Įkraunama...
Įkraunama...

kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(vijoleta20 @ 2010 02 09, 21:40)
sveikos auksarankes 4u.gif
gal turite kas scemute sito grozio?
http://radikal.ru/F/...e93f34.jpg.html

Kiek suprantu rankines foto paimta is cia, bet cia yra ir sioks toks aprasymas. Nukopijuosiu viska, gal bus kas aisku ax.gif Nes kiek supratau viso sio grozio autore ta kurini nere is galvos.

Ta kepurę sapnavau kelias naktis lotuliukas.gif ir sudėjau iš atskirų dalių. Viršugalvis tai toks : 3 stulpeliai su vienu užmetimu , trys pynutės , ir taip kartojau.
Gėles visas nėriau atskirai ir sujungiau viena su kita ir su viršugalviu . Ir tada prinėriau bryliuką.

Gėlytės schema :
My Webpage
Bryliuko schema ( aš išmečiau 5 eilę )
My Webpage


Kaip reikėtų teisingai nerti nežinau.Bet aš nunėriau dugną ( taip standžiai nėriau apvalų blynuką). Tada nuimdama akių pradėjau nerti toliau raštą. Tai jis iškarto užsirietė ir taip tiesiai nėrėsi kaip koks " vamzdis". Kai jau nusprendžiau, kad gana tai padariau virvutės ivėrimui(nėriau taip - stulpelis su užmetimu, 2 akys ir t.t.), o tada nunėriau viršų tokį kaip kepurytės bryliuko paskutinė eilė . smile.gif
O visas raštas kaip kepurytės bryliuko 3 eilė.
Gėlytės 7, o prinerti man kažkaip gražiai niekaip nesigavo , tai pritrūkus kantrybės nunėriau porą eilių virš gėlyčių( su šviesiu siūlu) ir tada su adata sukabinau su viršugalviu.
*
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nefer: 21 vasario 2010 - 11:05
[quote=Amber_piece,2010 02 21, 11:07]
ACIU visoms:4u:

Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2010 02 20, 09:40)
*RAMUNYTE*-kepuryte tavo thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  4u.gif

JURATIKE 13-ISPUDINGI DARBELIAI,IR LABAI GRAZUS thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif

aciu smile.gif
Atsakyti
Amber,salis fantastika...cia megsta,taip???

O as is siuluku,pirktu labai pigiai,bet nepriekaistingos medvilnes...nuneriau kepuriuka...vienos sp.neuzteko,tad teko pamaisyt...bet man visai liuks atrodo gavosi bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2010 02 21, 20:46)
Amber,salis fantastika...cia megsta,taip???

O as is siuluku,pirktu labai pigiai,bet nepriekaistingos medvilnes...nuneriau kepuriuka...vienos sp.neuzteko,tad teko pamaisyt...bet man visai liuks atrodo gavosi bigsmile.gif

koks grozis vauvvv bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2010 02 21, 20:46)
Amber,salis fantastika...cia megsta,taip???

O as is siuluku,pirktu labai pigiai,bet nepriekaistingos medvilnes...nuneriau kepuriuka...vienos sp.neuzteko,tad teko pamaisyt...bet man visai liuks atrodo gavosi bigsmile.gif

koks grozis wub.gif
Atsakyti
[quote=juratike13,2010 02 21, 22:46]
Amber,salis fantastika...cia megsta,taip???

taip,megzta.ACIU
na bet ir kepuriuke tavo thumbup.gif wub.gif
man kaip tik lankynos nusimato kudikiu,tai megsiu ka nors panasaus
Atsakyti
sveikos, gal kuri turite kokia kepurytes schemute vien tik is gelyciu? Buciau labai dekinga!!!!! 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, norejau klustelt apie kepuryte su delfiniuku-banginiuku. Man jis labiau i delfina panasus bigsmile.gif
Sakykit, ar tas delfinas mezgamas kaip rastas, ar ji reikia atskirai nusinerti ir po to ant kepurytes prisiuti?
Atsakyti
QUOTE(škac @ 2010 02 22, 20:17)
Sveikos, norejau klustelt apie kepuryte su delfiniuku-banginiuku. Man jis labiau i delfina panasus  bigsmile.gif
Sakykit, ar tas delfinas mezgamas kaip rastas, ar ji reikia atskirai nusinerti ir po to ant kepurytes prisiuti?

mano idetame pvz.ir pas mane,jis prisiutas,atskirai prinertas...o siaip,as norejau ji nert kartu,bet tiesa pasakiu patingejau skaiciuot akis blush2.gif ,man taip ziuretusi graziau...

Atsakyti
Sveikutes!
Na ir grožiai jūsų visų. Aš ir pati neriu ir mezgu kepuriukus, bet vis dar nedrįstu pasirodyti jūsų teismui ax.gif . Mergaitės, gal galėtumėte padėti? Man reikia retro stiliaus kepuraitės (klientės užsakymas), bet niekas nelenda į galvą. Gal kokių nuotraukyčių ar schemučių truite? ax.gif
Atsakyti
[quote=juratike13,2010 02 21, 21:46]

O as is siuluku,pirktu labai pigiai,bet nepriekaistingos medvilnes...nuneriau kepuriuka...vienos sp.neuzteko,tad teko pamaisyt...bet man visai liuks atrodo gavosi bigsmile.gif

Labai graži kepurytė wub.gif O kaip ji čia nerta, gal raščiuką galima? Ten 5 stulpeliai su vienu užmetimu ir 2 geros akys ar kaip? blush2.gif kažkaip sunkiai sekasi raštelį iš nuotraukos perprasti.
Atsakyti