Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdiniai skanumynai

QUOTE(minimaus @ 2009 11 27, 23:29)
Na va Nerytes sokoladiniai sausainiai jau iskepti ir beveik suvalgyti  tongue.gif  tongue.gif  Vyrui labai patiko thumbup.gif Dar tik konjako pyliau i tesla, manau kad ir smulkinti migdolai pakepinti i juos labai tiktu  rolleyes.gif
Neryte o tu tiems meduoliams kur kabinsi ant egles skylutes kur vert kaspina pries kepant darai? nu cia aisku labai jau protingas klausimas bet atsakyk man blondinei  flirt.gif

dziaugiuosi, kad sokoladiniai patiko wink.gif graziai sutrukinejo? o pudra irgi laikosi?

o skylutes darau pries kepant 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2009 11 27, 21:54)
hm... nezinau kodel sudreko

gaila, kad nesigavo  doh.gif

o stai cia mano pusproduktis - bea meduoliai su kai kuriais nukrypimais... bus dar perristi kaspineliais ir keliaus ant kaledines eglutes


ai, čia smulkmena, aš sakau, kad pavyko tongue.gif tokio įspūdingo vaizdo, aišku, nebuvo, bet skonis superinis ir sutrūkinėjo thumbup.gif Dar pamąsčiau, kad gal temperatūra per žema buvo, nes pas mane pažymėta 150 ir 200, tai aš iš akies taikiau, paskui stebėjau, kad netrūkinėja ir ilgiau pakepiau ax.gif
Vyras sakė, kad labai skanūs sausainiai thumbup.gif
Sakyk, ar Tavo meduoliai tokio pat minkštumo? g.gif

Eglutės žaisliukai superiniai wub.gif

QUOTE(akvilyte @ 2009 11 28, 08:51)
bibi tuos maziukus tokius... dejau cielus nes kur sutraiškiau tai laaaabai  sutirpo it labai plonas sluoksnis gavosi... bandysiu siandien dar bompani paieškot (kazkaip seniai nemačiau jų niekur pirkt) gal skaidresni bus  g.gif prieš žviesą tai vaizdas tikrai labai gražus... bet šiaip tai nieko įspūdingo  cool.gif  kazkaip didesnio efekto tikėjausi  lotuliukas.gif

Ačiū 4u.gif Reikės paieškoti, nes tų bon pari vyras RIMI ieškojo, nerado schmoll.gif
Atsakyti
labutis

tik ka bandziau kepti meduolius recepta.. tik vietoj margarino dejau sviesta. nu gevosi teshla balalaika sad.gif idejau kepti, bet apie forma padarymo nera net kalbos sad.gif tokia limpanti teshla, kad vos sudejau i skarda .. dar miltu, net dadejau galvojau pagerins situacija bet nieko ..
ka ne taip dariau??? ar galejo buti, kad cia taip sviestas sugadino reikala?

receptas shitas
500 g miltu
100 g margarino
200 g medaus
200 g cukraus
2 kiaušiniai
kepimo milteliai
arbatinis šaukštelis prieskoniu mišinio (gvazdikeliai..)

vaikai taip lauke daryti formeles ish teshlos doh.gif nu sakiau kita kart pasiseks teshla cool.gif
Atsakyti
Oho kiek nauju graziu meduoliuku pridejot thumbup.gif
norejau paklausti, o su kuo tepat glaju ant meduoliu, kad visas lygiai pasidengia? gal su teptuku?
Atsakyti
QUOTE(glinglingas @ 2009 11 28, 13:35)
labutis

tik ka bandziau kepti meduolius recepta.. tik vietoj margarino dejau sviesta. nu gevosi teshla balalaika sad.gif idejau kepti, bet apie forma padarymo nera net kalbos sad.gif tokia limpanti teshla, kad vos sudejau i skarda .. dar miltu, net dadejau galvojau pagerins situacija bet nieko ..
ka ne taip dariau???  ar galejo buti, kad cia taip sviestas sugadino reikala?

receptas shitas
500 g miltu
100 g margarino
200 g medaus
200 g cukraus
2 kiaušiniai
kepimo milteliai
arbatinis šaukštelis prieskoniu mišinio (gvazdikeliai..)

vaikai taip lauke daryti formeles ish teshlos  doh.gif  nu sakiau kita kart pasiseks teshla  cool.gif


Aš visada pagal šį receptą daru su sviestu ir visada gaunasi. Gal neatšaldėte tešlos, nes tik sumaišyta jinai būna labai lipni ir minkšta? mirksiukas.gif
Atsakyti
jau ishemiau meduoli niu labai skanu. ishspaudem ishtisa meduoli formelem ir viskas. tik aishku jau ne tokie kaip butu ishkart orma padaryta

laikiau shaldytuve 1 val. ji nesigavo skysta tokia kietesne bet laaabai lipni sad.gif formele uzdejus jau neatkrapshtai nes prilimpa kaip guma skysta butu sad.gif
gal kad kaimishki kiaushiniai? nu nesuprantu visko dejau kiek reikia g.gif
Atsakyti
Galiu duot viena patarima, kad neliptu formeles prie teslos. Spaudziant sausainius ar demuoliukus formeles kaskart reikia ikisti i miltus.
Atsakyti
aciu. tik jauciu ir tai nebutu padeja g.gif gal kokias dvi valandas laikyti tam shaldytuve bandysiu smile.gif

aciu uz patarimus

i antra partija pridejau spanguoliu irgi liuks gavosi skonis thumbup.gif
Atsakyti
padekit, iskepiau namuka, bet nemoku suklijuoti niekas man ten nesilaiko doh.gif , patarkite kuom klijuoti verysad.gif dariau 3 baltymai 300g.cukrapudros ir 1saukstas citinos sulciu, man labai skysta ten gavosi ir niekas nelimpa verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Genda @ 2009 11 28, 16:49)
padekit, iskepiau namuka, bet nemoku suklijuoti niekas man ten nesilaiko doh.gif , patarkite kuom klijuoti verysad.gif dariau 3 baltymai 300g.cukrapudros ir 1saukstas citinos sulciu, man labai skysta ten gavosi ir niekas nelimpa verysad.gif


Reikia d4ti daug daugiau cukraus pudros
Atsakyti
QUOTE(glinglingas @ 2009 11 28, 13:35)
labutis

tik ka bandziau kepti meduolius recepta.. tik vietoj margarino dejau sviesta. nu gevosi teshla balalaika sad.gif idejau kepti, bet apie forma padarymo nera net kalbos sad.gif tokia limpanti teshla, kad vos sudejau i skarda .. dar miltu, net dadejau galvojau pagerins situacija bet nieko ..
ka ne taip dariau???  ar galejo buti, kad cia taip sviestas sugadino reikala?



as va ka tik 1,5 normos iskepiau is sitos teslos. kepiau ir su sviestu, ir su margarinu, man jokio skirtumo. ir kiausiai kaimiski. g.gif jei matau, kad limpa tesla, dar daugiau miltu pasibarstau ant padekliuko, ir ant "blyno", ir normaliai issikocioja. iskepiau puse kibiro meduoliu thumbup.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Genda @ 2009 11 28, 14:49)
dariau 3 baltymai 300g.cukrapudros

tai kad cia labai daug ax.gif pudros pidros pudros...

aš tai pernai dar su dantu krapštukais susmaigsciau ax.gif jų nesimatė bet puikiai laikesi ax.gif
Atsakyti