia, ir siek tiek kietoki, bet usdejau i induka ir tikiuosi suminkstes, nors ir kieti skoni tikrai puiku turejo thumbup.gif na ir taip pat kepiau nerytes sutrukusius sokoladinius sausainius. Kepiau juos per du kartus, kadangi vakar pasidariau tesla, dali jos ikisau i kamera o dali i saldytuva. Tuos is kameros isimiau po 3 valandu, ir iskepiau iskart po owly meduoliu, gavosi labai grazus puikus sausainiukai, graziai sutrukinejo, pudra niekur nedingo thumbup.gif isvaizda 10 balu, bet skonis man per daug saldu, kita syki kepsiu su maziau cukraus, ir gal maziau sokolado desiu, nes tikrai per saldu. o kita partija kepiau siandien ryte, tesla stovejo per nakti saldytuve, ir gavosi nelabai grazus, kazkur dingo cukraus pudra, sutrukinejo irgi nelabai graziai unsure.gif tai nezinau kodel taip idomiai, nes tesla tai to paties gaminimo, tik ilgiau stovejo saldytuve. kita syki palaikysiu 2-3 valandas kameroj ir kepsiu, ir kaip jau sakiau desiu maziau cukraus, nors cia be abejo skonio reikalas. Visumoj likau patenkinta kepinukais, kita diena isbandysiu ir daugiau receptuku, nors mano brolis jau juokiasi is manes kad turbut pardavinet nesiu sitiek prisikepus lotuliukas.gif
Atsakyti
Genda, superinis namukas 4u.gif toks apserksnijes, ir langiukai kaip graziai "istiklinti" thumbup.gif

As uzsikreciau meduoliais irgi doh.gif ieskosiu formeliu ir prieskoniu, kepsiu tikrai smile.gif O jus dabar issikepusios laikysit juos iki kaledu? o laikot dekoruotus ar ir dekoruosit pries pat sventes? g.gif
Atsakyti
Siandien ambasadorieniu mugeje pirkau amerikietisko kekso. Dieviskas skonis wub.gif

Gal kuri zinote tokio ar panasaus receptuka ax.gif
Atsakyti
QUOTE(SeSe @ 2009 11 29, 12:12)
Sveikos,

aš su tokiu blondinišku klausimu  ax.gif Ar galima iš tos meduolinės tešlos (iš kurios kočiojate eglutes ir t.t. ) daryti paprastus apvalius meduoliukus? T.y. tešlos nekočioti, o padaryti kamuoliukus ir kepti? Ar jie nebus kieti?

jei padarysi rutuliukus manau neiskeps vidus, o pavirsius prades degti... nebnet pasidarytum skystesne (grietines tirstumo) tesla... kociojama tesla perkieta rutuliukams (cia mano nuomone) 4u.gif

QUOTE(burbuliuke1 @ 2009 11 29, 12:48)
na ir taip pat kepiau nerytes sutrukusius sokoladinius sausainius. Kepiau juos per du kartus, kadangi vakar pasidariau tesla, dali jos ikisau i kamera o dali i saldytuva. Tuos is kameros isimiau po 3 valandu, ir iskepiau iskart po owly meduoliu, gavosi labai grazus puikus sausainiukai, graziai sutrukinejo, pudra niekur nedingo  thumbup.gif isvaizda 10 balu, bet skonis man per daug saldu, kita syki kepsiu su maziau cukraus, ir gal maziau sokolado desiu, nes tikrai per saldu. o kita partija kepiau siandien ryte, tesla stovejo per nakti saldytuve, ir gavosi nelabai grazus, kazkur dingo cukraus pudra, sutrukinejo irgi nelabai graziai  unsure.gif tai nezinau kodel taip idomiai, nes tesla tai to paties gaminimo, tik ilgiau stovejo saldytuve. kita syki palaikysiu 2-3 valandas kameroj ir kepsiu, ir kaip jau sakiau desiu maziau cukraus, nors cia be abejo skonio reikalas. Visumoj likau patenkinta kepinukais, kita diena isbandysiu ir daugiau receptuku, nors mano brolis jau juokiasi is manes kad turbut pardavinet nesiu sitiek prisikepus  lotuliukas.gif

g.gif kaip idomiai... juk tesla to pacio gaminimo, tik skyresi atsaldymas... as laikiau saldytuve ir kaip matyti rezultatas irgi puikus g.gif
o del saldumo tai skonio reikalas, jau rasiau bloge, kad jei nemegstat labai saldziai reiktu mazinti cukraus kieki 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nerytė: 29 lapkričio 2009 - 14:59
QUOTE(Erkesta @ 2009 11 29, 14:26)

As uzsikreciau meduoliais irgi  doh.gif  ieskosiu formeliu ir prieskoniu, kepsiu tikrai smile.gif O jus dabar issikepusios laikysit juos iki kaledu? o laikot dekoruotus ar ir dekoruosit pries pat sventes?  g.gif

Kadangi šeimyna-smaližių,tai jau tris kartus meduoliukus kepiau ir vis nelieka.Va dabar jau trečią kartą imbierinius pyragėlius kepu irgi labai skanu. thumbup.gif Dar į darbus išsinešame,tai kalėdoms net nežinau kada teks kepti? blush2.gif Vis dar viskas suvalgoma,išskyrus kalėdinį pyragą,kažkaip visi jį pamiršo. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 11 29, 15:59)
jei padarysi rutuliukus manau neiskeps vidus, o pavirsius prades degti... nebnet pasidarytum skystesne (grietines tirstumo) tesla... kociojama tesla perkieta rutuliukams (cia mano nuomone) 4u.gif
g.gif kaip idomiai... juk tesla to pacio gaminimo, tik skyresi atsaldymas... as laikiau saldytuve ir kaip matyti rezultatas irgi puikus g.gif
o del saldumo tai skonio reikalas, jau rasiau bloge, kad jei nemegstat labai saldziai reiktu mazinti cukraus kieki 4u.gif


tu zinai o as dabar galvoju gal skyresi del to kad vakar kepiau situos sausainius trecia partija, t.y. pries juos iskepiau pora partiju meduoliu ir tada jau sausainius, tai vakar orkaite buvo kaip reikiant ikaitus, o siandien ijungiau, tik ikaito ir kepiau.......tai sakau gal reikia ilgiau pakaitint atba didesne temperatura tada daryt? nes siandien vos idejau jau po poros minuciu pradejo cukraus pudra nykt, o ir suskilo stambiais ruozais per viduri ir viskas, o vakar suskilinejo smulkiais ruozeliais ir is visu pusiu. na dar paeksperimentuosiu ir matysiu kas ir kaip, nes neesu kulinare gera, kepu tik is receptu, tai su laiku matysiu smile.gif
Atsakyti
Ir as siandien kepiau Nerytes meduolius
Gavosi super.Minkstuciai, issipute graziai.Skanu
Vakar iki nusipirkau formeles, tai isbandziau smile.gif
Visus isslapsciau visur. Idejau i plasmasini kibireli, ir stiklini sloikeli
Tikiuosi nesupelys ax.gif
Atsakyti