Įkraunama...
Įkraunama...

kepurės, skarelės, skrybelaitės

Sveikos,
Patiko labai si kepuryte ,tik beda kaip ja nert ,kiek suprantu cia su vaseliu,gal chemute turit kuri nors :ax user posted image
user posted image
Atsakyti
Ir man idomu kaip paskutine kepure nert. Gal gali savininke trumpai.. turejau pomeny balta su alyvine
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lacoste: 23 vasario 2010 - 14:58
QUOTE(JurgaS @ 2010 02 23, 10:55)

Labai graži kepurytė  wub.gif  O kaip ji čia nerta, gal raščiuką galima?  Ten 5 stulpeliai su vienu užmetimu ir 2 geros akys ar kaip?  blush2.gif  kažkaip sunkiai sekasi raštelį iš nuotraukos perprasti.


aciuks...ryt imesiu schemute,rasciuka,nes darbe turiu...
QUOTE(smilgeleee @ 2010 02 23, 11:14)

si kepuryte kaip ir mano nerta...
user posted image
tai cia labai paprastai,tiesiog tos isvirsines akys yra apneriamaos...man rodos Natuliona ar kas turejo pvz,kai nert,as nelabai kokia aiskintoja...


QUOTE(Lacoste @ 2010 02 23, 14:55)
Ir man idomu kaip paskutine kepure nert. Gal gali savininke trumpai.. turejau pomeny balta su alyvine

imesiu ryt rascioko schema,bus paprasta ir aisku...dabar tiesiog neturiu laiko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2010 02 23, 18:40)

tai cia labai paprastai,tiesiog tos isvirsines akys yra apneriamaos...man rodos Natuliona ar kas turejo pvz,kai nert,as nelabai kokia aiskintoja...


manau sita turejai omeny smile.gif

user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(smilgeleee @ 2010 02 23, 12:14)
Sveikos,
Patiko labai si kepuryte ,tik beda kaip ja nert ,kiek suprantu cia su vaseliu,gal chemute turit kuri nors



QUOTE(Lacoste @ 2010 02 23, 15:55)
Ir man idomu kaip paskutine kepure nert. Gal gali savininke trumpai.. turejau pomeny balta su alyvine


Mergaites , sios temeles pirmame puslapelyje yra nuostabios nuorodos i temeles su schemomis ir paaiskinimais mirksiukas.gif Kaip tik prie tokios plusu. Tik as darau su gelytemis o ne su snapeliu ax.gif
Atsakyti
nauji darbeliai smile.gif

user posted image

user posted image

Kepuryte ir papuosimas ant rankytes smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Stai zadetas rasciukas,neriau pagal si,tik gavsi aisku daugiau eiliu,nes plonesni siulai
user posted image

Natuliona,taip,sita turejau omenyje...
O tavo kepurikes kaip visada zavios,ale is kur tiek kantrybes...man taip grazu tos gelytes...bet jau as tai ne...megstu ju nert,prinert... doh.gif saunuole,labai grazi spalvyte wub.gif
Atsakyti
Dabar jau viskas aisku ,imsiuosi darbo,aciu visoms 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,merginos.
Labai buciau dekinga uz patarima,kaip standinti megztos vasarines kepurytes platesniu bryliukus.
Bandziau purskiamu standikliu.Taciau ne kas gavosi:purskiau ir lyginau,o paskui ir supurskiau,kad permirktu ir palikau nakciai.Matyt standiklio koncentratas turi but didesnis.
Internete skaiciau apie 1st.cukraus:1st.vandens isvirta sirupa,kuris gerai standina.Gal kas bandet ar turit kita patarima....
Atsakyti
Viliausmama,
siulau standinti su krakmolu bulviu arba jau blogiausiu atveju esu girdejus kad su lipalu(klijais popieriui) standina,nes cukrus tai paskui lips jei lietus ar ka...

STANDINANT KARSTUOJU BUDU:
imti 1,5 arbt.saukst. krakmolo,1 l.vandens,saukstelis glicerino,truputi druskos valgomosios.krakmola ismaisyti puseje stiklines salto vandens ir supilti i litra verdancio vandens maisyti pilant,i vandeni ideti druska ir glicerina.
STANDINANT SALTUOJU BUDU:
5 sauksteliai krakmolo,1l salto vandens ir palikti (ismaisius)dviem valandom kad isbrinktu,atskirai karstam vandeny istirpinama druska i glicerinas po to viskas sumaisoma ir dedami iskalbti rankdarbiai.
LYGINIMAS:
laidyti dar dregnus rankdarbius,butinai is blogos puses,is pradziu gerai istampyti,lyginti per merliuka.
P.S.:
i krakmola ilasinus kelis lasus terpentino lyginti daug lengviau ir nelimpa prei lygintuvo.
as standinu karstuoju budu serveteles gerai iseina tik minkstokos,o jei noriu kad gautus kietesnes tai idedu 3 arbatinius saukstelius krakmolo vietoje 1,5.
Atsakyti
Kadangi esu tik pradedancioji nereja, tad noreciau labai paparasyti jusu pagalbos. Noriu nunerti vasariniu kepuriuku savo dukruzei, bet kiek ziurejau schemu, tai visos pagal dydzius kazkaip tik nuo 2 m. O man reiketu 9-12 m. dydzio. Gal turit pasidalinti tokiomis schemomis, nes is akies nemoku pati nutaikyti sad.gif Be galo grazios tos paskutines zydros... thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Miolanda @ 2010 02 24, 14:49)
Kadangi esu tik pradedancioji nereja, tad noreciau labai paparasyti jusu pagalbos. Noriu nunerti vasariniu kepuriuku savo dukruzei, bet kiek ziurejau schemu, tai visos pagal dydzius kazkaip tik nuo 2 m. O man reiketu 9-12 m. dydzio. Gal turit pasidalinti tokiomis schemomis, nes is akies nemoku pati nutaikyti sad.gif Be galo grazios tos paskutines zydros... thumbup.gif

T.y. norejau pasakyti 9-12 men. blush2.gif
Atsakyti