Įkraunama...
Įkraunama...

kepurės, skarelės, skrybelaitės

murce,vaidutia,juratike labai grazios kepurytes thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2010 03 20, 12:26)
Murce,niu jau tikrai labai grazu wub.gif

O cia mano dar viena


kaip grazu wub.gif reiks gal ir man pabandyt dukrelei kazka nunarpliot wub.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2010 03 20, 11:26)
Murce,niu jau tikrai labai grazu wub.gif

O cia mano dar viena
user posted image



labai grazu smile.gif as norejau paklausti, kaip padaryti tas juosteles vertikalias? blush2.gif niekaip nesuprantu... noriu kazka panasaus savo mazajai nunarpliot smile.gif aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(susypsena @ 2010 03 21, 11:17)
labai grazu smile.gif as norejau paklausti, kaip padaryti tas juosteles vertikalias?  blush2.gif  niekaip nesuprantu... noriu kazka panasaus savo mazajai nunarpliot smile.gif aciu  4u.gif

stai taip smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(susypsena @ 2010 03 21, 11:17)
kaip padaryti tas juosteles vertikalias?  blush2.gif

pirmoj šios temos žinutėje yra įdėtas beretės aprašymas user posted image jos pagrindu ir gali nerti savo mažiukei kepuriuką, ten yra platinimo schemutė ( beretės aprašymas mirksiukas.gif

o čia schemutė tiems "išviršiniams" stulpeliams 4u.gif
user posted image user posted image

viso esmė - yra nerti ne į stulpelio akutę, o "apkabinti' ankstesnės eilutės stulpelį, tai gerai matosi paveiksliuke mirksiukas.gif

Atsakyti
rodau ir aš. kokius 6+n kartų ardytą, kol pataikiau dydį...

user posted image
Atsakyti
Sveikutes,

Kol turiu laiko ir "akvatos", taip sakant smile.gif , labai noriu nusimegzti sau tokia truputeli berete, gal kuri shemute turit? Pradejau megzti nuo virsaus, gavosi kvadratas, isardziau, tada pradejau nerti, bet nertos nenoriu... Padekite man smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2010 03 21, 16:26)
rodau ir aš. kokius 6+n kartų ardytą, kol pataikiau dydį...


grazi wub.gif gelyte man patiko wub.gif
Atsakyti
Mamicy, isduok paslapti, kaip platinai kepuryte. As neriau tokiu paciu rastu, bet man nedasilo, kaip platinti. Tai virsugalvi dariau kitokiu rastu.
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2010 03 21, 16:30)
grazi  wub.gif gelyte man patiko  wub.gif

oj ačiū ačiū biggrin.gif

QUOTE(gitapita @ 2010 03 21, 16:39)
Mamicy, isduok paslapti, kaip platinai kepuryte. As neriau tokiu paciu rastu, bet man nedasilo, kaip platinti. Tai virsugalvi dariau kitokiu rastu.

5 pirmos eilės paprastai stulpeliu su užmetimu. o poto 3 žemu stulpeliu, 3 pynutes. sekanti eilė 6 su užmetimu, bet "nenusileidinėjau" ant tų žemų stulpelių ir pan.
tik tiek, kad čia siūlai stori. storesni nei maxi, bet gal panašiu principu pavyktų ir su plonesniai.
user posted image

dydis gavosi ant 5-metės (nežinau kiek ten pas ją cm)


Atsakyti
Pasirodom ir mes su savo kepure ankstyvam pavasaiui 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
MAMICY,bildukas labai grazu thumbup.gif
Atsakyti