Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

QUOTE(Nerytė @ 2009 11 28, 10:13)
dziaugiuosi, kad sokoladiniai patiko wink.gif graziai sutrukinejo? o pudra irgi laikosi?

o skylutes darau pries kepant  4u.gif

taip labai graziai sutrukinejo ir pudra laikesi thumbup.gif
Atsakyti
Mergaites, meduoline tesla del medaus limpa ir trukineja kociojant, todel ir patariama gerai atsaldyti. Pas mane saldytuve 3 dienas isstovejo, labai gerai kociojosi thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif Kas kepete Nerytes meduolius,mazdaug kokio storio tesla kociojote ? ax.gif
Atsakyti
Mergaites,gal galite pasufleruoti kur ieskoti Bea ir cipsiuko meduoliu receptu,nes nerandu doh.gif
Atsakyti
Pirmam puslapy šios temos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(audiga @ 2009 11 28, 19:30)
Pirmam puslapy šios temos  4u.gif

Aciu jau radau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Will @ 2009 11 28, 10:38)
Sakyk, ar Tavo meduoliai tokio pat minkštumo?  g.gif

Eglutės žaisliukai superiniai  wub.gif

ne jie kietesni, sausainiai daugiau i trapuma, o meduoliai i minkstuma.

dekui 4u.gif

QUOTE(minimaus @ 2009 11 28, 15:47)
taip labai graziai sutrukinejo ir pudra laikesi  thumbup.gif

thumbup.gif super!

QUOTE(*sniegena* @ 2009 11 28, 16:36)
4u.gif  Kas kepete Nerytes meduolius,mazdaug  kokio storio tesla kociojote ?  ax.gif

kocioj 2-4 mm storio.... as taip kocioju ir man pasipucia buna apie 5 mm.
nors merginos rase, kad joms labai issipucia
Atsakyti
Labas mergyckos 4u.gif

Vakar is puses normos kepiau pabandymui "Japoniska aguonu - obuoliu pyraga", tai likau be galo patenkinta ir suzaveta thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Kaledoms 1 jau 100% uzsakytas daryt kepinys biggrin.gif
Taip pat kepiau meduoliukus kaip ir is cia : http://www.tastyart....ai-briedziukai/ irgi labai skanus smile.gif
user posted image
Bet gavosi gan kieti po visko unsure.gif na, bet cia nevalgymui, bandysiu kabint ant egles lotuliukas.gif
Kiek prisiskaiciau apie meduolius is 4 ir 5 temos, tai tikriausiai kepsiu Nerytės meduolius smile.gif Na, bet visumoje Kaledoms daaaaaaaaaaug planu biggrin.gif ir vienas pyragas ir kitas ir keksas ir namelis ir sausainiai ir meduoliai, oi kaip smagu bigsmile.gif
Beje, viena forumiete gera minti man pakiso bigsmile.gif Ji minejo, kad bandys klijuoti nameli karamele, tai as neklijuosiu karamele, bet darysiu is tos karameles langelius, iskart tesloje ispjausiu langelius, kai iskeps pasidarysiu ta karamele ir iliesiu i "langu vieta" ( stiklinsiu lotuliukas.gif ) turetu gal gautis g.gif
Atsakyti
Sveikos kepejos 4u.gif . As jau pilna kartonine (didele) deze prisikroviau keptu egluciu, briedziu... dovanosiu tokius didelius meduolius bigsmile.gif , bet iskilo toks klausimukas, o kada geriausia puosti glajumi kai nori kaledoms, o ne iskart suvalgyti g.gif .
Atsakyti
QUOTE(Schino @ 2009 11 29, 00:27)
Labas mergyckos  4u.gif

Vakar is puses normos kepiau pabandymui "Japoniska aguonu - obuoliu pyraga", tai likau be galo patenkinta ir suzaveta  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  Kaledoms 1 jau  100% uzsakytas daryt  kepinys biggrin.gif
Taip pat kepiau meduoliukus kaip ir is cia : http://www.tastyart....ai-briedziukai/ irgi labai skanus  smile.gif
user posted image
Bet gavosi gan kieti po visko  unsure.gif  na, bet cia nevalgymui, bandysiu kabint ant egles  lotuliukas.gif
Kiek prisiskaiciau apie meduolius is 4 ir 5 temos, tai tikriausiai kepsiu Nerytės meduolius smile.gif Na, bet visumoje Kaledoms daaaaaaaaaaug planu biggrin.gif ir vienas pyragas ir kitas ir keksas ir namelis ir sausainiai ir meduoliai, oi kaip smagu  bigsmile.gif
Beje, viena forumiete gera minti man pakiso  bigsmile.gif  Ji minejo, kad bandys klijuoti nameli karamele, tai as neklijuosiu karamele, bet darysiu is tos karameles langelius, iskart tesloje ispjausiu langelius, kai iskeps pasidarysiu ta karamele ir iliesiu i "langu vieta" ( stiklinsiu  lotuliukas.gif  ) turetu gal gautis  g.gif

Noriu paklaust dėl to Japoniško pyrago:
Baltymus reikia plakti iki standžių ar užtenka tik paplakti ?
Ar galima dėti nemaltas aguonas,arba pertrinti blenderiu?
Atsakyti
Na iskepiau meduoliukus pagal Smulkmenos recepta thumbup.gif SUPER meduoliai, man asmeniskai jie is visu bandytu receptu skaniausi. Beje dali cukraus keiciau medumi. Nu laaaabai man jie thumbup.gif
Atsakyti
sveikutės, atnešu ir aš savo meduoliukus. kepiau pagal iki.lt receptą ,, išėjo labai skanūs,
aš kepiau iš pusės normos ,tai gavosi 4 skardos man meduolių.

Meduoliukai

reikės:
3 kiaušinių
240g cukraus
200g margarino
300g dirbtinio medaus
640 kvietiniu miltu
4g sodos
1 šaukštelis citrinų sulčių
6 vnt. gvazdikėlių
45 g kakavos miltelių
1 apelsino žievelės
1 citrinos žievelės
aš vietoj sodos dėjau kepimo miltelius, ir vietoj gvazdikėliu dejau meduolių prieskonių šaukšelį.
Darbo eiga :
Smulkia tarka nutarkuokite apelsino ir citrinos žieveles. Kiaušinius išplakite su cukrumi, kol taps purūs ir neliks cukraus kruopelių.
Margariną dėkite į puodą ir lydykite nedidelėje kaitroje. Pilkite medų, kaitindami pamaišykite, kad medus gerai pasiskirstytų ir masė taptų vientisa.
Sodą užpilkite šlakeliu citrinos sulčių, kad suputotų.
Į kiaušinių plakinį po truputį pilkite skystą margariną su medumi ir plakite. Nenustodami plakti berkite miltus, apelsino ir citrinos žieveles, gvazdikėlius, gesintą sodą, kakavą.
Tešlą gerai išmaišykite, kad taptų vientisa , ir statykite pusvalandžiui į šaldytuvą.
Tada iškočiokite tešlos lakštus ir išpjaukite norimos formos meduolius. Kai kočiosite tešlą, išimkite iš jos gvazdikėlius.
Dėkite meduolius ant sviestinio popieriaus ir kepkite apie 10-15 minučių 150 laipsnių karščio orkaitėje.
Skanaus!

beje, jie iškepę buvo kietoki, tačiau kuo ilgiau stovi ,jie vis minkštėja 4u.gif

va kas gavos :

user posted image
Atsakyti