Įkraunama...
Įkraunama...

kepurės, skarelės, skrybelaitės

Sveikos,

rodausi ir cia dar vasara nerta kepuryte smile.gif

http://picasaweb.goo...696141460221874
Atsakyti
gražūs katinukai, pas mane tik su mašiniukais tokia pas berniuką.
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2009 11 24, 19:50)

sveikos mezgėjos 4u.gif sumasčiau dukriukams nunert aukščiau matomą skrybėliuką. skaičiau rusų k. aprašymą bet doh.gif gal kuri jau nėrusi buvot tai galėtumėte paaiškinti kas kaip blush2.gif ta pras blush2.gif ta prasme, ar kepuriukas mezgamas dalimisatskirai irsusiūnamas ar viskas iš karto neriama g.gif o gal turit aprašymą lt kalba blush2.gif 4u.gif
pirmame psl yra r 4u.gif rašto aprašymas tačiau labai jau smulkios raidės o išsididinus nieko nesimato doh.gif būčiau be galo dėkinga už pagalba 4u.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Linjus @ 2010 01 28, 11:50)
sveikos mezgėjos  4u.gif  sumasčiau dukriukams nunert aukščiau matomą skrybėliuką. skaičiau rusų k. aprašymą bet doh.gif gal kuri jau nėrusi buvot tai galėtumėte paaiškinti kas kaip


As i tokio merimo bereciukes jau senai dairausi, bet....na niekaip neisikertu kaip tuos stulpelius sunerti doh.gif
Atsakyti
o šiaip kepures mezgat dviem virbalais ar kaip kojines - keturiais ax.gif jau man visai galva susisuko g.gif
Atsakyti
Sveiki.

Rodausi ir aš su kepuriuku + šalikas blush2.gif Paprastučiai, bet kai tokie orai tai pats tas biggrin.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Linjus @ 2010 01 28, 10:50)
sveikos mezgėjos  4u.gif  sumasčiau dukriukams nunert aukščiau matomą skrybėliuką. skaičiau rusų k. aprašymą bet doh.gif gal kuri jau nėrusi buvot tai galėtumėte paaiškinti kas kaip blush2.gif ta pras blush2.gif ta prasme, ar kepuriukas mezgamas dalimisatskirai irsusiūnamas ar viskas iš karto neriama g.gif  o gal turit aprašymą lt kalba blush2.gif  4u.gif
pirmame psl yra r 4u.gif rašto aprašymas tačiau labai jau smulkios raidės o išsididinus nieko nesimato doh.gif būčiau be galo dėkinga už pagalba 4u.gif  bigsmile.gif

reikia pradėti taip:
1eilė - 6 pynutės
2 eilė - 12 stulpelių su vienu užmetimu
3 eilė - 24 stulpelių su vienu užmetimu
4 eilė - į kas antrą stulpelį mezgame po 2 stulpelius su vienu užmetimu, viso turi gautis 12 tokių iškilusių stulpelių , toliau reikia platinti pagal schemą iki reikiamo diametro
user posted image
va taip turi atrodyti pakaušis user posted image
numezgus - reikia siaurinti - ties iškilusiu stulpeliu sumegzdinėti akis, kai jai bus pasiaurinta - reikia nerti atvartėlį - vienas stulpelis su vienu užmetimu, o kitas iškilusis stuplelis su vienu užmetimu ( vaizdas panašus lyg būtų megzta virbalais - 1 a.g., 1 a.b. )

jie neriami taip - atkreipk dėmesį kur reikia užkabinti siūlą mirksiukas.gif
user posted image user posted image


tik aš nėriau ne beretę, o kepuriuką šalmą pagal šios beretės schemutę
user posted image
QUOTE(Linjus @ 2010 01 28, 14:53)
o šiaip kepures mezgat dviem virbalais ar kaip kojines - keturiais ax.gif jau man visai galva susisuko g.gif

galimi keli variantai -
1. mezgi dviem virbalais - tada reik susiūti
2. mezgi 5 virbalais kaip kojinę
3. mezgi virbalais su valu, tik pradėjus siaurinti akis kai ju lieka mazai - imi megzti su 5 virbalais iki užbaigimo
man patogus variantas nr. 3 mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo J@lanta: 28 sausio 2010 - 18:19
O čia mano dukriuko nerti kepuriukai rolleyes.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2010 01 28, 18:15)
reikia pradėti taip:

4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif ačiūūūūūūū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linjus @ 2010 01 29, 08:45)
4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif ačiūūūūūūū 4u.gif

jau matau jums išvertė 4u.gif aš irgi pirmą kart tokio tipo nėriau, va kas man gavosi, tik čia dar šalikutį kartu nunėriau

user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2010 01 21, 23:10)
labukas,jolitajan koks grozis,kad net uzsimaniau savo princesei mazajai nunert,bet veliau,juk dar ziema,tai va dar viena is tos serijos
user posted image

zuikuli as vel gryztu prie sitos kepurytes,norejau paklausti kokius siulus naudoti ir kokio numeriuko virbaliukais megzti?ir dar kiek mazdaug siulu reik g.gif ax.gif
Atsakyti
O as labai noreciau suzinoti kiek akiu reikia uzdeti tai baltai kepurei su kasom. o gal yra ir kokia schemute?
Atsakyti