Įkraunama...
Įkraunama...

kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(spaceRenata @ 2010 03 10, 19:44)
Nors ir daugumos jau nuotaikos pavasarines, as dar rodausi ziemini linksma varianta  tongue.gif

user posted image

thumbup.gif

Atsakyti
drinks_cheers.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
pradejau nerti sia kepuriuka neriu toliau, bet man ji rieciasi labai, tai noriu pasiklausti ka reiskia sie skaiciai ar kas ten gerai pati neymatau
user posted image
ir dar vieno nesupratau schemoj parodyta trys stulpeliai su uzmetimu, o va cia neria 4 stulpeliai su uzmetimu, tai kaip man nert, dar visiskai pasimeciau
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristynka*: 11 kovo 2010 - 07:58
QUOTE(spaceRenata @ 2010 03 10, 20:44)
Nors ir daugumos jau nuotaikos pavasarines, as dar rodausi ziemini linksma varianta  tongue.gif


Labai nuotaikingas darbelis - šaunuolė 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
labai prasau nepykite, bet prisirinkau savo vaikinukui kepuriuku ir reikia schemuciu tai jiai turit pagelbekit man.
pavz. gal turit kas sia schemute ryskesne, as ten nieko neymatau ? o gal atsispausdinus matytusi
Kepuriuko schema
o šito kepuriuko gal schemute turite ?
Kepuriukas
ir gal jūs dar turite prisisaugoja kepuriuku vasariniu berniukams su schemutemis idejų, jiai galite ydekite ?
Ačiū
Atsakyti
QUOTE(kristynka* @ 2010 03 11, 11:32)
o šito kepuriuko gal schemute turite ?
Kepuriukas
ir gal jūs dar turite prisisaugoja kepuriuku vasariniu berniukams su schemutemis idejų, jiai galite ydekite ?
Ačiū

sita tai panasi kaip mano g.gif tik cia moteriskei neriau smile.gif


user posted image
user posted image
Atsakyti
Aciu visoms uz schemutes.
Reiks dabar issirinkti siulus ir bandyt nerti 4u.gif
Atsakyti
dalytuke as tokia nuneriau gavosi banguota servetele isardziau tada neriau be jokiu papildomu akiu ir nuemiau 3 motyvus gavosi liuks ti kper ilga biski merginai vel ardyt gaila tai laikau ir nzn ka daryt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunė*: 11 kovo 2010 - 15:21
QUOTE(juratike13 @ 2010 03 10, 12:00)
Mergaites,gal kas neret arba suprantat,schema neryski,bet reik nunert,kas cia per zenklas tie tokie ale namukai,maniau,kad du sunerti i viena,bet manau,kad klystu...ir dar ten virs ju,tie lankeliai,virsutiniuose parasyta po 3,o kiek pirmuosiuose akiu deti???
user posted image

nejau man niekas taip ir nepapasakos...nu labai reikia bigsmile.gif 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2010 03 12, 22:19)
nejau man niekas taip ir nepapasakos...nu labai reikia bigsmile.gif  4u.gif  mirksiukas.gif


as neneriau tokios, bet galiu pasakyt savo nuomone apie tuos zenkliukus. man atrodo, kad tie 'nameliai' yra keturi stulpeliai su uzmetimu arba purus du sumegzti i viena. o tie lankeliai: tai vienam tarpe kaip ir ant visu skaiciukai surasyti. jei mano akys dar gerai mato tai ten visur po tris akis reikia.
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2010 03 12, 20:19)
nejau man niekas taip ir nepapasakos...nu labai reikia bigsmile.gif  4u.gif  mirksiukas.gif

tie lankeliai tai ten visur reikia nerti po 3 g.gif o del tu namuku tai manau tu teisi kad reikia sunerti i veina, tik manau ne 2, o gal 3 arba 4 stulpelius g.gif virsuje kur padidintas rastukas biskiuka matosi kaip turi atrodyti smile.gif
Atsakyti
Aciu mergytes,kazkiek pagelbejot...niekad neuztikau tokiu zenkliuku,todel idomu pasidare...

O cia mano viena...dukrytei per didele gavosi,o gaila,nes patinka ji man...nejo graziai nufotografuot,vel gi,nesimato visumos ax.gif

user posted image
Atsakyti