Įkraunama...
Įkraunama...

kepurės, skarelės, skrybelaitės

kas paaiskins pirmokei..? mezgu o man blynas gaunas, kaip igaut kepures forma?
Atsakyti
QUOTE(Lacoste @ 2010 02 24, 15:38)
kas paaiskins pirmokei..? mezgu o man blynas gaunas, kaip igaut kepures forma?

Baigusi blynuka ,turit nedidinti akiu skaiciaus.Nes bet koks neriamas blynukas,jeigu sekancioj eilej nepridesit akiu-riesis i virsu.Jums to ir reikia.Tiesiog nepridekit papildomu akiu nei vienoje eileje,kada nutarist,kad Jums reikia jau kepureles sonu.
Papildyta:
QUOTE(Miolanda @ 2010 02 24, 14:49)
Kadangi esu tik pradedancioji nereja, tad noreciau labai paparasyti jusu pagalbos. Noriu nunerti vasariniu kepuriuku savo dukruzei, bet kiek ziurejau schemu, tai visos pagal dydzius kazkaip tik nuo 2 m. O man reiketu 9-12 m. dydzio. Gal turit pasidalinti tokiomis schemomis, nes is akies nemoku pati nutaikyti sad.gif Be galo grazios tos paskutines zydros... thumbup.gif

Megzkit tiesiog mazesni blynuka virsugalvio.O sonus jau matysit matuodama ant mergytes kiek reikia megzt.
Atsakyti
QUOTE(Viliausmama @ 2010 02 24, 16:43)
Baigusi blynuka ,turit nedidinti akiu skaiciaus.Nes bet koks neriamas blynukas,jeigu sekancioj eilej nepridesit akiu-riesis i virsu.Jums to ir reikia.Tiesiog nepridekit papildomu akiu nei vienoje eileje,kada nutarist,kad Jums reikia jau kepureles sonu.
Papildyta:

Megzkit tiesiog mazesni blynuka virsugalvio.O sonus jau matysit matuodama ant mergytes kiek reikia megzt.

aciu blush2.gif
Atsakyti
Na ka, teks bandyti... smile.gif
Atsakyti
kol dar ziema uz lango

user posted image

user posted image
Atsakyti
LIOLKE- bigsmile.gif KOKIE GRAŽUS KEPURIUKAI thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif 4u.gif
Atsakyti
Gal kas galit imesti formule, kaip apskaiciuoti kepures virsugalvio (blynuko) diametra pagal galvos apimti? Aciu.
Atsakyti
QUOTE(liolke @ 2010 02 25, 00:04)
kol dar ziema uz lango

user posted image




Labai miela kepurytė.. wub.gif
Atsakyti
Mano megztas kepuriukas ir riesines:
user posted image
Atsakyti
Neriu kepuraite ir susiduriau su tokiais zenklais kuriu niekad nepastebedavau doh.gif Kaip isnerti stulpeli su pusiniu uzmetimu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(lasvegiete @ 2010 02 27, 21:54)
Mano megztas kepuriukas ir riesines:

Laaaaabai gražus...ir aš noriu tokio bigsmile.gif ....gal pasidalintumėte raščiuku bigsmile.gif ax.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(murce @ 2010 02 27, 12:59)
Laaaaabai gražus...ir aš noriu tokio  bigsmile.gif ....gal pasidalintumėte raščiuku  bigsmile.gif  ax.gif  ax.gif


Aciu blush2.gif Numezgiau riesines, tada sugalvojau nusimegzt kepuriuka. Numezgiau visa virsu, tada pamaciau, kad ausys lieka nuogos, tai surinkau akis aplink ir primezgiau pailginima. Apneriau krasciuka vaseliu. Ant risiniu prisiuvau perliukus, bet nezinau ar siuti ant kepuriuko g.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lasvegiete: 28 vasario 2010 - 00:27