Įkraunama...
Įkraunama...

kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(juratike13 @ 2010 03 13, 07:26)
Aciu mergytes,kazkiek pagelbejot...niekad neuztikau tokiu zenkliuku,todel idomu pasidare...

O cia mano viena...dukrytei per didele gavosi,o gaila,nes patinka ji man...nejo graziai nufotografuot,vel gi,nesimato visumos ax.gif

[

koks grooožis wub.gif
gal schemutę galima?
Atsakyti
QUOTE(nessta @ 2010 03 15, 09:33)
as per pora valandu jau ir beveik baigiau ta kepuryte(na cia saci pupai neriau, mazyte), labai smagiai lengvai mezgesi  bigsmile.gif , smagu, kad pagelbejau, lauksim rezultato  ax.gif  bigsmile.gif

blink.gif tai kokiu greičiu tas vašelis pas jus juda bigsmile.gif kaip jūs taip greitai nerti išmokstate? Man patinka nerti, bet labai lėtai gaunasi verysad.gif Vyras pažiūrėjas, dažnai pasako, gal paprasčiau nupirkti, nei taip blusinėti lotuliukas.gif
Atsakyti
Mes ir pabandem kepuriukus su kazirkom ax.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sagdo: 15 kovo 2010 - 11:24
QUOTE(Karusia @ 2010 03 15, 10:31)
koks grooožis wub.gif
gal schemutę galima?

aciu...o schema paprasta,virsus is sios kepurytes
user posted image
apatine dalis siuo rasciuku
user posted image
Atsakyti
Sveikos,
gal kas turit idėjų 9 m. vaikinui. Vaikas labai nori, kad kepurę nunerčiau, bet kažkaip tokiam dideliam variantų neturiu jokių doh.gif
Atsakyti
Ruošiamės vasarai 4u.gif paskutinis mano darbelis
user posted image
P.S. gal turit kur užsislėpusios kokių nors skrybelaičių chemų daugiau kur? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Akinomra @ 2010 03 15, 17:39)
Ruošiamės vasarai  4u.gif  paskutinis mano darbelis
[img]http://i519.photobucket.com/albums/u356/Akinomra/Mano%20darbeliai
P.S. gal turit kur užsislėpusios kokių nors skrybelaičių chemų daugiau  kur?  blush2.gif

Labai graži, ant ko ir su kuo krakmolijot. Turiu dar pernai nertą vieną, bet niekaip neina gražiai iš krakmolyt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Inetux: 15 kovo 2010 - 17:12
QUOTE(Inetux @ 2010 03 15, 19:08)
Labai graži, ant ko ir su kuo krakmolijot. Turiu dar pernai nertą vieną, bet niekaip neina gražiai iš krakmolyt doh.gif

blush2.gif ačiū
standinau tai ant nedidelio apversto dubenėlio, o kad kraštukai gražiai atrodytų juos su smeigtukai ištempiau kaip man norėjosi. O standinta tai su bespalve želatina. Kuo sotesnį tirpalą padarai, tuo kiečiau išsistandina thumbup.gif
Atsakyti
sagdo,Akinomra ,juratike13 labai grazu
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2010 03 15, 14:16)
aciu...o schema paprasta,virsus is sios kepurytes
http://i51.photobuck...51582472266.jpg
apatine dalis siuo rasciuku
http://i51.photobuck...ttern5-05_B.jpg

labai ačiū. 4u.gif Tas šonų raštas buvo toks nematytas. Reiks bandyt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Akinomra @ 2010 03 15, 16:39)
P.S. gal turit kur užsislėpusios kokių nors skrybelaičių chemų daugiau  kur?  blush2.gif


prasau 4u.gif
1.

user posted image

2.

user posted image
user posted image
user posted image

3.

user posted image

Atsakyti
QUOTE(Akinomra @ 2010 03 15, 16:39)
Ruošiamės vasarai  4u.gif  paskutinis mano darbelis
user posted image
P.S. gal turit kur užsislėpusios kokių nors skrybelaičių chemų daugiau  kur?  blush2.gif

labai labai grazu... bigsmile.gif


O man kas nors pades...gal atsiras kas nere sita beretike ax.gif
Atsakyti