Įkraunama...
Įkraunama...

kepurės, skarelės, skrybelaitės

QUOTE(valentinuke @ 2010 01 25, 10:28)
aciuks.gif  4u.gif
Na o apskaiciavimas savaime gaunasi doh.gif pagal akiu ir piniu skaiciu,na net nezinau kaip paaiskint g.gif  smile.gif

gal pagal pavyzduka nusimezgia ir pamatave poto pagal formule apskaiciuojate ?
Atsakyti
sveikutes,kiek graziu kepuryciu ,valentinukes tai kelia susidomejima ,labai idomi kepuryte thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(tecer @ 2010 01 23, 12:52)
Sveika, superiniai darbeliai! gal galėtumėt pasakyti kokie ten siūliukai kaip kailiukas ir kaip jie mezgasi?


Aciu ax.gif

Ten zinok paprastas siulas, (jei taip galima ji pavadinti) tik kaip apkibes siulais butu. Mezgasi paprastai, nereikia nei pataisyti, nes tie siuliukai slidus, patys issidraiko. ir kai mezgi mezgini-atrodo it kailiukas. Labai paprasta, lengva ir grazu. As ji pirkausi Vilniaus CU virsutiniame aukste (bet senokai, tai nezinau ar bera tas siulu skyrius, siais laikais)
Atsakyti
QUOTE(*zuikulis* @ 2010 01 23, 18:00)
sveikutes,pirma mezgasi salikeliai ,o po to dedu ant virbalusu valu  viena dali uzdedu akis priekiui kiek reik,tada jungiu antra salikeli ir uzdedi akis uzpalinei dalei ,ir tada jau mezgi ratu
Alacka,1juratike ,laurita 22 saunus darbeliai  thumbup.gif

Uzpakalinei daliai maziau akiu prisideda nei priekiui? Ir kiek cm megzt kol siaurint pradedat? Siaurinat keliose vietose ir kas kelinta eile?
Atsakyti
Mezgant kepurę su ausytėm labai potogu yra toks skaičiavimo metodas. Akis padalini iš 5 ir paskirstai: viena dalis nugaroj, po vieną ausim, ir dvi prieky.
O čia mano šios žiemos kepšos
Sūneliui
user posted image
Dukrytei (gaila su blicu fotografuota, tai nelabai matos raštas)
user posted image
O čia turėjo būti man, bet kadangi pynės sutraukia plotį, tai labai tiko dukrytei
user posted image
Keletas pakeitimų
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*barbora* @ 2010 01 25, 13:03)
Uzpakalinei daliai maziau akiu prisideda nei priekiui? Ir kiek cm megzt kol siaurint pradedat? Siaurinat keliose vietose ir kas kelinta eile?

na del siaurinimo ,tai kokio dydzio kepure ir ziuri mazdaug kada siaurint,as siaurinau kur blogos akys yra,taip lengviau man,gal ka s kitaip daro g.gif
Pookelis nuostabios kepurytes thumbup.gif
Atsakyti
Pookelis thumbup.gif thumbup.gif kiek gražių kepuryčių 4u.gif

valentinuke,tavo kepurėlė per tokius šalčius aukso vertės.Ir graži labai thumbup.gif

o čia mano ax.gif
user posted image
Atsakyti
Maciau viena mamyte ruosiasi vasarai...............
As taip pat megstu is anksto pasiruosti, bet sios kepurytes-senesni mano darbeliai. Tiesa sakant, vašeliu as labiau megstu nerti blush2.gif
user posted image
user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo 1juraciukas: 25 sausio 2010 - 19:49
Laba,kadangi su virbalais nedraugauju,tai man labai dziugu,kad jau uzmaciau ir vasariniu kepuryciu...taigi 1juraciukas,prasau pasidalink pirmu 2 kepuryciu schemom,busiu dekinga...
jau reik pradet ruostis vasarelei bigsmile.gif
Atsakyti
mano komplektukas : senokai megzta kepure ir vakar baigtas salikas

user posted image
Atsakyti
QUOTE(juratike13 @ 2010 01 25, 21:05)
1juraciukas,prasau pasidalink pirmu 2 kepuryciu schemom,busiu dekinga...
jau reik pradet ruostis vasarelei bigsmile.gif


Su malonumu pasidalinciau, taciau tai is serijos "Ka matau-ta dainuoju" blush2.gif
Nebent, jei domina konkreciai koks rastelis, klausk- tikrai, su malonumu, pabandysiu nupiesti aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Laurita_22 @ 2010 01 22, 20:21)
Ateinu pasirodyti su savo pimu blynu ax.gif
user posted image

Labai gražūs visų mamyčių darbeliai thumbup.gif
Norėjau Lauritos_22 paprašyti kepurytės rašto schemos mirksiukas.gif
QUOTE(1juraciukas @ 2010 01 25, 12:41)
Ten zinok paprastas siulas, (jei taip galima ji pavadinti) tik kaip apkibes siulais butu. Mezgasi paprastai, nereikia nei pataisyti, nes tie siuliukai slidus, patys issidraiko. ir kai mezgi mezgini-atrodo it kailiukas. Labai paprasta, lengva ir grazu. As ji pirkausi Vilniaus CU virsutiniame aukste (bet senokai, tai nezinau ar bera tas siulu skyrius, siais laikais)

Ačiū už info mirksiukas.gif , aš ieškau kažko panašaus striukės apykakli ir rankogaliams ax.gif
Atsakyti