Įkraunama...
Įkraunama...

kepurės, skarelės, skrybelaitės

Pilveliukai - saunuole thumbup.gif , dar nebuvau maciusi su kabliuku isnertu pynu, super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

o visoms mane pagyrusioms po 4u.gif 4u.gif 4u.gif aciukas mergytes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikutės gražiausių kepurėlių mezgėjos mirksiukas.gif
Atnešu šiąnakt gimusią žieminukę sau
user posted image
user posted image
Atsakyti
Siaip ne taip pagavau ir nufotkinau savo mazaji monstriuka lotuliukas.gif tai cia mano kaip ir antroji kepure, bet butent tokia mezgiau pirmakart, tai tokia kreivoka gavosi doh.gif + salikelis
user posted image
user posted image

o cia viskas mano busimam sunenui/duktereciai ax.gif viska isskyrus salikeli mezgiau pirmakart blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Cia vasara neriau, drauges dukrai 4u.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lika_s: 15 gruodžio 2009 - 16:13
Dar viena mano narplionė
user posted image
Atsakyti
Cia savo mazylei panarpliojau ant greicio.kepuryte is dvigubo siulo, o salikiukas is viengubo. Tai truputi skiriasi.
user posted image
user posted image
user posted image ax.gif
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 12 15, 08:15)
Sveikutės gražiausių kepurėlių mezgėjos  mirksiukas.gif
Atnešu šiąnakt gimusią žieminukę sau
user posted image
user posted image

Labai graži kepurytė thumbup.gif
Panašią sau noriu megztis ir aš, tik ten daugiau blogųjų akių rašto, paveiksliukas buvo su rudu modeliuku, nežinau ar suprantat apie ką kalbu, nes neturiu dar teisės įkelti nuotrauką, bet gal kuri turi mezgimo schemą?
Atsakyti
Julytukas labai grazus komplektukas 4u.gif
Atsakyti
almara kokia miela kepuryte!!! 4u.gif

AURELA komplektukas labai grazus!!! 4u.gif
Atsakyti
Laba diena, gal kas nors žinote, kaip numegzti maždaug tokią kepurę? ax.gif g.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(...little mary... @ 2009 12 16, 16:26)
Laba diena, gal kas nors žinote, kaip numegzti maždaug tokią kepurę?  ax.gif  g.gif



Labas, cia biski modelis panasus ax.gif user posted image
jei tinka turiu aprasyma smile.gif
Papildyta:
user posted image
prasom ,kad tik tiktu ax.gif
Atsakyti
ačiū diedeliausias, aš išgelbėta 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

tikiuosi gausis ir galėsiu pademonstruot galutinį rezultatą, o tai aš tokia pradedančioji skaityčiausi doh.gif

tiesa, galiu pademonstruot vieną darbą blush2.gif tokis pirmas vargtas ir suvargtas doh.gif ax.gif user posted image
Atsakyti