Įkraunama...
Įkraunama...

kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(lasvegiete @ 2010 02 28, 02:21)
Aciu  blush2.gif  Numezgiau riesines, tada sugalvojau nusimegzt kepuriuka. Numezgiau visa virsu, tada pamaciau, kad ausys lieka nuogos, tai surinkau akis aplink ir primezgiau pailginima. Apneriau krasciuka vaseliu. Ant risiniu prisiuvau perliukus, bet nezinau ar siuti ant kepuriuko  g.gif

user posted image
user posted image

aciu uz schemute ir man tokois prireike
labai grazus darbas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefer @ 2010 02 27, 20:57)
Neriu kepuraite ir susiduriau su tokiais zenklais kuriu niekad nepastebedavau doh.gif  Kaip isnerti stulpeli su pusiniu uzmetimu? g.gif

čia pažiūrėk http://picasaweb.goo...NerimasVaseliu#


Kepurės blyno apskaičiavimas R=Galvos apimtis/2*3.14
Atsakyti
QUOTE(vikosiuks @ 2009 12 19, 00:46)
o gal kas sios kepurytes schemute turite, nesu gyvenime nieko mezgusi, bet pamaciau ir uzsimaniau..
user posted image
gal kas vyriska koki nesudetinga modeli su schema turite
butu geriau i az, nes temos galiu nesekti



Ir as tokiu noriu smile.gif
Atsakyti
Aciu, Pookeli,
Atsakyti
QUOTE(lasvegiete @ 2010 02 28, 01:21)
Aciu  blush2.gif  Numezgiau riesines, tada sugalvojau nusimegzt kepuriuka. Numezgiau visa virsu, tada pamaciau, kad ausys lieka nuogos, tai surinkau akis aplink ir primezgiau pailginima. Apneriau krasciuka vaseliu. Ant risiniu prisiuvau perliukus, bet nezinau ar siuti ant kepuriuko  g.gif

Ačiū drinks_cheers.gif
Dėl perliukų tai nežinau- gal padėliok ant viršaus ir pažiūrėk kaip atrodo mirksiukas.gif Bet labai gražu....bandysiu, jei įveiksiu user posted image
Atsakyti
[quote=J@lanta,2010 01 14, 00:39]
idėja thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
user posted image user posted image user posted image

noriu sia kepuryte savo maziui pavasariui nunerti. Gal galit atsakyti y man iskilusius klausimus.
koki siuliukai tiktu, medvilne ?
ar snapukas is medvilnes ir taip bus patvarus ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristynka*: 03 kovo 2010 - 08:59
Labai gražios kepurytės thumbup.gif Ir aš norėčiau ką nors panašaus numegzti, bet net neįsivaizduoju kaip. Norėčiau pavasariui, nelabai storą, gal kiauraraščiu, gal pynėm, kokią stilingą ir kad ant galvos būtų neprigludus, o laisva. Vašeliu nemoku nerti, gal kaip nors eitų virbalais paprastais numegzti, po to susiūti.... Pasidalinkit savo žiniomis, jeigu nesunku, gal kokių schemučių turite blush2.gif ačiū.
Atsakyti
pavasariui komplektukas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Laura_online @ 2010 03 07, 10:47)
pavasariui komplektukas




Kaip gražuuuuuuuuuu bigsmile.gif Ir labai idomios spalvytes. O ta violetine tai issyk žybutes man priminė wub.gif
Atsakyti
[quote=Laura_online,2010 03 07, 10:47]
pavasariui komplektukas

Kaip gražuuuuuuu wub.gif O kaip tokį šalikutį nunerti, gal schemte galite pasidalinti blush2.gif
Atsakyti
Laura-tavo "žibučių" kepuriuko komplektukas superinis wub.gif
Atsakyti
Aciu uz pagyras wub.gif man irgi zibutes primena wub.gif

[quote=JurgaS,2010 03 07, 10:44]
[quote=Laura_online,2010 03 07, 10:47]
pavasariui komplektukas

Kaip gražuuuuuuu wub.gif O kaip tokį šalikutį nunerti, gal schemte galite pasidalinti blush2.gif
[/quote]

prasau schema...tik mano salikelyje maziau viena eilute, nes cia mazai mergytei, galima dar kelais eiles apnerti ir gausit dideli salika suaugusiam biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Laura_online: 07 kovo 2010 - 12:16