Įkraunama...
Įkraunama...

kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(Aderaa @ 2010 01 30, 19:16)
kepurė dukrytei


Man labai grazi kepuryte dukrytei wub.gif , mano kliackas jau aki ant jos padejo biggrin.gif
Atsakyti
Mano kepuryciu pirmi blynai. Pati pirmoji buvo be raistuku,bet kai sugalvojom ant kalnu vaziuoti,tai truputi pakoregavau.Si kalnams tik ir skirta...
user posted image

Antrasis bandymas skirtas buvo man( labai praverte per salcius biggrin.gif ) :
user posted image


Ir treciasis bandymas skirtas buvo vel dukrai smile.gif . Sia kepuryte ji labai patenkinta,nes pasakiskai smagi ir patogi. Zodziu,kol kas su ja nesiskiria tongue.gif . Prie sios kepurytes nunarpliojus ir salika,bet dar nenufotkinus...
user posted image
Atsakyti
[quote=Soni,2010 01 29, 12:47]
jau matau jums išvertė 4u.gif aš irgi pirmą kart tokio tipo nėriau, va kas man gavosi, tik čia dar šalikutį kartu nunėriau

Mergaites, aš bandau sau tokią berete nunerti, bet kažko neišeina, kokio pločio reikėtų viršugalvį nerti?

Atsakyti
QUOTE(Moksliukė @ 2010 02 02, 15:48)

Mergaites, aš bandau sau tokią berete nunerti, bet kažko neišeina, kokio pločio reikėtų viršugalvį nerti?


as irgi bandau, tik uzstrigau, kiek radau tai raso jog virsugalvio blynas turi but 26-28 cm, o toliau???????? ar reikia nerti pora eiliu nieko nedarant, o paskui siaurit, ar siaurinti kas 2-3 eiles. g.gif
Atsakyti
QUOTE(1juraciukas @ 2010 01 25, 19:26)
Maciau viena mamyte ruosiasi vasarai...............


wow wub.gif pirma kepuryte labai patiko wub.gif

QUOTE(škac @ 2010 01 27, 10:43)

Pasirodom kepuraite  ax.gif

zavingas katinelis wub.gif

QUOTE(Soni @ 2010 01 29, 11:47)
jau matau jums išvertė  4u.gif  aš irgi pirmą kart tokio tipo nėriau, va kas man gavosi, tik čia dar šalikutį kartu nunėriau


grazu wub.gif salikelis labai labai wub.gif

QUOTE(*zuikulis* @ 2010 01 29, 18:36)
stai dar pora kepuryciu su kasytem


super thumbup.gif

QUOTE(liamuna @ 2010 02 02, 18:32)
as irgi bandau, tik uzstrigau, kiek radau tai raso jog virsugalvio blynas turi but 26-28 cm, o toliau???????? ar reikia nerti pora eiliu nieko nedarant, o paskui siaurit, ar siaurinti kas 2-3 eiles.  g.gif

kiek pamenu tai siaurint reikia kiekvienoj eilej g.gif
Papildyta:
dar viena nauja kepuryte mano mazytei wub.gif derinom prie treningiuko smile.gif

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2010 02 02, 19:36)
wow  wub.gif pirma kepuryte labai patiko  wub.gif



dar viena nauja kepuryte mano mazytei  wub.gif derinom prie treningiuko  smile.gif



Aciukas ax.gif

Labai grazi, smagi kepuryte wub.gif , o kokiais siulais mezgete????? Labai patiko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(1juraciukas @ 2010 02 02, 19:21)

Labai grazi, smagi kepuryte  wub.gif , o kokiais siulais mezgete????? Labai patiko  blush2.gif

MAXI kaip ir visas vasarines kepurytes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(natuliona @ 2010 02 02, 18:36)

dar viena nauja kepuryte mano mazytei  wub.gif derinom prie treningiuko  smile.gif


oi, kaip grazu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bonda @ 2010 02 03, 09:47)
oi, kaip grazu wub.gif

aciu wub.gif
Atsakyti
Pagaliau prisiruošiau nufotkinti ir sesės komplektuką blush2.gif Brolis jau rodėsi biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
jetau koks grozis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolancike @ 2010 02 08, 19:34)
Pagaliau prisiruošiau nufotkinti ir sesės komplektuką  blush2.gif  Brolis jau rodėsi  biggrin.gif


Kaip grazu bigsmile.gif , myliu burbuliukus, bet sie-superiniai thumbup.gif
Atsakyti