Įkraunama...
Įkraunama...

kepurės, skarelės, skrybelaitės

Sveiki, mezgu paprastą kepurytę, gerom blogom akim, bet juk ji man po kiek laiko išsitampys doh.gif norėjau paklausti, kokiu raštu reiktų megzt, kad ji ne taip išsitampytų 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inetux @ 2010 03 15, 14:49)
Sveikos,
gal kas turit idėjų 9 m. vaikinui. Vaikas labai nori, kad kepurę nunerčiau, bet kažkaip tokiam dideliam variantų neturiu jokių doh.gif

man labai gražios kepurikės su snapeliais, tinkair didesniam vyrukai, ne vient tik mažiukams - savajai ir 2 kepurikės tokias nunarpliojau, bet reik nufotkinti ir tuomet pasirodysim kaip jau pavasariui ruošiamės mirksiukas.gif
schemutės - kepuryčių schemučių temoje - žr. pirmą šios temos žinutę, ten yra nuoroda

keletas idėjų ką radau savo pc ( paspaudus - pasidina mirksiukas.gif )
user posted image user posted image

user posted image user posted image


o čia jau mano klausimukas - kaip neriamas tas vidurinis raštelis blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2010 03 16, 12:39)
man labai gražios kepurikės su snapeliais, tinkair didesniam vyrukai, ne vient tik mažiukams - savajai ir 2 kepurikės tokias nunarpliojau, bet reik nufotkinti ir tuomet pasirodysim kaip jau pavasariui ruošiamės  mirksiukas.gif
schemutės - kepuryčių schemučių temoje - žr. pirmą šios temos žinutę, ten yra nuoroda

Labai ačiū. Kažką panašaus pradėjau jau, bet ta su pynėm, tai fantastiška bigsmile.gif wub.gif Gal kur schemutė yra? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(TomaKa @ 2010 03 13, 13:48)
Sveikutes,

labai noriu nunerti arba numegzti savo princesei juostele ant galvytes.
Gal kas turit schemu ar nuorodu?
Dekui ax.gif

as juostele lygia nuneriau,tik gelyte is gelyciu schemos parinkau ir viskas wink.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kulwerstukas @ 2010 03 16, 10:35)
Sveiki, mezgu paprastą kepurytę, gerom blogom akim, bet juk ji man po kiek laiko išsitampys doh.gif norėjau paklausti, kokiu raštu reiktų megzt, kad ji ne taip išsitampytų 4u.gif


Tai kad gerų-blogų akių raštas vienas tinkamiausių kepurėms, o kad nesitampytų , aš apačią mezgu mažesnio dydžio virbalais.
Atsakyti
Sveikos,gal kas turit kokiu vasarisku moterisku modeliuku ,bereciu,kepurikiu...busiu dekinga... mirksiukas.gif
Atsakyti

QUOTE(spaceRenata @ 2010 03 10, 18:44)
Nors ir daugumos jau nuotaikos pavasarines, as dar rodausi ziemini linksma varianta  tongue.gif


labai labai grazus komplektukas wub.gif

QUOTE(natuliona @ 2010 03 11, 13:03)
sita tai panasi kaip mano  g.gif tik cia moteriskei neriau  smile.gif
user posted image
user posted image

koks rastas? gal turi schemute??? bigsmile.gif

QUOTE(juratike13 @ 2010 03 13, 07:26)

O cia mano viena...

grazus rastelis ,labai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2010 03 18, 10:49)

koks rastas? gal turi schemute??? bigsmile.gif


uz pagrinda emau sita Nr 37 bet truputeli pakeitimu buvo smile.gif

user posted image

nezinau ar aiskiai cai biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2010 03 18, 11:31)
uz pagrinda emau sita Nr 37 bet truputeli pakeitimu buvo  smile.gif


aciu wub.gif , pasinagrinesiu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bonda: 18 kovo 2010 - 11:57
niu va,opupliau pati ieskot ir radau labai nemazai nematytu rasciuku ir schemu moterisku...faina...reiks bandt kazka sukurt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2010 03 17, 16:03)
as juostele lygia nuneriau,tik gelyte is gelyciu schemos parinkau ir viskas wink.gif

user posted image



o iš kokių siūlų patartumėte nerti? nes iš storų bandžiau, tai nelabai gražiai atrodo. Taip pat pabandžiau iš iriso, bet per kieta. Ir šiaip kai pagalvoju, tai siuliukas turetu būt plonas ir su elastanu, kad nunerta juostele kažkiek temtusi, ar ne? g.gif

beja, Olaivos juostelė labai graži thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Shoricel @ 2010 03 18, 13:23)
o iš kokių siūlų patartumėte nerti? nes iš storų bandžiau, tai nelabai gražiai atrodo. Taip pat pabandžiau iš iriso, bet per kieta. Ir šiaip kai pagalvoju, tai siuliukas turetu būt plonas ir su elastanu, kad  nunerta juostele kažkiek temtusi, ar ne? g.gif

beja, Olaivos juostelė labai graži thumbup.gif

na sitie siuliukai yarn art jeans.jie truputi tamposi,tai nereikia jokios gumytes ar kokio surisimo.nuneriau ir susiuvau mirksiukas.gif jie storesni uz maxius
Atsakyti